Superskandal, kush ishte kryeagjenti grek në Shqipëri? - Gjurmë Shqiptare

216K visualizzazioni128

  Kush është kryeagjenti grek që udhëhiqte grupet “Vorio Epirote”, por të cilit ju vendos bust në Shqipëri? Mos humbisni videon e plotë të dokumentarit të gazetarit Marin Mema.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #GjurmeShqiptare#TopChannel

  Pubblicato il Anno fa

  Commenti

  1. Massimo Remis

   Skandaloze...

  2. Tania Tony

   Trathtar spiuna

  3. Ilirjan Daci

   A ka burra ay fshat ti ven minat jazek per fshataret

  4. Ilirjan Daci

   Trathetaret shqiperis

  5. Ilirjan Daci

   Marim nuk mbarojne djallezit e grekve kurr

  6. Lajdon York

   Cojani Saliut qe e dekoroi edhe Rames qe i vuri bustin ta shohin keto fakte .. cojani cojani .. keto te dy jane e keqja e madhe e popullit shqiptar

  7. Lajdon York

   Vasil shahinat jane ne parlamentin shqiptar sot edhe asnje nuk ben asgje ... sa turp busti i tij qe lejohet nga organet shqiptare qe marrin pension nga gerket .. popo sa turp

  8. Skrapi Mali

   Rrespekte Z Mema njerëz si ju i duhen kombit jo si ata plehrat në parlament

  9. Fatmir Dorzi

   Po. Ne. Kohen. E. Enverit. Cfar. Ndodhi

  10. C Evans

   Po vasilet qe I sherbyn osmanet?

  11. Remzi Hasa

   Zoti e ruajt shqipërinë nga Shqipëtarërët se nga të huajt e ruajmë vetë

  12. GOLDEN EAGLE

   Spiuni Beogradit dekoron Spiunin Grek ata e njofin njeri tjetrin edhe ja njofin vlerat.Turp per ne Shqiptaret tallen me ne

  13. Amand Petrela

   Neve si SHQIPTAR e kemi TRADHETINE nga brenda , qe nga dekorimet e deri te bustet ,prej TRDHETAREVE te kombit tone.!!!

  14. Ze Ver

   Eshte EDI RAMA

  15. Kroni9

   As nuk ishin agjenta, as kryeagjenta ne Shqiperi! Ata benin punen e tyre lirisht, madje edhe ishin te emruem ne poste me te nalta te Shtetit, madje edhe ministra te MBrojtjes, qe sot jetojne ne Greqi. Ti thuash Kryepeshkopit nga Greqia se eshte agjent? Jo ore ai nuk eshte agjent, ai eshte kah e kryen punen e vet, me leje e perulje te shtetit shqiptar. Jemi mesue te flasim pas kufinit te te vjalave! Ose flasim kuturu per te vdekurit, e per te gjallet qe na kane zene gryken, nuk guxojme as te hapim gojen, bejme sikur nuk shohim, bejme sikur nuk dijme asgje!

  16. Alb Boss

   Sadush ki me shqiperi shpijuna te grekut

  17. Curraj Eperm

   Te lumte marin mema per realitetin je njeriu i vertet dhe ke marre njerez te sakte per te dite per vasil shahinin se kure zogu as partia e punes nuk e pranuan kurre si njeri i devotshem po si tradhtare ne i duam tradhtaret e i bejme heronje prandaj nuk behemi kurre shtet historin e bejm me ata tradhtare qe japin lek dhe blejn realitetin dhe e deformojn ne interes te armikut je atdhetar po hoqe emrin shqiptare e vene emer grek po kjo eshte puna e tradhtarit ok e shume agjentura kan veprime te caktuera tani o burra ti bejm heronje ku jemi vete qe i njohim duhet zhdukur me fare e fis tradhtaret e tille rrofshin qerqiz topulli me shoke se keto nuk do egzistonin po te ishin burrat e shqiperis gjalle ok

  18. Alfred kola

   Ka spijuna se i sherbejn shtetit Grek” e paguhen nga Greqia ‘Te gjithe i njohin keta spijuna po sbejne as nje gje ase shteti ase nje njeri pse!!!

  19. Fadil Zeneli

   Po nisoj njejt si ekan BA terroistin kopilin zogin sllav georgo kirstoviqa apo emer i rrejshem gjergj kastriotin baba i ti esht qujt jovan apo jovan jo gjon nana e georgo kirstoviqit u kan sllave qika mbretit serbis o pafe kryqezata krishtermiste shkijetshqipolsa ju kan poshtu Roberu asimilu krishtermizu ne dhun terrorizem roberim kryqezatat radikalat pafet kryqezatave pafeve Terroriste babare te egra sllave bizantine poshtusve Serbo bullgare greko ruse hune maxharre romune gjermane austriake anglo saxe franqeze mbi 2700 vjet kurr shtet skem pas tonin perveq se na kan ndihmu qliru me luftu kunder poshtusve mija vjeqar parandoria turke osmane shteti egjyptiit e shetet islame populli dardan albanet eshum fise tjera ikem luftu poshtust mija vjet bizantint sllav qeltikt romake serbo bullgare greko ruse gjermane austriake anglo saxe franqeze austriake maxharre hune tartare uralit

  20. Fadil Zeneli

   Po shqiptart apo dardant albanet e shum fise tjera kush i krishterizu me dhun terrorizem masakra gjenocid perdhunime se nga shekullit 6 7 8 e deri 13 per veq kryqezatave krishtermiste Terroriste bizantine serbo bullgare greko ruse sllave Hune qeltike gjermane austriake romake hune maxharre romune kryqezatat radikalat mjekrroshat pafet shkijetshqipolsat pijanicat kryqezatave krishtermiste pederave na kan poshtu Roberu asimilu mija vjet mos me pas kon turqia egjypti shtetet islame populli islame populli dardan albanet taulanetet traket thesalet mores e dhjetra e qindra fise ne krejt ballkan evrop perendimit jan te asimilum roberum ne pupuj pafe kryqezatave qifute siris qytetit Tartus siris se ekan pru pafen e rrejshme kryqezatave mas shekullit 3 4 5 6 ka ardh pafeja e rrejshme qifute zektet kryqezatave krishtermiste Terroriste qifute te palestines asyris siris krejt pafet qifut kryqezatat e rrejshme pafeja kryqezatave krishtermiste ikan poshtu Roberu asimilu kudo mija vjet popullin dardan albanet pellazge yllire dardane se mbi 2700 vjet ma perpara mos me pas kon turqia egjypti shtetet islame populli islame populli dardan albanet eshum fise tjera ishim asimilu krejt ne emra millorada papilusa vasila Hitlera Heinca makrona atilla krejt si ne shtetet ballkanit ne sllav ne kryqezata krishtermiste Terroriste pafeve te egra sllave romake bizantine serbo bullgare greko ruse gjermane austriake hune maxharre romune anglo saxe franqeze

  21. Fadil Zeneli

   Kryqezatat radikalat pafet Terroristat qafirat thuni jo veq ekstremlstat per qlirimtart islame po thuni Terroristat islame pse ithuni krishtermistat Terroristat kryqezatat radikalat mjekrroshat sllav bizantin poshtus mija vjeqar serbo bullgare greko ruse gjermane austriake romake hune angleze anglo saxe franqeze mbi 2700 vjeqar perveq 700 vitet e fundit na kan ndihmu qliru turqia shteti egjypti shtetet islame na kan ndihmu qliru me popullin dardan albanet eshum fise tjera mos me pas kon turqia egjypti shtetet islame populli islame me popullin dardan albanet eshum fise tjera ishim asimilu krejt si jem kon te asimilum roberum ne popuj tjera fe pafeve kryqezatave krishtermiste Terroriste ne fillim shekullit 6 7 8 jan kan fillu mi krishtermizu ne krishtermiste Terroriste pafeve qetnikave kryqezatave sllave poshtusve qeltike gjermane austriake anglo saxe gjermane austriake romake qe nga para 2700 viteve tani mbi 1700 1800 vite bizantine sllave serbo bullgare greko ruse hune maxharre romune mos me pas kon turqia egjypti shtetet islame feja islame me na ndihmu qliru dhe populli dardan albanet eshum fise tjera ishim asimilu krejt ne emra millorada papilusa vasila Hitlera Heinca makrona atilla krejt si ne shtetet ballkanit ne pafe kryqezatave sllave dhe ne pafe barbarve te egra sllave romake gjermane anglo saxe franqeze austriake maxharre hune qeltike te barbarve gjermane

  22. ylberi seferi

   PSE FATOS NANUA Ç,FAR ESHTE QE SHTETI GREK E LEJONTE TE BENTE MITINGJE NE TOKEN GREKE ,GJE QE BIE NDESH ME LIGJET NDERKOMBETARE " AH O GREK O MASKARA QE E BETE ZJAR SHQIPERINE NE 1997 ME NDIHMEN E AGJENTEVE TUAJ NE SHQIPERI...

  23. Feim Merkaj

   Ati koh.te pjerdbura iken zotiri gazetar na trego keta te sotmit cfar po bejn se po shuet.e gjith rinija nga jugu never kete kerko te shpjegosh

  24. Spuros Tzolos

   Είναι όλα ψέματα αυτά που γράφεις ψευτοδημοσογραφε

  25. Adriatik Joni

   Djemte e Shqipnise duhet qe sot te mobilizohen dhe te largojne qdo gje qe eshte ne kundershtim me ligjet e Shqipnise...duhet te njoftohet SHBA-te dhe shtetet mike....

  26. Adriatik Joni

   Ju nuk duhet ta quani si e quajne Greket Shqiperine e Jugut Shqiptare...Hapini Syte o njerze, edhe sot kemi Vasila qe punojne per armikun shekullore.....

  27. Gjergj Kastro

   112 pucista grekofila te mbjellur nga Vasilaqi i kan bere dislike.

  28. Tony Montana

   Boll me përralla fol për Ed komunist dhe Partinë komuniste dhe prejardhjen tënde se fytyrë Komuniste dukesh

  29. Rubi Adams

   Vasil Shahini eshte tradhetar duhet ta thyjne ate bustin

  30. Rubi Adams

   Edhe Sali Berisha tradhetar eshte ? E thyni ate busitin e tradhetarit nuk ka Greek ne Shqiperi ? Jemi vetem Shqiptare ,

  31. Havaianas -

   Vetem te keqia i kane sjelle Shqiperise dhe Shqipetareve keta.......KORBA TE MALLKUAR.....

  32. Nardi Lame

   Sali Berisha ....e bëri martirë të demokracisë....sa turp

  33. Alda Zejno

   Gjithë Jugu në Shqiperi quhet Laberi edhe kur kam studiuar historin e popujve italici, ne Itali zbulova se rajoni Calabria, e ka emrin nga kolonit me origjin Greke, Calabria , domethen nga Laberia. Popujte e gjithe mediterranit ne ate kohe nuk kishte kufij as fisike as kulturore, shkembenin shume biznese edhe kuture tradita popullore midis Greqis edhe Italis. Nuk ishte e bazuar kultura e ketyre ne Etnocentrizem. Ky keq perdorim racist lind gjate Fashismit. Prandaj perfshihet ne fjalen Greqia e madhe edhe shume rajone tè Italis tè jugut. Ata nga laberia integrohen shume thjeshte ketu ne Itali. Si i thone nje fjale "chi si assomiglia si piglia", te ngjashmit bashkohen me njeri tjetrin.

  34. Sante Lima

   Mund te me quani "ekstremist" por jam I mendimit qè kushdo vepron kundra interesit ton kombetar te denohet perjetesisht...ose te eleminohet

  35. Piperia Athen

   O Engjell i Shqipes politikanet eSocem merren me thashetheme hajen njeri me tjetrin si te mashtrojn popullin dhe ku ti Vjedhin me shume pse nuk merren me keto qe nga deputet e kuvendit Popullor cfar detyra kane a'i kryejn dhe si i kryejen ae meritojn ate vend pune dhe ate lek we e marrin ne kurris te popullit 1 -Pse heshtin per detin qe ja falen Greqis pse nuk flasin ata kunguj....¿¿¿¿¿¿¿¿¿?????. 2 -CJAN KETO VIZA ME VUCICIN ....???? NGA JUGU PUNUAM DHE PUNOJN AKOMA PER GREKUN..!!! POR K. Z.EDI RAMA do dergoj Shqiptar te punojn per Vucicin... !!!!??? Nga e merr Shqiperia Sot miellin qe kishim aq shume sa JEPNIM ME TON JASHT SHTETIT SHQIPETAR ME TONE DHE KEMI FALUR SHTETIT GREK KUR ISHTE KEQE A JET A VDEKJE. CFAR PROBLEME NGRE DHE SI FUNKSIONON KUVENDI POPULLOR SOT DHE ATA QE UDHEHEQIN SOTE. ESHTE PER TE ARDHUR KEQ DUHET TE IKIN TE GJITHE. JAN TE PA VLERE NUK KAN AFTESI . Nuk jan te afte.

  36. Chris Kiustenoglou

   You are so fucking jealous of the Greeks. Go Greece Keep making them more jealous

  37. Kujtim Mema

   Ti i ke gjith jugun sot qe e ke kundra

  38. Nexhdet Bellaja

   Ahaaaa kisha fashiste greke

  39. Sokol Bardhi

   Ooop

  40. Benny Petra

   Bani like emisjonit faleminderit dhe Gezuar te bashkuar

  41. Andrea Luigi

   O shqiptare te vertete dhe patriote greket historikisht dhe jo greket por raca shqiptare arvanitet ne greqi sepse nga ata vjene e keqja kunder shqiptareve sepse jane ata qe bejne ligjin ne shtetin greke edhe sote ata domethene arvanitet nuk e kane aftesine te ruajne dhe te jene rregullator te marredhenieve geeko shqiptare por edhe minoriteti vogel ne jige te arberise qe jetojne atje vjellin vrer kunder marredhenive greko shqiptare domethene akoma arvanitet dhe te gjithe rraca shqiptare ne greqi qe perbejne me shume se gjysma e bejne kete vetem se jane ortodox dhe shqiptaret ne shqiperi i trajtojne si shqiptaro turk gje qe nuk eshte e vertete pra per shkak te fese kishes greke shqiptaret jane ndare n me dysh dhe vjellin vrere ndaj njeri tjetrit gabim shume i rende i kishes greke pse jane ortodox krijuan shtetin grek vetem se jane ortodox

  42. Oliver Kolitari

   Keshtu ndodh kur ke ne krye te shtetit krye spurdhjakesh si Ilir Metà , Edi Rama etj.qe zvarrisin e zvarrisin nje kerkese per lapidarin e masakres se Hormoves dhe pa problem japin leje te vendoset busti i nje sahanlepiresi anti shqipetar. Eshte qelbur peshku nga koka.

  43. Andrea Luigi

   Sote si vasil shahini ka me shumice duhet vigjilence por nje nga ata eshte vangjel dule e ka koken si tule eshte si vasil shahini i shitur dhe keta persona tu rrihet rigoroz si keta ka me shume ne jugun e shqiperise por jugu shqiperise ka pronar populin shqipetare qe jetojne e punojne ne jugun shqipetare kujdes

  44. Andrea Luigi

   Kujdes gjithmone kujdes dinakeria dhe pa besia greke nuk perfundon dhe nuk vdes kurre eshte shume aktive dhe paraqet rrezikeshmeri te lzrte pz u kuptuar kujdes gjithmone

  45. Florian

   Shahin grek ? Shahu eshte persian,.rrace e poshter qe shiten ke jevgjitet qe erdhen nga Anadolli dhe Ponto para 100 vitesh.

  46. Huhuhu Heheehehhe

   Politikan reckaman turpi kombit

  47. Huhuhu Heheehehhe

   Per kete po mundohet dhe tani greku,,,po me keta politikan reckaman mjer neve

  48. Mark Hajati

   Vazhdon: stabilizimin e orcimin e gjendje se brendeshme .Duhet te bahen pastrimi i agjenturave duke filluar me Janollatosin e te tjeret varg e vi.Ne Shqiperi duhet te vendoset qetesi absolute dhe cdo here ne kombinim me aleaten USA.

  49. Mark Hajati

   Po sot a gjinden Shahin!? Sot e 30 vjet demokraci ka Shahin ne cdo parti dhe shume ne cdo qeveri te cdo qeverie bile deri dhe ne karrigen e Presidentit.Qe kontribune per shtetet grek dhe serb.Per kete gjendje agjenturore rreale do kete marre inisiativen USA per nji rreforme te forte ne drejtesi.Shqiperia me nji popull pro Amerikan i vecant nga gjithe shtete e botes.Nuk duhet te rrihet indiferent.

  50. giannis kriavrisi

   pse more dava misilmani mutra qenesh nuk ibeni vetes nji pyetje pse kishat ortodokse nuk jan ne veri perendim ngjitur me italin po jan kishat katolike njilloje si te italise dhe kishat ortodokse jan ne juge njilloje sic jan kishat greke

  51. Ferid Mehmeti

   Respekt per ju Marin Mema, dhe gjith atyre qe punojn per kombin Shqiptar, mos te harrojm se jem sternipat e Gjergj Kastriotit !

  52. Enrik Rushan

   Vasil hahaha Shahin hahaha flishinge

  53. Enrik Rushan

   Keta jane krimba

  54. Emiljo King

   Vorio Epiri eshte toke shqipetare Creqia na ka borxh trojet tona camerine dhe spastrimin etnik qe ka berenuk harrohen masakrat greke kundra popullsise civile came Sikurese beri Sllobodani me kosoven

   1. Antipatrea Antipatrea

    Kjo eshte gjuha dhe muzika qe flitej dhe kendohej ne gr. ithomes.info/net/rNJytJSQbJdsg4Y/video ithomes.info/net/zr1_urOOoZN9ZaA/video

  55. Fredi Tona

   JU KENI KRYEMINISTIN RAMEN NJE SI KY.

  56. Fredi Tona

   NE SHQIPERI SHTETI SHQIPTAR ESHTE ANTISHQIPTAR!!!

  57. Spark

   Agjenti sekret eshte kisha greke dhe Janullatosi!

   1. Antipatrea Antipatrea

    Kjo eshte gjuha dhe muzika qe flitej dhe kendohej ne gr ithomes.info/net/rNJytJSQbJdsg4Y/video ithomes.info/net/zr1_urOOoZN9ZaA/video

  58. Benito Capobianco

   Po è de iqeja i zagarit bustin me litar ta trwqi gomari po ashtu dhe tè Sali berishès me shok

   1. Antipatrea Antipatrea

    Kjo eshte gjuha dhe muzika qe flitej dhe kendohej ne gr. ithomes.info/net/rNJytJSQbJdsg4Y/video ithomes.info/net/zr1_urOOoZN9ZaA/video

  59. Mim Tirona

   Anadollizmin e mrajtit malok anadollak e quani shtet bashkekohor. O pika juve, kur thonin plakat. Nga iku Zogu o legener, eh, nga Greqia.

  60. Dava Halili

   E pyta nje emigrante.... Se a ka vuajtur te mesoje gjuhen greke. Me tha..... E dija gjuhen...... Jemi.greke ne.une ngela e habitur. Dhe e pyta prape... Greke a shqiptare . Greke...... Me tha. Tani hajde merre vesh.

   1. Antipatrea Antipatrea

    Kjo eshte gjuha dhe muzika qe flitej dhe kendohej ne gr. ithomes.info/net/rNJytJSQbJdsg4Y/video ithomes.info/net/zr1_urOOoZN9ZaA/video

  61. Nik Inghel

   Po kush do e kontrolloj nga qeveris aty nga tirana jane si peshku qe bije ere se jane të shitur 🤑🤑🤑🤑tek Greket jane tradhtare dhe pake se ikin nje e nga nje se do i seri SPAKI qe e kane te merre hajedutrit të Shqipris dhe të shiturit TRADHTAR tek Greku. dhe tek Serbi zonja e madhe AMERIKA 🇺🇸🇦🇱🇦🇱 do i hedhi ne kazanin e plehrave keta plehera aty Respekte per emisjonin Z.Mema 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  62. DRAGO ILIR

   Grekofoni nuk hapi asi shkoll ne gjuhen shqipe Pse ato donin shkoll greke tek ne Donin ta merni pushtetitin nga mrena E tregun se kush ishin me CAMT E SHKRET

   1. Antipatrea Antipatrea

    @DRAGO ILIR Une e kame hedhur ne zilen e telefonit.e degjoj shpesh ti ndoshta se di pore qyteti im ka me shume came nga cdo rreth i shqipris dhe kame shume shoke came Respekte 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   2. DRAGO ILIR

    @Antipatrea Antipatrea falimnerit jemi VLLEZER te uroj gjith te mirat me knoqe me ate kongen

   3. Antipatrea Antipatrea

    @DRAGO ILIR Po vlla tregon historin lordbajroni,kure vajta ne greqi ne 1811 ne zonen e sulit flitej dhe kendohej ne shqip . Respekte.

   4. DRAGO ILIR

    @Antipatrea Antipatrea me thon te drejten nuk e nigjova deri ne fund nigjova kongen e vitit 1811 ishte anglisht italisht dhe SHQIP pastaj nuk e dija qe quheshe Berati kshu Nuk e kam menimin qe komentova gabim te mora si ARVANITAS megjithaate shum falimnerit edhe ne jemi nji nga mo te vjetrit kemi ekzistu ne te njejtin koh Respekt edhe un te falenderoj

   5. Antipatrea Antipatrea

    @DRAGO ILIR Ti je came pore une jame shqiptare me shume se ty.pore ti e keqkuptuar filmi tregon se si 1811 suliotet flisnin shqipe .ishin shqiptare .Dhe emri im aty eshte emri qytetit time Beratit .emer 3000 vjecare .kerko ne geoogle ,Antipatrea dhe te dele vete .une jame ortodoks pore nuke kame as nji lidhje me Greqin.Filmi eshte anglishte dhe ti se ke kuptuar Respekte🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  63. DRAGO ILIR

   Ju lutem flisni gramatiken shqip ne me nyr te persosur mos modifikoni gramatiken I drejtohem historianes (Jo konfrotuar por Ballafaquar )

  64. liljana bombaj

   Ekan haruar Shqipetaret gjakun e te parve te tyre per te mbrojtur keto troje me gjakun e te rinjveqe ran ne lule te rinis Dhe sot tradhetarin e quajn heri dhe DHESHMORIN tradhetar

  65. entela gjergji

   Shqipëria per fat të keq gjithmonë ka pasur fqinje dashakeqës dhe me qëllime grabitqare ndaj saj si Greqia, Serbia (sllavët), Turqia Otomane por problemi ishte se gjenin bashkëpunëtorë spiunë dhe tradhtar Shqiptarë......

   1. Antipatrea Antipatrea

    Kjo eshte gjuha dhe muzika qe flitej dhe kendohej ne gr. ithomes.info/net/rNJytJSQbJdsg4Y/video ithomes.info/net/zr1_urOOoZN9ZaA/video

  66. Mehmet Berisha

   Bravo Marin. Kjo eshte shqip e verteta.

   1. Antipatrea Antipatrea

    Kjo eshte gjuha dhe muzika qe flitej dhe kendohej ne gr e vjeter. ithomes.info/net/rNJytJSQbJdsg4Y/video ithomes.info/net/zr1_urOOoZN9ZaA/video

  67. alban ilirir

   ajo qe me habit akoma me shume se ka prap robshkerdhyer grek qe i bejn unlike dokumentarit ,,,,,,rrace e degjeneruar.

  68. Kujdesi Cani

   Ka plot buste si ky ne Shqiperi,,,ju keni Ahmet Zogun ne Tirane keni halil Alin Ne Diber qe sduhen me qen..

  69. Gamer I dont know

   Po ca donte te bente ai ca shkolla greke qe si linte Zogu azgje tjeter ju e bet agent qe sipas marrveshjes se kurfuzit dhe zogu dhe te gjith duhet ti lejon prandaj ju e nxoret agjent

  70. manjola artistic

   greqia dhe sot po vazhdon te na zhbeje ashtu sic ndikoi dhe ne emrin e maqedonise, por sado te shiten disa servila shqipetare per nje pasaporte greke nuk kane per ta shperbere shqiperine. si le turqia sic nuk i ka ne vitin 1997. ne mes te gnirokastres greku ka ndertuar nje kishe gjasme me prifterinj shqipetare te shitur per nje pasapporte greke. dhe mbrapa kesaj kishe ka ndertuar nje shkolle ku mesohet greqisht . sheqeri nga siper e zeheri nga poshte. me e keqja eshte qe e lejon ky shtet te veproje ne token e tij. ajo toke dikur ishte lulishte publike per qytetin.po deshet pyesni gjithe qytetaret qe kane te pakten 20 vjet qe jetojn ne qytet. kushedi cfare tjeter ju mesojne aty ne ate lavatrice truri greke.

   1. Antipatrea Antipatrea

    ithomes.info/net/rNJytJSQbJdsg4Y/video

  71. Benedetto Alltari

   Ju lutemi përktheni të gjitha dokumentarët e Marin Mema në anglisht .është e rëndësishme që të gjithë ta dinë të vërtetën #GjurmëShqiptare#TopChannel

   1. Antipatrea Antipatrea

    ithomes.info/net/zr1_urOOoZN9ZaA/video

   2. Antipatrea Antipatrea

    ithomes.info/net/rNJytJSQbJdsg4Y/video

  72. Ardit Black and White

   Nje nga ata eshte edhe Arian Cani

  73. Video Funny

   Duhen shkatrruar sa me shpejt te jete e mundur bustet e grekeve kurse per keta tradhetar te kombit shqiptar te afermit e tyre te marrin non grada......Kush tradheton koken ti pritet koka pa meshire

  74. kliton musha

   Keni edhe sot ca mostra si bollano qe ne kohen e sales i beri tabelat greqisht shqip, qe sa kaloje vloren te vinte mesazhi welcome to grece 🤬 te shitur te serbi greku e ke turku 😞mjere memedheu, prandaj jemi copash.

  75. Durrsaku 1960

   O Sali Berisha,kte dekorim te Vasil Shahinit se disha,por ti qenke i Antishqiptari ma i poshter,i pabes,ti do var te sahati ne Tiron,INFAME.

  76. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

   VASIL SHAINI COJNE NJE BOMBE TE BUSTI ISHTE BALLISTE NJE BOMBE TE BUSTIN 💣💣💣💣💣💣💣

  77. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

   FUCE GREQIA HIMARA FUCE SERBIA TURKU SKLLAVET FUCE MARIN MEMA

  78. Mentor Begaj

   Bustin e Vasil Shahinit ( krye agjentit grek) e vendosen shoket e tijë Saliu, Rama, Nano, ILIR Metà e shume te tjere të nendheshem.. Por ne çfar po bejmë..? Vetem sehir, jemi të zotet vetem të vrasim njeri tjetrin. Prandaj këta tallen me ne..

  79. ilir luca

   Marin Mema pz te kandidosh ti per PRESIDENT JO 100% por 200% mer votat keta jane me spiune se ky vasili se shkaterrimin e shqiperise ne vitet 90 keta e shkaterrun .Respekte

  80. Bardhyl Zikularsi

   Marin Mema tashme je bere LEGJENDE e rraces SHQIPETARE, e kombit shqiptare.

  81. Andy G

   Ah te provosh ta besh ne serbi,greqi apo turqi keto nuk nxirren me nga burgu.Vetem ne Shqiperi lulezojne cdo dite dhe 0 denime,turp e vazhdojne akoma pa ia bere syri ter

  82. ΨΆΧΝΩ Για να μάθω

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏

  83. Adem Guce

   Nuk esht faj grekve re jo. Ne anti shqiptaret e vertet i kemi ne parlament.. Respekt z. Marin mema🇦🇱

  84. Albania 1997

   Tradhtia po vjen nga shqiptaret e kosoves dhe maqedonse po pranoj fen islame po hajn buk me armikun...

  85. Eddie Melaj

   Paska.dhe nga ata kok loqe qe e paskan ber dislike kete video. Kan frik se i iken pensioni mujor prandaj. Ne hu do ti ngulim te gjith trradhetaret e kombit nje nga prit se do ti vij dhe dita atyre dal ngadal

  86. Tokat Ilire Tokat Ilire

   kjo etni autoktone e kesaj pjese te gadishullit ilirik se ballkanik ashte teori ma e voneshme .ashte nji etni e cila me te gjitha pushtimet sundimet. dhe edhe ma tragjikja ku ju bane padrejtesi historike qe te na lene ne nji gjendje ku gjendemi sote .ku nji gja ase logjika se kupton qe me te gjitha deshmit qe jane prezent gjate gjithe kohes historike prap kjo etni apo kombe ne kohrat moderne i bahen padrejtesi qe ase logjika se kupton .pse pyte njeriu kjo urrejtje ndaj etnis sone dhe me gjithe mbijetesen qe i mbijetuam ketyre fortunave tragjike ku ne nji gje duhet te kuptojm se nji etni apo kombë qe me shekuj jeton nene sundime te huaja atehere kjo etni duhet ne ta pranojm se ketu ka perzierjesh etnis te ndryshme ku logjika tregon kete qe une po e citoji ketu si pik e par ashte pikerishte feja dhe gjaku i perzier ku e deshmojm dhe e shofim qdo dite ne jeten e perditeshme . kur njerz te vetequajtur shqipetar fyne edhe herojt flamuji gjuhe kultur shkolle dhe mbrojn pushtues e sundues bashkepunuan me ardhacak ku edhe sote kur keto shtete tonat sado pak jane te lira prap njerz ku ma par i citova nga etnija qe fare ska lidhje ase me gjak e ase me gjuh me ne por mashtrojn bashkepunojn dhe i bajn te gjitha te zezat kunder ketij kombi duke perdor emer mbiemer te mashtruar ne emer te etnis sone prandaj mose te quditem fare per tradhetar e shpjuna ne kombin tone

  87. Leni Riefenstahl

   Koha,.....rrjedh dhe i vendos gjerat atje ku duhet,keshtu ndodhi dhe me Shahinin! Mentaliteti per te shkruar "biografine" e sejcilit sipas "endrave" te para ne "letargjine feudo- komuniste" i takojne epokes se "mullinjve te eres"!

  88. Klajdi vlore

   O dhe djemt &niprit e vasil shahinit 💩💩🐀 jan ketu dhe shkruajn dhe bejn dislike e spiunat 💩💩💩💩💩💩

  89. kevin bcn

   Hola mi amor y el

  90. Toni Milan

   Marin pse Duet Tja lem ca faqezijve te na baltosin me cfar te drejte e ngren bustin keta tradhetare ti pengojm keto turpe pr kombin ton gjysherit tan Kan len kockat pr keto troje nuk esht e drejt dhe per gjakun e Tyre qe ne te durojm keto turpe qe na fyejn PA Mas. Un them te behemi bashk nje peticion ti shkruajm ministries se jashme dhe ne fund Tja rezojm bustin. Klm te gjith

  91. Toni Araniti

   Çar Grek thoni ju 😁😁🤣😂ata jan të gjith Emra dhe mbiemra PURO shqiptar!! Thuaj tradhtarët me mir🙄

  92. Toni Araniti

   Po është dhe gjuh e shpifur ajo atificjale Greke🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 jan fallco 100000%

  93. Toni Araniti

   Vetëm shqiptari di ta shkatërroj shqiptarin !!!

  94. The Illyrians Are Coming Back

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  95. Jonny Gorovelli

   Cuditem ...po' Mir kjo qeveria jon i degjon keto lajme ....ministribrendshem... ai degjon...po' kan frik te flasin...a kan gjak...apo uj e raki ne deje...shkoni..hiqni keto mbeturina nga nga kjo tok....qe CDO cm esht lar me gjakun e shqiptareve te vertet....asnjeri sna ka fal asgje..e kemi fituar vet me shpirt e me thonj...e ndoshta per kete gje jemi.. kaq krenar ..dhe e duam vendin ton..... bravo Mema ...dergoia parlamentit...se ndryshe nuk i shohim keto...qorrat bargderrat.batakcinjt.

  96. Ilir Amir

   Xhaxhi Enver kish te drejt qe vuri ligjin me vdekje . Ku vajti vasil shahini kur erdhi Enver hoxha ne pushtet . Po te ketë shtetë individa si vasil shahini nuk do permendeshin kurrë .

  97. Nin Londra

   Duhet te futet terror ne shqipri kosov sepse po ka ende spijuna qe po marrin informacjone paguhen nga serbet greket turqia, te eliminohen te thojm ku flitet shqip ka burra e trima !

  98. d r

   Un kisha pas deshir qe marin mema ta formoj nje parti ,i gjith populli do te shkon mbas tij

   1. Haqo Doli

    Shume e sakte dhe une ate mendoj,ky duhet te marre nentedhjet/100 te votave te shqiptarve dhe qind per qind te emigranteve!

  99. Gili 123

   Neper vendin tone jane ngritur monumente te atyre qe kane masakruar shqiptaret .mendoj se duhet te vihet me ligj qe nqs permendet fjala Vorio Epir te denohet me ligj , ashtu sic nuk ka shance te permendet fjala cameri ne Greqi .Marinin pe nje emision e bene non grata kurse ktu tek ne shume toleranc me kta qelbesirat

  100. cicek cicek

   Te nderuar shikues lexova disa nga komentet tuaja dhe me vjen keq menura qe shkruani Ne c do kohe shiperia eshte tradhetuar por prap qendron ne kemb