“Ik moj laraskë”, shpërthen Mevlani - Përputhen, 6 Janar 2021

202K visualizzazioni160

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Haxhere Zeneli

   Oj Sindi shum e shpifur jeee

  2. edona dona

   ❤❤

  3. L M

   Mevlan je Injorant mos mendo se ta them kot te njof nga larg akoma pa shku ne gjermani kohen kur ke ik për itali po si i thu larask nji Engjulli siq esht Sindi o kokë bosh o Laskaqë i qelbur.!! buk ske pasur buk ta ngopesh barkun ti ofedon dike Turp te vie.

  4. Niku Vlore

   Melvani njeri pa edukat si gjithmon

  5. JIMMY H

   Ky mevlani nje idiot e pa respekt ky ben per coban me dhi perzejeni nga programi kete palaco men

  6. Andreas Braholli

   Po sa buf ky trap po kush te pranon ty mo bir putane

  7. Baskim Ramadani

   O trap Ti je trap dhe pik

  8. Tessa B

   Nuk eshte fare ne rregull si e ofendoi mevlani sindin ama kjo eshte femra me me ofenduese ne cdo moment. Perseri ofendoi melisen as nuk ma kan bere mua kryqin e ty ta kan ba kryqin Harroi se kjo vet tha me terheq fatoni dhe ai sja vari kuffd

  9. Visar Kalludra

   Shume mir ta ka.bo Mevlani se femnat jeni bo Zoti na rujt po.boni lojna edhe fund leja kilen njerin sinqert sosht puna qe osht mashkull e pe perkrahi ama tish kan edhe ai gabim e kisha gjyku si paftyr ama i vetmi qaty qe o i kompletum po njeri me shqiptar e ul veten jena popull qisi skem qa me bo qata jena met mrapa sna bon hesap asni kultur se skem na na dina me nenqmu dikon me ul dikon qita jena na

  10. Kejdi Serjanaj

   Mevlani ja beri mir sindi qurrashes

  11. Roland

   Me sot i ve X Perputhen. Tani sdin qa me ba ma dhe baj lloqe te kota tamam si ato buzet e Anes.

  12. Emine Sylaj

   Ana dy buzt je ksh i ban teper jo mir

  13. addison rae

   Mevlan mor mevlan

  14. Bebe Bebe9

   mire e ka mevlani larask je

  15. toni toni

   Jepi babale tregoj vendin laraskes dhe sorres je njeshe bravo

  16. laze Canka

   po boll denje aty apo te esht mbyllur guxhina e zben dot pilaf

  17. laze Canka

   o Mevlan shiko gjej na nje larask pa bisht se Sindit i vjen anes esht yll po te kisha nje vajz si sindi do ishame i lumturi ne bot dhe me i pasur se bill gejts

  18. Tatjana Cani

   Fationi i dhunshem bertet uleret Mevlani ironik injorant Andi mendjemadh te do nen kembe Ata qe dine te trajtojne femren nuk pelqehen nga ato Sepse keto vajza pelqejne njerez per interesa te tjera

  19. kiki kiki

   Oj bora vetem sindin degjon ti moj pa edukat po mevlanim nuk e degjove larask kur i tha kur e ofendoj je per te dretuar emisjonin dhe do mbash te drejten per cdo person aty dhe ti nderpresesh kur do ti

  20. Lucky S

   Pushkatim kush ia ka bere buzet Anes 2🥴

  21. Te Verona

   Po kjo pse e pret

  22. Keta Haxhjija

   Ai.nuk.te.ka.vlersuar.mer.ta.beri.te.isha.une.zdo.te.vija.fare

  23. Jolanda Marku

   Nuk kapet njeriu nga vonesa siq u kap Sindi ,duhet kapercy keto gjera nqs dk dikend ta besh per vete.

  24. Lumturi Meko

   Poor young man, Mevlan looks very hurt.

  25. Lumturi Meko

   Mendoji qe kjo eshte e bukura e dashurise ( zihen , shahen, fyen dhe lendojne njeri tjetrin deri sa te ulen tensionet e pasioneve ) I believe that's something between them.

  26. Asije Ismaili

   mevlani pa fije karateri ajo sa do vler mos ket per mevlanin mbi te gjitha esht femer turp me kete sjelle do mberrish 66 vjet 🤦‍♀️🤦‍♀️

  27. Gazmend Pemaj

   Ky . Mivlani per mendimin tim eshte thjesht per numer

  28. Enejda Xhatufa

   Eneida xhatufa💎💎💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💔💖💝💗❤danjeli💎💎💙💙💚💚💞💘💕💓💔💖💝💗❤emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💔💖💝💗❤arisi💎💎💙💙💚💚💔💖💝💓💟💞💘💕💗❤💝💖💔mevlani 1💎💎💙💙💚💚💓💞💘💔💖💝💗❤kavaje💎💎💙💖💚💚💞💘💕💓💔💖💝💗❤💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

  29. Anja

   Sindi ka ndjere racizem ne Rumani? Mos ndoshta nuk ka ditur si te sillet me vajzat e konviktit qe e kane nxjerre jashte? Mos e ka quajtur ndonjeheren k**? Eh moj Sindi, egoja e tepert demton rende shendetin dhe mardheniet.

  30. Enejda Xhatufa

   1💎💎💙💙💚💚💓💞❣💘💕💔💖💝💗❤

  31. Vjollca Ameri

   sindi ti je nje vajz me edukat . inteligjente . e shkolluar te gjitha te mirat e botes i ke . i vogel esht edhe floriri por ke vlera te medha . edhe ti ke vlera ma shume se floriri

   1. Vjollca Ameri

    @Anastasi Gjoka ajo esht me e mira aty . me origjinalja .cdo gje ka te mire . lum prinderit qe e kan nje vajz te till . ku mund ta gjesh sot nje vajz qe te jet bioooo . veq me eksperinca te flliqura . cfar duhet nje vajz qe ka pas lidhje me nje biseksual . keshtu te pelqejn ty

   2. Anastasi Gjoka

    Po ca vlere ka ajo s'ka pike llogjike.S'mendon si duhet.Ofendon vet dhe thote pse me ofrndon ti mua.S'me pelqen fare,fare,fare,0.

  32. erkida mhilli

   Mevlani ka trreguar nje munges rrespekti shumë te matha ndaj Sindit . pika 1 shkon me vones ne takim nuk ishte nje vones per 2 minuta per 1 ore . pika 2 gjen justifikime koti perse shkoi me vones "Jetojme ne Tiran ka shumë trafik" Si te ishte nga ato justifikimet qe i bajne nxenesit mesueses . Dhe pika 3 arsyen perse u vanua nuk ja thot ne takim por ne studio. Me vjen gjyna per Sindin qe eshte marr me nje njeri te till . Te isha un nuk do isha marr fara me te .Sepse mevlani kerkon rrespet nga nje person por vet se jep ate rrespekt . Njerez te till si mevlani nuk e meritojn vendin ne studio . Me ka ber shumë me nerva 😈😈😈😈. Sindi ishte shumë e bukur pa u lyer.😀 . Nese sindi e ka ofenduar nje here mevlani e ka ofenduar 100000000000000 here.Mevlani idjoti .Dhe per me teper sindi i thot nje urim mevlani i thot sdua te te degj fare. Gjithmon inat e kam pas mevlanin por tani mu sos durimi . Sepse per nje vajz ky eshte nje ofendim shumë i madh .Melissa mos u mirr me mevlanin se dhe ty si sindit ka per te dol. Dhe mevlan ose sillu me Mir ose as kush nuk do te doj . Mendoja se do te ndryshoje me kalimin e kohes , por jo . Shpresoj me vazhdim mos te jesh keshtu. Nuk e di qa do kisha bere po te isha si sindi 😕😕😕😕 vetem e di qe do e shaja 😈😈😈😈😈😈😈😈😬😬😬😬😬😬😬😬😈😬😬😬😈😈😈😈😬😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😬😬😬 😬😬😬😬😬😬😬😬😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈 keshtu jam me ty mevlan i dashur

  33. Nuk je Nuk je

   Mevlani e ka shum gabime kete sjellje sidomos ajo laraske . Te shfe veten ihere 😅😅😅😅

  34. Atird Atird

   Mevlani pikerisht per ket sjellje qe ka , nuk ka gjetur personin e jetes, ofendoi sindin dhe ju te gjith heshtet, TURPPPPPP

  35. Mirela Tabaku

   Po per cfar duhet te luftoj nje femer kur mashkulli deklaron se pelqen tjeter femer

  36. Mirela Tabaku

   Cfar mashkulli idiot.po nuk kishte pse te bente deklarat mevlani kur i tha melises ne publik un jam me ty normal sindi u distancu kishe te drejt dhe kur i tha mbreme ti duhet te luftoje per mua 😂😂

  37. Suzy Zana

   Turp per ju o njerez tregoni sa pa nivel jeni dhe shprehni injorance

  38. Mireme Ramadani

   Catij kujeni ju kur skeni me umartu ska marveshje po dilni jasht e gerkonja fatin tuj😊😊😊

  39. Hope Aiden

   33 vjec ky asht idiot kush e den kyt per burre 🤢

  40. elneda ela

   Bravo mevli nganjeher kjo po eshte e neveritshme more perqendronu tek njoni e jo krejt mi provo me 2 lug nuk hahet sinderelllaa

  41. Rina Hoxha

   O Ana le nam per zotin me ato buzet ishe mir mi goc ? ti nuk flet dot ? je shemtuar ? Rini mi si ju ka bo zoti ??

  42. HEIDDEN MUSIC

   MEVLAN ajo eshte LARASKE kurse ti je nje BUF. Hajde hajdeee

  43. ALBERT XHUVELLI

   Bravo Mevlan me cekan kokes se bejen lojtaren keto sorrat

  44. Mario Di niro

   Sindi njeri i djallzum doje ta flliqe Mevlanin po u flliqe vet ti kapi shpejt telat Mevlani dhe e meriton te rrish si mut se je kalamo i shpif edhe ato qe mendojn si puna jote kan llogjik te dobet

  45. New York

   Cfare kepuce Sindi si traktor 😂

  46. Afredita Berisha

   Mir ja ki ba mevlan sindi esht nje femer shum e ulet e urrej me gjith shpirti ket sindin nuk din Qka flejt koj budallaqe mevlan ti je 1 aty ne studjo 🌟

  47. New York

   Cfare kepuce Sindi si traktor 😂

  48. Lumia lumia

   Kjo sindi ska pik llogjike

   1. Anastasi Gjoka

    A te lumte goja.Kete them dhe une.

  49. Durim Ziko

   O mevlan ne prisnim tna tregoje nanje vlere mor cun i dale..vettkontrolli esht respekti me i madh ndaj vetes .

  50. Bjabja100

   Mevlani e ka tepruar pa masë!!! Ne e përgëzuam kur me Shqipen u soll i edukuar por këtu e ka shkelur fare!!! Jooooooo nuk bëhet kështu!!!

  51. Sam1990 Home made sweets

   Ky Po dihet qe eshte mashkull I dopt I liksht

  52. Min Yoongi

   O injorat o MALOK

  53. Suzana Kola

   SINDI ! Une jam nji nga fansat e tua qe te shoh si femren me me karakter dhe me integritet. POR GABIMI ME I MADH QE PO E BENI TE GJITHE ASHT TI THUASH DJALIT SPO VAJZES QE DEL NE TAKIM "TI ME PELQEN POR LE TE SHOHIM TE TJERET DHE PASTAJ SHIKOJM SI DO TE VAZHDOJE NJOHJA JONE" PRA TI E PELQEN DHE PASTAJ E LEJON TE SHOHE TE TJERET KUR TE GJITHVE U FILLON KRIMBI DUKE E PA ATE QE E PELQEN ME TE TJERE DUKE FLIRTUAR E PERQAFUAR DHE FILLON INATI DHE GARA KUSH TE PLAGOSI TJETRIN ME SHUME. KJO MUND TE JETE LOJE E PRODUKSIONIT PER TA ZGJATUR, NDERKOHE QE MARDHENIA ESHTE KRISUR QE NE FILLIM. KESHTU NUK BEHENI DOT CIFT...

  54. Erada Dervishi

   O eshte Mevlni larask ene si grat e kqija o ska njeri ne bote😂😂

  55. Nedjibije TelaSherifi

   Shprehe pelqimin ndaj Mevlanit nfillim ,pastaj deshiroje shqarim pas mendjes kur tu kujtua ty ....kur te hiku treni 🚂 më...pasi Melisa dhe goca e re shprehi Pelqim te Mevlani dhe kuptove se qfar humbe nfund.Je shum e re intelegjente ke goj/mirpo shum ngjutesh 😳🗣

   1. Dashuri Coadari

    Kur iku Ana1 ja la te lire Atdheun filloi sulmet ndaj Mevlanit.Kur Atdheu puthi Anen ju kthye prap Mevlanit . Lodra feijesh se asnje nuk e ka serjozisht tv show

   2. Dashuri Coadari

    👏👏👏👏

  56. Alba Balliu

   Mevlani eshte naiv,e ketu ka qene shume I prekur.Dhe eshte shume I sinqerte në fjalet qe thote.Kur njeriu vritet shpirterisht,vjen nje pike qe nuk mban më.E ka shperthimet e tij,plotesisht te justifikuara.Kjo Ana hyn kot me kot si pyke e ben mire mos ti bej me ato buze.Sindi eshte bebe.

  57. Nedjibije TelaSherifi

   Bravo Mevlan siq u soll ajo me ulje ndaj teje dhe ti mir ja bore e meritonte 🤷‍♀️👌

   1. Dashuri Coadari

    👏👏👏👏

  58. Dashuri Coadari

   Mevlan ke nje bravo te madhe👏👏Mire bere qe e trondite pak, se vertet po fluturon,.do ti beje mire ne te ardhmen te qendroje me kembe ne toke.🐥🐥

  59. Gangster remix

   I them brezit te ri mos ti ndjekin keto emisjo vk se smesoni angje emisjo vkr femra k.... cuna b.......

  60. Altin Uliu

   Ato buzet e Anes na zune gjysmen e ekranit. Shyqur zotit qe nuk e kapin kamerat me shpesh

   1. Lumia lumia

    Vertet te jep bezdi kur e shikon,si e prishin bukurin qe kan

  61. Arsim Sopa

   Apsolut mevlani ka te drejt,kush ësht sindi?një e vsjz plot komplexe qe do te ket problem te kaloj uren, sepse nuk e ka armen duhur apo pervojen,

  62. Katie

   Mevlan 👏👏 shumeeeee mire ja bere!!! Rob qe sdi me rrespektu asnje dhe hidhet si bitch on fire kur i kthehet dikush, me nje ze super acarus, dikush qe vetem llomotit e nuk thote asgje, vetem kete gjen 2 pllembe permbi toke kam pare.

  63. Rabie Breznica

   ALLAHU ESHT NJE ZOTI NJERZEVE JA JEP DASHURINE DHUNTESIN HAKMERRJEN DHE NE FUND ALLAHU JA JEP TE GJITHA JO ATO VETEM QE I THASH ATO JANE SHUM TE PKTA AJO ME E SHUMTA ESHT DASHURIA👰

  64. Rabie Breznica

   AJO LEDIANA ESHT SHUM E TRASH NE TRUP ATE AS NJ NJE DJAL BESOI QE NUKE DO TI PELQEM 😰😱😵😈👽👾👿👺👻

   1. Fredi

    Allahu ka thene qe nuk duhet ti gjykojm njerzit pa i njohur.

  65. Lutoo Lutooo

   O mevlan bubrreci,ti sqenke asgje, askush spot pranon more selak

  66. Luljeta Mecani

   A mevlan mevlan keshtu del shume arogant kisha mendim tjeter per ty po sdole gje dhe ti

  67. Rabie Breznica

   JA VAJZAT QE TI PLASIN NERVAT DHE ATO ME TE MIRAT 1 TEA PREJ ME TE MIRAV 2 MELISA 3 ANA 1 DHE JA VAJZA ME TE KEKE ME SJEDHJE 1 SINDI 2 ANA ,ANA NUKE ME PELQEM SEE ATO BUZET E SAJA FETES I FRYN

   1. Isafe Likaj

    Po sote ndryshuan kohet i miri behet i keq dhe i keqi shume i mire ju s'dini te logjikoni mos flisni fare na qenka Melisa me e mire na behet si bebe 6 muajshe

  68. Rabie Breznica

   ON VAJZA JENI SHUM TE BUKERA E TE MIRA PORT AJO SINDI NUKE DID TE FLAS MORE TE QJITH EPISODET AJO I PRISON AJO A KANSAS LUAJTUR MANCH TI PLAS NERVAT MORE DO TE KISHA SHUM QEJF ME HE KURT PREJEAN STUDIES 😈😵😫😣💩👹👺👻👿👾👽💀

  69. Iva Cakani

   Tamam katunar

   1. Fredi

    Maloket 💯

  70. E k

   O mevlan. Kujdes me vajzat sidomos me sindin ti mban veten Edhe kengetar edhe nuk di qa te flases

  71. Donika Gajraku

   Selak🤧

  72. Lucky Charm

   Loco me Sindin do shkonin shume besoj. Kot e prishen muhabetin qe ne fillim. Kam idene se Loco do ta respektonte Sindin ose me mire do pershtateshin . Besoj se nuk eshte vone per ti dhene Nje shans njeri tjetrit.

   1. Lucky Charm

    @babe 83 edhe jam edhe sjam dakort me ty. Vetevleresimi I frikshem vjen ne shume raste qe ajo te vetembroje veten, dhe te degjohet aty sepse shume here se lene te flasi sic e kemi pare. Elvisi nuk ka inteligjence, por eshte shume elastic, i thjesht, dhe i pershtatshem me vajzat. Kjo mendoj se vjen si rrjedhoje e karakterit te tij, por edhe eksperiences qe ai ka marre nga jeta nder vite. Me pak fjale Elvisi eshte popull dhe jo arrogance. Ka artikulim, por dhe zgjuarsi!!! I uroj sukses te gjithe te rinjve aty dhe ti shijojne keto momente duke u argetuar, por jo te zihen dhe te kalojne ne debate degraduese kot fare. Ne fund eshte show!!!

   2. babe 83

    Sindi mund te jete shkolluar ne Rumani por nuk ka nivelin intelektual te Loco-s i cili shoh shpesh qe paragjykohet per tatuazhet e shumta por jo te vleresohet per inteligjencen qe ka. Sindi duhet te mesoj te respektoj te tjeret pa u fryre si kaposhi maje plehut ne pike te mengjesit. Ka nje vet vleresim te frikshem ndonjehere qe ja ul edhe ato pak pike qe merr.

  73. Myzejen Radoniqi

   O mevlan kur nuk te pelqen nje femer mos ofendo po te kesh moter ti?

  74. Ermal Cullhaj

   mevlani njishi je hec aty mos caj kok ai fatjoni ca nuk ka bo me goca si thot nai ati je i lukundur ty te sulmojne kot ajo sindi i tha kur melises dhe si kerkoj fale dashka falje nga ty laraska

  75. Kat_ Sunflower

   Mevlani is Jealous...Jealousy makes you ugly ...Sindi stand up for your self ...Do not give up and never give up ❤️

   1. Fredi

    A e merr vesh?

   2. Florian Kola

    Periodttt

  76. Ildi Aliu

   Ne takim i qethur mevlani ne studio i pa qethur esh ber takimi para 1 muaj o skenari

  77. Vasiliki Qendro

   Sindi me Anen jane kot atje

  78. Eljon Shyte

   O njeres te lodhur si nuk mesuat njeher pse kur e shikoni qe nuk e arrini dot nje vajz filloni ta ofendoni pa pik kulture po ku ofendohet nje vajz qe te ka pelqyre o idiot

  79. ALKUKES

   Mevlani me sa kuptoj esht burr dhe shpi me rregulla ktu ka me lujt lojen dhe del jasht , e gjen nuse me reegulla tradit simas zakonit

  80. Myrvete Geca

   Sindi ndoshta e kam gabim po kujdes nga Melisa mos ka ngatrruar ndonje gje . Mevlani me ka qudit me sjelljen e tij!

   1. erkida mhilli

    Mevlani gjithjmone keq eshte sjell ska gje per cudi!😕

   2. erkida mhilli

    Qfar ka ber Melissa qe duhet ta ket frik sindi??????????

  81. ex_moderatore lama

   Mevlani qeka hor fare

  82. Ultimate Trap Mixtapes

   Të lumte Mevlan sepse kjo laraska ta ka sjell kjo në maj të hundes sepse nje njeri si Sindi te detyron të behesh edhe tjeter njeri , thjeshte je e meritonte kete sjellje , Mevlani nuk eshte keshtu por me vetedije e beri kete gjeste ! Të lumte vellacko laraska nuk vlersoj interesin tënd në asnje moment

  83. Blinushjaa

   MEVLANI SKA RRESPEKT NDAJ VAJZAVE😡😡

  84. Lkw Kategorie

   Hajde be mevlan kshtu duhet bonu burr

  85. Live Channel

   O Sindi injorante mos na trego shkollen tende ate fare shkolle a thua se ke mbaru per astrofizike. Ti je nga familje injorantesh prandaj se ca te duket vetja qe ke ber nje shkolle. Manipuluese je.

   1. Fredi

    Ska lidhje shkolla

  86. Kalina Doll

   Sa mir ja bere Sindit shejtanit te vogel qe tamam e ka len Zoti si 💩. Sa manipuluse qe eshte Sindi . I rrotullon fjalet sic do vete. Njesoj sic beri me virgjerine po ben tani me shkollen. O Sind prandaj je pleher djall patetike. Na e shpife kur ben sikur qan. Yyyyt ndyravece

  87. Kalina Doll

   Ahmu kenaq shpirti o Mevlan😂😂😂.

  88. Klaudia musko

   Pupupu sa kam qesh me Mevlanin

  89. Marigona Imeri

   Mevlan manjaku Mevlan qeni Mevlan horri

  90. Vasel Nicaj

   Mevlanit meja ble do dele e me cua çoban , aj nuk din cfar don ! 100 femra me hy tana i don haha selak tamam pih

  91. Rifat Shala

   Mevlani djali me i zgjuar . Kurse sindi nje dhelper dinake

  92. Leon18

   Ka ndyshu se erdh goca re..😑😑

  93. Ermal Cullhaj

   mir ja bon mevlani hec aty atyre ci duket vetja nje bravo per ty je njish fare

   1. Μαρια Γιαννακοπουλου

    Do jesh edhe ti nje kokë rocke si mevlani po sado që të bej mevlani nuk mund tja uli vlerat Sindit se ajo është diamant

  94. Ervis Official

   o mevlan zhapa po tkushtojn vemendje dhe te hypi vetja mqef ..i ke hyp kalit mrapsh o bir

  95. Era E

   😂😂😂😂😂 Bravo mevlan

   1. Dashuri Coadari

    👏👏👏👏

  96. Ermal Cullhaj

   sindi ty te pelqen mevlani me asnji tjeter ske per tu lidh

  97. Edmond Ziu

   🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣🤣😂🤣😂😂😂😂😂🤣 Je I madh Laraska duke qa, e kan ba rrug duke qajt, jepi pak uj te laj syt.

  98. Ermal Cullhaj

   o njerez pse nuk e kuptoni mevlanin ajo sindi aty kuptohet qe zgjodhi atedheun edhe pse e puthi anen ajo e pranon nuk ka mend sindi

   1. Μαρια Γιαννακοπουλου

    Po sindi është e drejtë nuk është e rrahur me jetën sindi vajzë diamant

  99. Kosova is Albania

   🤣😂🤣😂😂🤣 Mevlan Ke nji drek te mire nga un,Bravo.Sa mire ja bone asaj laraske. A je i sigurt Mevlan se je nga Kavaja vlla, e nuk je malsorë?? Ke fol Si burrat.

   1. Kosova is Albania

    @Fredi Mevlanit o plak, jo ty 🤣

   2. Fredi

    Ma jep mu at dreken

  100. Daris Gjeloshi

   Mevlani ja ka inatin fationit edhe eshte mut i xet