Top News - Soreca tek zëri i amerikës/ I habitur nga deklaratat e Ramës

12K visualizzazioni12

  Ambasadori BE në Tiranë Luigi Soreca në një intervistë për Zërin e Amerikes u shpreh I habitur nga tonet kritike të kryeministrit Edi Rama ndaj B.E.-së për mungesë solidariteti ndaj Ballkanit në proçesin e vaksinimi.
  Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Soreca#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Albert Muka

   A sa her jemi habitur ne na ju po skemi cte bejme

  2. Nueli &MhsF Nantes France

   Bllokuan prape negociatat !Ju i keni bllokuar konferencen e pare nderqeveritare!Ca hipokrizi.

  3. Nueli &MhsF Nantes France

   😅😅😅😅😅😅😅

  4. Aleksander Suçi

   Unë jam me të djathten por BE ka humbur kredibilitetin.

  5. Shkoder Shkoder

   Va fan culo te e la tua Europa vigliacchi di merda 🖕🖕🖕

  6. Eris Shtepenja

   Mirë ju ua bëri mashtruesa legjendare

  7. Wakanda Foreva

   Kto majmunat e bashkimit europian keshtu jan, nese i kritikon te permendin te shkuaren. Sikur na i kan dhene me haram ato leket e termetit biles europa sna dha asgje, vec nja 1 miljon - 10 miljon euro maksimumi pervec Italise edhe Frances qe na dhan me shume se 50M euro secili, te vetmit qe po na ndihmojn shum por shum jane arabet edhe turqit, 2 miliard euro investim tek porti i durrsit nga shtetet e bashkuara arabe, 365M euro nga banka arabe, 70M euro nga turqia plus kontrat ne ekonomi shendetsi siguri dhe etj, ndertesat ne Laç, spitali fierit, kur na erdhi ajo firma angleze me krijuar portin tregtar me te madh ne mesdhe ne durres bashkimi europian i tha jo sepse po tu bente atehere roterdami do dilte jasht perdorimit dhe i varferohet hollanda, shqiptarin me shum sot e duan ato shtete qe ne te shkuaren na kan vrare ndersa shtetet europiane na kan vrare dhe prap na vrasin.

  8. Ardit

   Pse habitesh or matuf.! Ca keni ba per shqiperine ju racistsa te poshter.

  9. piro k

   Ha ha ha Evropa.

  10. Don tom

   Hecje ne natyren shqiptare vlog ithomes.info/net/vdmolNKHrpulk6g/video

  11. Sherbet Biba

   Siuhabite ti kok daulle pse sisolle vaksinat pse çajemi ne kafshe europa ka 1 muaj qepovaksinon spatfaj anglezet qehiken nga evropa.

  12. LUMI VJOSA

   Keta as te qijn as te çojn keshtu eshte Europa e ketyre legenave ky sorre -eka emrin po ha me shum se nje shqiponj jan mesuar me te genjyer per shqiperin se sa here I kane larguar daten per negociatat kan 30 vjet iken nje ambassador vjen nje tjeter mbarojn mandatet marin parat dhe shqiptaret I lene ne vend numro

  13. Mario Göteborg

   Shqipëria nuk futet dot ne BE. Dhe as ka shançe fare se as sivjet nuk do hapen negociatat tha Europa. Vaksina nuk po japin fare falas se europa s'do ta di.

  14. Fatmir Lame

   JENI BYTHQIRA TI O SOREKA DHE RAMA ,

  15. Klodjan Cina

   Ikni mashtruesa, mere dhe ate evropen tende, dhe futja atje ku di, atyre te evropes, boll e lodhet ate popull te vuajtur, pse nuk pranoni mashtrusa, qe asnje vend me shumic popullsie myslyman nuk do hy kurr ne bashkimin evropian, domethen shqiperi, kosov, bosnje, turqia, keshtu qe e fusni ne byth ate bashkim evropian, Anglia shpetoj nga ju, beri mir qe u largua, dit te mira vin per ata, kurse ju do shkriheni si bashkim evropian, jeni te deshtuar.

  16. ALB JUGU

   Edhe po edhe jo shkurt pjo. Keta europianet as ta ngulin as ta shkulin.