Tronditëse; Antonela shpërthen në lot, historia e rëndë e jetës së saj ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021

1,4M visualizzazioni826

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 6 giorni fa

  Commenti

  1. Fadil Brava

   vuatjet e shqiptareve kur nuk zhduken pos qendro e fort

  2. Dorian Ju

   Forca Antonela me bere te qaj moter

  3. Entiol Kaseja

   Sa prekese historie antoneles kjo eshte nje histori e forte grate shqiptare jane shume te forta 😭😢🥺me beri per te qar

  4. Kastriot Loshi

   Mi

  5. gioyu comi

   Sa mu dhimse moj Antonele, me bere me qa ......

  6. adnant pali

   Sa i kishte shku nji fustan nga koko mama kids Atdheut me ato flok 🤷🏻‍♂️

  7. Aviation Fans Albania

   Nuk e di por kjo Antonela eshte super femer , që në fillim e kam dashurua nga ekrani, eshte bukuroshe por ka një energji Asht tip edhe pozitive , ka shaka , edhe të vlereson kur e meriton ! Me pak fjale yll!

  8. Jonida Balla

   👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👊👊👊👊👊👊👊👊

   1. gioyu comi

    Allahu ta jekt Meeting e Babes 🙏

  9. Jonida Balla

   και η ❤️μεξρ ❤️κ ευ ξρη νρ ❤️ξφξτθ ❤️η Δ ξδ η ευ η ❤️ξεξτ ξε ❤️η ευ ξδ ντητ ❤️η ευ ηρ βδηδ η ευ ξδ ξδ ❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💝💝💝💝💝💝💝💝

  10. dini Elezi

   atdheu si mirija ni kojshi e kam hahahahahakoka ba sot

  11. dini Elezi

   ju nda fryma mevlani mos e ler te bej reklama hahahaha

  12. Jonida Balla

   καλέ Κρήτη βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ βρήκε βεηρηφ βρη ξρξηρ ξρυθτ ηρηρη ξεηδ νυκτί βρητ ξυθτ βρητ ηεξρξρ βρητ ήρθε ξρυθτ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ η ξεξτ η ευ ηρ βρητ νρξττ κιτ ήρθε κριθεί ντητ ντητ ντητ ντητ κρκρξρ νρ μεξρ ξεξτ βρητ βρητ βρητ ξρη ντητ ήρθε κρίνε κρξτ κγξτιρ βρητ βεηρηφ ήρθε βτηε βρήκε βρητ ντητ ήρθε ντξξτητ βρητ νηε βεηρηφ βρητ ξρη ηρηρη νηε κ ευ ξδ μ ευ ξυ δ ηεξρξρ βεηρηφ κρ καλά καλά μεις μελά μ ε ξδ μ ευ ηρ βρητ η ευ βρητ βρητ βρητ Κρήτη βρητ βρητ βρητ η ευ ηρ βρητ βρητ νρξ ξρη βγήκε βρητ ηρηρη ντητ ξρη

  13. Abc Def

   Jasmina femre koti

  14. Naxhi Naxhije

   Moden e leshit

  15. Naxhi Naxhije

   Qfar pantallona pordhe ne bor ka vesh tru peshku

  16. anxhela love

   😭😭😭😭😭

  17. Andre TxT

   E urrej kete emision me gjithe shpirt por ama bravo Antonela qe tregove dicka aq intime dhe tregove nje copente vetes, dije qe ka shume vajza dhe gra qe akoma vuajne dhe pasqyrohen prej teje.

  18. Erga Erga

   CESHTE KJO MOS RESEPEKT NDAJ FAMILJES PRIVATSIS, PER PAK FAME,PERSE I KERKOJ TE NDAJ MOMENT PREKES DHUNA SESHTE GJE E MIR TA NDAJ ME JU PUBLIKIN,NDERGJEGJE PAK JU LUTEM,NDERKOH ME LOT E SHKRUAJTA KET KOMENT

   1. yuoop noke

    fmit edhe mvjen shum keq qe e kemi perjetu po silluni mir duani njeri tjetrin te pakten

  19. dor aceari

   Eshte shum e vertet qe femijet qe kan jetuar dhun ne familje behe shum te zot jan te fort cajne ne jet

  20. PASHUKU BERISHA

   Historia e antoneles esht nje histori rreth qethese Na bere te kthehemi vite mbrapa ne koh Dhe srz na perlote te gjithve Me historin tende antonela Uroi tjesh e fort dhe ti besh ball cdo sfide qe te sjell jeta Ashu siq je ne studio krejt pozitivitet

  21. Mirjana Xhaferaj

   A more Antonella na preke me.kte histori.. vajzat e bukra te zgjuara te shkathta ce duken sikur skan asigja kane gjithmone dicka ce e ruajn ne zemer qoft e mire apo e keqe ..imagjino sa vuajn femrat shqiptare😭😭😭😭

  22. mimi Meha

   Se pe ndjej

  23. mimi Meha

   Allahu ta jekt Meeting e Babes 🙏

  24. Mimmo Relax

   Erlindi: shpreh nje deqir Jasmine: ishallaaa ishallaaa boj ni giveaway tfort 🤣🤣🤣

  25. Esat Bellova

   edhe djemt mu duken te prekur ne ate moment

  26. ele ele

   42:06 Andi:Po jasmina Po Jasmina:Po andi Po My mind:Po k@ri po

  27. TiTAN Online

   Nuk e fajsoj babain e Antonelës Sigurisht se edhe ai ka pas problemet e veta ....!

  28. blackpink bts

   U preka shume

  29. Nora Mustafa

   Jan ba femrat si lopt pazar qe i prek gjdo blers 🤣🤣

  30. Evelina Aliaj

   Antonela eshte vajze emir jeta ka sfida ka dallge ❤❤🙏

  31. Kejsi Nurce

   Antonela, edhe pse komentet negative qarkullojne per ty, ti gjithmone do te ngelesh e preferuara ime! Te lutem behu e forte sepse une dhe te gjithe suportuesve te tu na duhesh te te shohim ne ekran te lumtur,te qeshur dhe mbi te gjitha te forte! TE DUA SHUME😊♥️ Like te gjithe per te suportuar Antonelen!!👍 👇

  32. Ai Cuni

   Ky andi esht si shimpaze ca i pelqejn ktij ,shif mer c kok q ka me 2 ndarje🤦‍♂️

  33. Olti Vlora

   Bravo mevlani

  34. Sams Unlocked

   Nje histori qe e kemi perjetu shum familje shqiptare por ka nga ato qe e kan perjetu deri ne fund qe ka pas edhe vrasje po ka edhe sot familje qe i dhunohet nena ku dhunohen fmit edhe mvjen shum keq qe e kemi perjetu po silluni mir duani njeri tjetrin te pakten

  35. Ilire Kovaci

   Atdheu nuk e ka vendin aty me dergonje dikun ne cirk

  36. Dj Rumba Mix Dj

   Respekt Vajz ty dhe Familjes tende e posaqerisht Respekt shum te madh per Maman tende e cila me gjith mundin dhe sakrificen e madhe ju ka rritur e ju ka ofruar te gjitha gjerat qe juve ju kan munguar. E kemi Historin e ngjajshme te Familjes kshtu qe dhasht Zoti e Burrat e sodit mos t'sillen keq me Femren shqiptare po ta Respektojn e ta duan ma shum se vetveten . Ju uroj Shendet ty dhe Familjes tende 🥰👍

  37. Bes Bau

   ERLINDI NA QENKA SENSITIV😂😂😂😂😂😂😂😂PSIKOPAT UN DOT THOJA.. PO JASMINA QENKA FEMER PA FIJE KARAKTERI.. SHUUUM MIRE JA BERI ERLINDI ME "PUTHJEN" 😂😂😂😂NE VESH E PUTHI.. PSIKOPATET KSHTU SILLEN SI ERLINDI.. FEMRA I THOT PUTHEM DHE ERLINDI E PUTH NE QAFE😂😂😂😂😂😂😂😂😂 UN TE ISHA NJE FEMER KURRE NE JETE SDOT KISHA DALE NE TAKIM ME ERLINDIN.. ME CDO TJETER PO.. OOOO ANDI, PO IK MOR DJAL NGA JASMINA.. FEMER PA FIJE KARAKTERI QENKA KJO FEMER

  38. Bes Bau

   JASMINA 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂KJO VAJZE QENKA TOTAL HAJVANE FEMER.. BOAAAAA.. PO SI MUNDESH SI FEMER TE PERPUTHESH OSE TKESH PELQIM PER ERLINDIN????? 🙈🙈🙈🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️TI THEM AKTOR DOT ISHTE NJE VLERSIM, ME MIRE DO TI SHKONTE PSIKOPAT MASHKULL.. PO KTA VAJZAT SHQIPTARE ME DUKET SE JU PELQEJN PSIKOPATET.. PASTAJ DALIN DHE VAJTOJN.. OBOBO CME GJETI MUA ETJ.. A PAK DJEM TE MIRE KA ATY NE EMISION QE TI TE ZGJEDHISH ERLINDIN?? 😂😂😂😂😂😂MERE MERE SE DOT KNAQ ME PRALLA.. PREJ SOT E KAM KUPTUAR SE MEVLANI SINQERISHT ESHT NJE DJAL SHUM I DREJTE DHE SINQERTE.. ANTONELA ME DUKET SE PASKA PERVOJE DHE NDJENJE TE SHEH KUSH CKA ESHT.. MEVLANIN GJITHMON E KAM KRITIKUAR PADREJTSISHT.. PO TASH E KAM KUPTUAR SE ESHT NJE DJAL SHUM I MIRE.. ANTONELA MBAJE MEVLANIN SE DJAL ME TE MIRE NE PERPUTHEN SDOT GJEJSH.. HARROJ TE TJERET.. ERLINDIN AS MOS E LLOGARIT FARE SE ESHT NJE MASHKULL PSIKOPAT.. KOHA DO TA TREGOJ.. JASMINA ESHT NJE VIKTIME QE AS VET SE DI SE ESHT NJE VIKTIME E ARDHMSHME..

  39. new pop smoke

   😂😂😂😂😂😂

  40. Arsen Billa

   😰😰😰😰😰😰😰

  41. Terezina Pepdjonovic

   Shum e vertet ato qe po thot por Antonela ka nje Mama tw Mrekullushme

  42. Arsen Billa

   Po kush e ka dhimjen me te madhe ka buzeqeshjen me te bukur dhe ket ta dini

  43. Dua Fans

   Si ka mundesi qe BORA s kishte bere make up sic ben zakonisht pikerisht sot? Nuk besoj se historia e Antoneles ishte e degjuar per here te pare nga bora dhe produksoni.

  44. Dardania Sacra - Kosova

   Mendoj qe Nuk tregohen keto histori ne kete Emision

  45. Inoba 215

   كاش عرب ولا جزايريين هنا 😂😂 واش من لغة هذي

  46. Mimi Be

   U mbet Andi gjat gjithe kohes tu korrigju: "Jasmin e ka emrin". 49:15

  47. Doda

   Nje vajze e rritur ne dhune,nuk mund te jet kaq arrogante ne sjellje...nuk perputhen kto dy gjera.. Boll me broçkulla 🤫

  48. kristjan Truja

   Po eshte shume prekese se preku dhe gjyshin tim kur e pa

  49. Lalaland Lalabla

   Qikjo osht TRAUM qikjo osht kur hek njeri qekjo o jet e fshtirr jo e Malises qe bullizojke Ledianen e kajke per bullizem. bravo Antonela tedua.

  50. Ponja Fier

   Antonella bravo i ke ndenj mamit pran i keni kaluar bashk . Gezohem qe tani jeni mire

  51. Sara Italy

   Me takum te ekzagjiruar nuk kisha pare deri tani

  52. Matilda Dani

   Ne kete pjes qe po tregonte Antonela kam vuajtur dhe une po si historia antonelese😔😔😓😓😓

   1. wnnalis cioov

    nga prindit e vet prandaj antonela te shkruja se u preka dhe un sa mosha jote kam qen 14 po tash jam 16 shpresjoj qe ta kaloj kete zoti esht I madh respket

  53. serveti 007

   Si te bohesh titulli i vidjos part 405730

   1. wnnalis cioov

    Shumica e ktyre jan të ardhur nga fshatrat dhe i duket Tirana Si Hollywood, duhet të jesh shum i dëshpëruar për fam të dalësh në ktë lloj emisjoni.

  54. Albana Alijiii

   te gjith qeshen me problemin tek pantollat e erlindit 😅😂

  55. Bes Bau

   OH JEEEE.. PO A ZGJIDHET KY DJAL ERLINDI PER NE TAKIM?? MA MASHKULL HAJVAN SKAM PA KURRE.. SHYQYR ZOTIT QE SJAM JASMINA NE KET MOMENT.. ME MIRE TE MARISH ART THADHEXHIUN SE KET MAJMUN ERLINDIN

  56. Besar Ibrahimi

   Hiqeni Erlindin ai eshte i doobet per ket program po sillet si Gangster ne fillim bente me Tean si femij kaluan 1 muaj be gangster

  57. Eni Babeni

   39:41 ku ke mend ti o Sindi aman 🤢🤢🤢🤢🤢🤢

  58. Eni Babeni

   34:10 sa rendeso i jep vetes kjo kukcka Sindi

  59. Liljana Preza

   Ana ,, guxo thyje murin qe te ka zene syte dhe zemren.mos ki krike.s Ai eshte i pregatitur per jeten i ka te gjitha ne terezi qe ti te jetosh zonj. I TA THA. pett nga ty ngrohtesi. Kuptoje.

  60. Eni Babeni

   14:17 aman o Sindi se na hape barkun 🤢 🤢 🤢 si gjithmon me ofendime

  61. bedri ameti

   tu eshiku biesden e antoneles tu qajat me ze e me lot me erdhi shum shum kec per ngjarjen shum si popelle kemi vujt ne shum sende nvaret nga situatat por nje xhe te keni dhe te dini kush ika prindritn ndgjojni respktojni duani dhe pci familje te bukur te bashkume dhe famlje te mir se kujt imungon njeri prid apo pridrit edin cfr demthon mungesa e pridridve

  62. Elisa Bazelli

   Na i shpifet me kte erlindin mu thyeee ekrani😵tip i peshtirrrr

  63. George Xhumari

   Nuk me vjen turp te them qe kam qare . Dhe u permallova me teper kur kujtova se c na thote Zoti Krisht .Duajeni gruan sic deshi Krishti Kishen. Jeta nuk eshte e lehte .por a Kemi te drejte ne Burrat qe ti leme femijet tane me kaq Dhembje .me kaq trauma .Keta te rinj qe ne i duam qe jane E Ardhmja .Gjeja me e bukur qe ka Shqiperia . STOP DHUNES NE FAMILJE .FAMILJA ESHTE E SHENJTE JO VETEM PER PJESETARET E SAJ POR EDHE PER SHOQERINE .MADJE EDHE PER ATDHEUN Qendro e Forte Antonela .Are many of us who Love you and wont you to suceed .in your Life and in your Future

  64. Arsim Fazliji

   Andi:qoftë hera par👉 që pajtohem me ty Ana.😅😅😅

  65. Eduart Cenaj

   Antonela esht ferma ma reale aty me ka prek shum 😭😭😭😭

  66. Arsim Fazliji

   Atdheu dhe Erlindi si ato Plakat te Kapixhiki,duke fol ne Vesh.😜😜😜

  67. SimpleThingsMatter.

   Shumica e ktyre jan të ardhur nga fshatrat dhe i duket Tirana Si Hollywood, duhet të jesh shum i dëshpëruar për fam të dalësh në ktë lloj emisjoni.

  68. eu euBabos

   O antonela dhe ne kemi si I historija jote dhe un isha e vogl kur ndhone kot dhe tashi jam ne franc dhe mami ime keshtu ka vuajtur sepse mami ime nuk kishte mbshtetja as nga prindit e vet prandaj antonela te shkruja se u preka dhe un sa mosha jote kam qen 14 po tash jam 16 shpresjoj qe ta kaloj kete zoti esht I madh respket

  69. Elvis Prendi

   O Erlind o garrrrr hoqe syzet te erdhi goja ty Pupupupu qr u bo me 70 k followers e u rriten vesht

  70. Ardian Janura

   STOP dhunes se familjes Shqiptar! Shikojini lotet e kesaj vajze! Ajo perfaqeson nje pjese shume te madhe te femijve shqiptar qe kane perjetuar ! Nuk jane vetem jete nenash te shkaterruara jane breza te shkaterruar! Femije qe rriten me friken se dikush do vej dore mbi ta dhe qe u duket normale nje jetese e tille! Bravo Antonela qe pate kete Kurajo!

  71. Galane Galania

   Stop dhunes ne familje ne qfardo drejtimit qe te jet ..dhe ju bani kujdes qe komentoni se ekziston dhe karma kaq po them un kush e kuptoj e kuptoj .rrespekte te veqanta moter antonela .trujt i madhi zot ty e qa ke per zemer 🙏🙏🥰❤

  72. NOKU

   Andi leje ket Jasminen vlla se nuk esht per ty..

  73. Kleidi Isufi

   Ajo ishte e cudicme

  74. miran shehi

   Sedi sa kam qare,antonela te jap fuqi.

  75. Emanuela_ Helsinki

   Sara zëmër sa e mirë je qe i dhe përkrahje shpirtërore Antoneles dhe e puthe, Sara qofsh vajza më e lumtur në botë.

  76. Demirel Shtaro

   Kta jane kryerropqira . Ta mendosh pak as nuk u plas fare per hallin e asaj . Thjesht duan te bjne lajm 10000% i sigurt se fundja gje nuk i zgjidhin . Madje sa filloi tha dua te ndalem te antonela medemek ajo te tregoj historine e saj te dhimbshme ne tv , pastaj i kerkon si me miresjellje ta ndaj me ne historine e familjes se saj . Ore jane emison rropqirash per lajm e klikime i shtyne te flasin ato se fundja skane pse e bejne publike historine e jetes aty . 🤮🤮🤮🤮

  77. Erti Skenderi

   O Erlin nenen nvrim😂

  78. Clash Kings

   😂😂😂😂😂😂😂😂 Atdheu skam eksperienca un Arjan, dy te dashura kam pas. 🤦‍♂️

  79. shima shima

   Hahahah Ik ore

  80. Eriselda Merka

   😢😢😢😢

  81. Petrit Caca

   Ca llape kjo bora

  82. Klodian Gega

   Antoneta..jeta vazhdon..edhe dua qe javen tjetet te dua te qeshur..jo keshtu..klm..fat ne jete

  83. Land Land

   A vetem mu mdel ajo "viza e zez" te ekrani pas arjanit apo me esht prish tel mu????!🙄

  84. Tony Negredo

   Juli esht esht legjend .....

  85. Test Test

   Juli i madh a jeni gati per treshe dmth po tall rakun me te gjith dhe skuptoin asi gjo juli je i madh (ironik )duhet shum per te kuptu ty ato qe jan aty ,per mendimin tim jan zero

  86. Monda Delija Pjetri

   🤩❤️🤩

  87. Ekrem Maksuti

   Antonelen duhet ta kuptojme nje edhe njehere nje familje si shume te gjithe shqipetareve ,dne shqipetaret jemi shume te forte moralisht andaj Antonela nje mesazhe per ty sikurse edhe per mua dhe atyre te cilet kane nje femijeri te veshtire ngase une mund te them vetem nje se edhe mua me vdiq babai ne moshe shume te re kur une i kisha vetem 4 vite e motra lindi 2 muaj pas vdekjes se tij ,Nena ime su martua kurre me ,na rriti me shume mundime por kurre sja kam pare lotin ne sy te saj andaj jam shume mirenjohes naga te gjithe njerezit qe me respektuan jetim kam respekt nga migjallaret, dajte e mi me mbare farefisi mbare njerezit te cilet i dua,Nje mesazh Antoneles dhe mbare jetimave shpresoj qe NENAT e tyre te jene me te lumturat RESPECT mbare NENAVE SHQIPETARE .

  88. love life

   Antonela je nje femer e fort ❤️❤️

  89. Uka Orsi

   STOP DHUNËS NDAJ FEMRAT DHE BURRAVE ⛔⛔⛔

  90. Celik Alla

   Omg qetsohu stop dhuness n familje bobo ca nk bohet o zot

  91. apoorvarare TV

   ithomes.info/net/z5qnsaWyf4qHjY4/video 👈👈👈👈👈👈

  92. Arta Prendi

   Bravo antonela nuk esht turp te tregosh te verteten 💫💫💖💝💓💗💞💕🌹⚘🧡💛💟❤❤

  93. Celik Alla

   M vjen shum keq antonela vazhdo perpara jeta kshu esht skemi ca m bo 😭

  94. Malbora Algjoni

   Po Atdheu çpati me floket kshu 🙄🙄

  95. Linda linda

   Andi:Po jasmina po Jasmina:po Andi po Une:po te degjeneruar po

  96. Tarifa Tari

   M

  97. ridvan Sopi

   A jeni shqiptar bre Turp ju qoft djemve Nje lot se pash Turpp

  98. Zonja Zonja

   Μοssuposhtni,vazhdini, jeten, same, mire

  99. Miklovan Ylli

   Me viene shume keqe Antonella😭🤗🙂☹️

  100. arlind linndi

   Ana ne at emision eshte vetem per opinioniste