Open- Albin Kurti i përgjigjet Ramës. Përplasje të forta me Bushatin, Çilin dhe Dudushin

1,1M visualizzazioni1 133

  Të ftuar: Albin Kurti përballë analistëve Andi Bushati, Henri Çili dhe Alban Dudushi


  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

  Pubblicato il Anno fa

  Commenti

  1. Thomas Kolezi

   Po poo,po keta gazetaret duket sikur jane me vucicin dhe jo me Albinin,e kundershtojne apur qe jane pro serbise dhe jo me kosoven,bravo Albin te lumte goja.

  2. Thomas Kolezi

   Bravo Albin Kurti te lumte goja

  3. Edison Kronaj

   Un besoj ne ato qe alini thot e shresoj shum se do ja dali 👍🙏

  4. Bajram Trolli

   Ozotri kryminister Kurti perpara emush nji thes fjal Sesa mirresh vesh meta Mvjen keq mekan Poflet po neshpin te Kosoves Jetojn kta.

  5. Muharem Maqiteva

   Me keq ardhje albini asht veq ni fije e flokut te edi rames

  6. Bledar Neb9

   Ziti té bekoft Albin Kurti! Ky Dudushi bashk me ktê Çilin kan kompleksin e inferioritetin kta mendojn duke folur shqip jan shqiptar.

  7. meriton

   Tash ka mbet PS e PD me hap zyret ne Kosove e pse jo keshtu arrihet nje unitet kombtare kjo levizje e VV-se eshte e qelluar, nese jo me sport jo me ekonomi jo me agje tjeter le te behet me politike edhe pse nuk kemi provoja te mira nga politikanet si knej si andej po te pakten me diqka te arrihet

  8. Mond Biba

   Henri cili je shume rob kot, je komplet varikars, kush te njeh nga afer i konfirmon 100% keto fjale. Fatkeqsi me shku puna ti me diskutu me Albin Kurtin

  9. london london

   Albini esht akademi me vete per ju 💪✌️

  10. antonio19820

   O Albin vellau, keta jane te gjithe te perlyer koke e kembe o bac. Te gjithe me buzeqeshje tinzare ne fytyre, flasin me ju aty dhe mendja i fluturon sa thelle jane te zhytur ne korrupsion. Ku duan ta kuptojne keta lloj rrace e shartuar me kromozom kusari qe kontributi sot eshte rruga e te ardhmes per femijet tane. Qe mos shkojne ne Gjermani te lajne pjata por te jetojne shendetshem ne vendin e tyre. Ne kete atdhe kaq te bukur qe Perendia ja ka dhene te gjitha, diell - det - male. Por syte e errur nuk shohin me larg se perdja e zeze qe kane pranuar....

  11. Gjovalin Bibaj

   Bravo vetvendosej perpara

  12. Arber Peka

   Albin Kurti edhe per Shqiperin

  13. ILLYRIA88

   Do behemi bashk ne vitin 2030. Planet jan ne Amerik dhe do te behen deri me vitin 2030. Do ta shifeni qoft se jeni Gjall deri ne at kohe. KOSOVA ESHT SHQIPERI 🇦🇱

  14. kuishia

   Kur po flet albini Dudushi po thot qa i bera vetit qe erdha po ju doket albini si ata msusat ne klas te par se falasin e nxansi nuk e kupton sen e thot po i meqem ky 😂

  15. nipi dajes

   Tradhtar të kombit eshte Ky kombinim te lumt zoti Kurti

  16. nipi dajes

   Diskuri Ku e gjete ate fjal I kriminal i gjuhes shqipe! O Serbomdhenj????

  17. Gjakova Gjakova

   Pse po i nderhyni njeri tjetërit..Nuk po e menaxhoni mirë emisionin.. krijone rregullat 5 minuta apo 10 minuta dhe dikush ta udhheqë kët emision..ose po na gërditni emisionin...Se jeni ka e bëni pshtjellim. flm permirëkuptim

  18. Gjakova Gjakova

   Duhet tè kemi kujdes se si sjellim me Serbi.Per ta zgjedh problemin e tè gjitha shtetet si : Shqipria,Bullgaria Kroacia, Mali i Zi, Kosova Maqedonia dhe Bosnia dhe Hercegovina duhet ta izolojnè Serbin se pse Serbia prej themelimit të saj ka ushtuar genocidë me keto shtete ose domunuar don të ketë serbia. Serbia duhet të demokratizohet në atë mas që të vetëdiesohet se ka ushtruar dhunë tinza e publike....

  19. Gjakova Gjakova

   Nese ne nuk veprojmè per Bashkim të Shqiptarève.....tè tjeret do tè na keqpèrdorin neve vazhdemisht na keqtrajtojnè....fqinjèt slavè e të tjerè.Ne mè shumè kemi gjera qè na bashkojnè sikurse:Gjuha shqipe standarde, tradita kultura,arkitektura etj....

  20. Pashk Nokaj

   Albin,do të bëhesh “baba i kombit” bravo,në këtë situatë shqiptarizma ka nevojë jetike për juve.

  21. Ragmi Jusufi

   Mos me nderprit tash hahaha legjend je Albin kurti qysh ja ka palu asaj gazetares leshit 😂😂

  22. Zirap Berisha

   Albini king juba bahen me folen si me hanger keksa inimsu ju me tjert

  23. Mariklen Preci

   10

  24. Xheladin Herri

   Ajde ajde gazetar nuk e kuptoj pse qendrojne ma teper ne idet e serbise.Si besojne ne idet serbe. Historia e ka treguar nder shekuj deformim prejarrje e gjuhes shqipe. Gjitha shqipe eshte gjuha me e vjeter ne ballkan e ne europe.Genocidet e kishes katolike si nga serbia gjithashtu edhe nga athina. Dhe mbas coptimet e tokave shqiptare. Zotri gazetare behuni pak patriote si shqiptare poletikanet shqiptare te mos rrine me frike per kerkesat e drejta te shtetit shqiptar me ameriken ne kryer shqiptaret do ti fitojne nga gabimet bombastike qe kane bere per territore ballkanit perendimore. Ishte presidenti Bill Klinton qe mbrojti genocidin shqipare nga jugosllavia

  25. Shefket Ahmeti

   O Albin Kurti mos humb koh dhe nerva nga kta huligan analist që ua mbajn basin qeveritarve anti shqiptar sepse shkaku i tyre në shqipri ndrihen qeverit me të njëjtat parti here PD her PS kta hajnat e mdhej kualicionet me hajnat më të vegjël dhe kështu që për mbi 30 vjet e mbajn shqiprin peng dhe vazhdojn edhe më tej pra kta jan ata që jetojnë nga partit politike kush jep më shum ai mer vota mëshum meqë populli nuk ësht i vetëdishëm populli manipullohet nga ata që e quajn vehten analist bublicist e intelektual të profileve të ndryshme që don të thot fal ktyre sharllatanve bublicista dhe kazetarë gënjeshtar kan formu një zinxhir ariarhije që i luajn figurat e shahut simbas qejfeve të ktyre që përmenda më lart.

  26. rexhaj qamil

   O.z.eni ti je mesue me pas ne panel llapaqeni etvini por ky djali qe vjen nga dardania nuk esht etvini nuk esht I ardhun me vota te v.me k me d.por asht ardh me voten epopullit te dardanis e Jo te thacit ete mustafes

  27. rexhaj qamil

   O cili ne disa zona te shqipers fjala cili esht emer kali o degjoe z.albin kurtin nga ai merrni mesimin se ju gzetret e shqiperis as da as ush keta iniju

  28. Përparim Asllani

   Spo kan ku me kap Albinin vetëm muni mja marr ngoj ju shqipfolsa Kosovar Jam dhe jemi gjith për Bashkimin me Shqiperin e kemi amanet hiqni tradhtarët nga vendi

  29. iLLyria1980

   Albin qka u bo me Bashkimim Kombetar? A nuk po e lejojke Kushgetuta a? Qushtu te ndodh kur se ki Lexu kurr Kushtetuten e Kosoves 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  30. Shfi} Abazi

   Put 5 for 8

  31. Shefket Ahmeti

   Mos u mundohuni ta kapni në grack Albin Kurtin sepse Albini ësht politikan që njëhere në 100 vjet i vinë një populli Albin Kurti ka vizion politik që deri më tani asnjë politikan nuk e ka promovu por ajo që e bënë më madhështor Albinin ësht se në dallim nga kta të deritanishmit !Albini e don shtetin dhe popullin e vet. nga ana tjetër qeverit e deritanishme si në shqipri kosov maqedoni e gjetiu nuk kan punu përmirvajtjen e shteteve përkatse dhe popullit që përfaqsojnë ata u pasuruan dhe u bënë multi milioner kët edhe fëmit e vegjël e kan kuptu dheshqiptarët jan më të vobekët nga gjith popujt e Europës e kam fjalën për popullin e jo për uligarkët politik e tani ësht mir që Albinit tia puthni dorën dhe ti kërkoni falje për bombardimet e juaja cinike!!!.

  32. Petrit Biga

   Ore ti gospodine Cilic beni blabla ju Sa te doni Albinin nuk e ndalon dot as ti askush,Ky esht shqiptar i vertet,edhe Kurtit si ka ra policia ndonjeher ne der per korrupsion,te ju me sa e dim ka ndodhur prandaj 🤬👋

  33. Bekim Ljazimi

   Jame nga Tetova por Albini eshte nr1, kurse pas ti vjen Ziadin Sela, ksi analista si Dududu Cili qe mundohen me nencmu Albinin, sjane te afte per me ule poshte Kingun

  34. Fatjon Bylyku

   Kto mjafton ti shohesh surratin qe e kan,e tregojn qarte qe Jan tradhtar te ktij vendi.lepirsa.Kurti i duhet Shqiperis.mjaft pozitiv si njeri.

   1. Rahim Aga

    po Fatjon jam shume dakort me ju. Zoti e ruajte Kurtin.

  35. Hysen Derti

   esat pasha i dyte quhet edvin

  36. Petrit Bulku

   EShte nje Nevoje demodoshme BASHKIMI KOMTAR te GJITHA tronjet Shqiptare nuk kemi Pse te pyesim ata qe na coptuan per shembull RUSIA FRANCA E TE TNJERA SERBIA E GREQIA MAQEDONIA DUHET ME na kthy tronjet qe na kan mare padrenjsisht AI Politikan qe nuk pelqen te Largohet nje her pergjithmon nga Skena politike BASHKIMIN DUHET TA BEJNE VET POPULLI SHQIPTAR ne Tronjet Shqiptare

  37. Omi Omi

   Ligje te ngjashme me rrethin djallit „ leja e punes me lejen e qendrimit Vetem manipulimet mund te ndihmoje ne zgjidhjen e problemeve te shqiptareve sikur te kishin statusin e emigrantit ne shqiperi dhe jo si shqiptar

  38. Nijazi Dalipi

   Hajde bami mesrbi tani edhe juve edhe neve naj lun Nane Te dy parve

  39. Sadik Mjeku

   O albin po qka pe than kryt me kta muta po na shipnis veq sherrin jav kena qijav nanen ktyne mutav ne shqipri ghama ni shqiptar asnja kta jan ghysa shki e ghysa grek

  40. Sadik Mjeku

   O albín po qka qan kry me ta po kta te shqipris neve sna dojn kta i dojn shkit edhe grekt ktyne kur sjav kisha hjek diktaturen ktyne veq xhaxhi ju ka ardh hake po xhaxhi e ka dit qfar muta jan kta

  41. Mark Shytaj

   abin djali ti ul veten me u ul ne tavolin me kto bythlepirsat e klyshve te komunistave

  42. Naser Schönwälder

   Ska buke prej hajnave te Ramey keta punojne bashke

  43. Naser Schönwälder

   Oo sotri kurti lej keta shkethaqa se Jan pah shkoll

  44. Bull Quotes

   4 ediramsa kunder 1

  45. Bashkim Recica

   Legjendë 🇦🇱🇦🇱

  46. sabani bekim

   ihcll ll l mlj l k n gg l C C C V V S CM BÖ NO C K O RI G c c c 🤔🚌

  47. Illyrian Albanesi

   Albin kurti dhasgt zoti dhe ti e na bashkojn gjith shqiptarve....rroft shqipria natyrale iliro dardane🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  48. Ramadan Coka

   A,,,

  49. Hysni Hajdari

   Hahahhaa henri ke ngelur mbrapa edhe ne ket fushe

  50. Urim Jusufi

   Hee ku eka hekjen ky narkoman Rama me Kosoven uben dy vjete.o mashtrusi ndyre

  51. Leka Lumezhi

   e dididush e tutkum

  52. Sylejman Berisha

   Kta Anal- ista se din fare se qka është Serbia as se qka do me than sundimi I serbis

  53. cerebral assassin

   53:50 lottt

  54. Albin Kurti

   Ehhh, akoma e mbaj mend!

  55. B gashi

   E more Albin pse hargj energi me kta Kta jan mus me rrena e hajutelleqe nuk jan mus me drejtesin populli shqiptar si popull eshte i pa par po politikanet i ka hajdut genjeshtar thrathtar te venditt te vet

  56. Feride Recica

   Albin te lumt

  57. mustaf Demushi

   Sa nalt gjeniu Kurti,kta gazetare edhe pse e lodhin,e naltesojne edhe me shume.Dashakqijte e bashkimit kombtare si kta gazetare,shpejt do i mbeturinojne bashkimi!

  58. mustaf Demushi

   Ata qe nuk jane te cliruar nga rrajet Mugoshe-Popovic-Enver,bashkimin kombetare e quejne marshim,ndoshta edhe pushim🤨! Askush nuk ndalon PS e Shqiperise te shtrije aktivista e program ne trojet shqiptare e te konkuron ne,pervec Vuciceve!

  59. urim syla

   Albin kurti duhet te behet udhheqes I shqipris

  60. Ndricim Petku

   46:47 premtimi i ramovicit

  61. Ndricim Petku

   Albin kurti duket ce e ka planin e qarte

  62. Ndricim Petku

   Albin kurti perballe 4 ropqirave.

  63. Halil Celaj

   O vllezer Shqiptare te nji gjaku te Kosovs.Ju lutem mesojeni dhe besojeni se Tirana zyrtara dhe ata qe ju po flisni jane .Bolsheviket and Enverjano Titisto Stalinist, pra Tirana eshte nji Mosk e vogel ne te pare.Por shum e fuqishme ne sllavizem dhe ne anti Shqiptarizem..

  64. Nafi Abdulai

   me cfar kopila po debaton Albini krejt militant sahanlepires bithqir

  65. vigjilent valiant

   Ishalla vjen momenti e bashkohemi e un ta kam pasportin me shqiponja n'ta.

  66. Zef Mollzati

   Mm

  67. Sadria Danjela

   Albin je i mirpritur, dhe i shumpritur ne Shqiperi. Urime.

  68. Arvens GamingTV

   Albin kurti me 3 analiste(socialist)bythlepirsa

  69. Ervin Zotaj

   Kan frike se i nxiere jasht loje kta pabuksa gjak pirsa 30viete

  70. Ervin Zotaj

   Ktu dalin vet fytyrat anti shqiptare 👍

  71. Esat Nebiu

   Ku gomari e di cfare uje i jep gomarit ca flet bla bla bla

  72. idriz binaku official

   shum respekt per Albin kurtin, ata te gjith bashk smunden te afrohen me dijeni

  73. Esat Nebiu

   VETVENDOSJE e ka fituar besimin e Shqipetareve jemi me ju zoti ALBIN KURTI

  74. Esat Nebiu

   Te votojme VETVENDOSJE edhe ne Shqiperi pere bashkim kombetare

  75. O K

   O Albin kurti keta huligan nuk kan forc kunder jush me kete moderatoren te pa skurpullt.

  76. Dhimo ku

   Turp që këta pisat e ramës kërkoin ta ulin Kurtin, këta bythlëpirsat e rampotureviçit nuk kan pregatitjen intelektuake e Albinit kot mundohen,

  77. Mehdi Percuku

   O unë e di se ashtë vetum ni Zot i vetum dhe i pa shoq e nuk ka kurren e kurres nuk zota tjer siqê jan në këtë Debatt keta janë njerz ejo zota

  78. Arber Krasniqi

   Po mundoheni me zan Albinin a se tha leja e makines e jo patenta, ikni o grekofila e serbofila se ju jeni ata qe e keni degjeneru gjuhen shqipe, ne cdo te dyten fjale perdorni fjale italiane e greke. Ikni o palaqo.

  79. Fuat Shuaipi

   Bravo kurti

  80. Lume Isufi

   Albin Kurti ❤❤❤👏

  81. Alber P.

   Hajde 14 Shkurti 2021.

  82. euro vocabulary

   Kush o ktu pas nenit 1.1 dhe 1.3

  83. I. E. Bedini

   Z. Kurti , je shume lart dhe me vjen shume keq qe jeni ulur dhe debatoni me nje debil si Dudushi qe hapur Po tregon panikun enigm te tij

  84. AL

   Ajde te qelim levizje partiake PS PD LSI ne Kosovê 🧐

  85. Eqerem P

   Shengeni ballkanik ka vlere Ne zgjidhjen eshum problemeve qe egzisojne midis shteteve

  86. AL

   Pergjegjesia eshte shum me madhe kur je ne ate karrige. Por urime dhe udheheqe Kosoven se ja ke borgj.

  87. arnold rama

   1 shqiptar vs 4 tradhtar

  88. Albert Kajzogaj

   ALBIN UNE NE VEND TENDIN NUK KISHA KOMUNIKUAR ME KTA LEPORUSHA..Albin ma merr mendja se edhe krejt shqiperia kishin votuar per ju ne vend te Rames

  89. ariani durres

   o dudush pse je kaq gru qire

  90. Julian Dervishaliaj

   Une dua te "emigroj" ne Kosove! Direkt!

  91. Jimmy Barjami

   Ky Dudushi nje kllaun pa shtylle kurrizore

  92. Jimmy Barjami

   Bravo z Kurti Por me vjen keq qe harxhon kohen dhe energjite e tua me keta injorant lemoshiar

  93. nuk kam frig kam frig več prej zotit

   Populli don bashkim shqiptar. Pik.

  94. Claudio Martinez

   Economía esht catástrof ju ja futin bashkim komtar

  95. Nezir Fetiu

   Unë besoj se nëse nesër bëhet Bashkimi i Shqipëria me Kosovën të gjith shqiptarët do ta votojn të madhin Albin Kurtin për udhëheqës,rrnoft Albin Kurti dhe gjitha m shqiptarët

  96. Bigu Bigu

   E nanqim Jane kta analistat tone te shitun

  97. Bigu Bigu

   Edhe median e kemi te shitur ne te shqiprise

  98. Live A Body Building Healthy Life with Endri

   Tu shtoft jeta o albin kurti, direkt pasaport kosovare qe neser

  99. Live A Body Building Healthy Life with Endri

   Posht lart esht demokracia, vetem tek ne esht lart posht implementimi i demokracise. Per injorantet : nga populli tek politikanet, jo nga politikat tek populli

  100. Lika Tushi