Fiks Fare, 40 vjeçari kërcënon me thikë minorenin për të vjedhur, 17 Shkurt 2021, Pjesa 2

9K visualizzazioni7

  Fiks fare është nje program i gazetarisë investigative i cili transmetohet per publikun e gjerë nga e hëna në të premte në orën 20:10 në Top Channel.Një emision kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj."Fiks Fare" nisi transmetimin në 19 dhjetor 2002. është i pari emision me thyerje tabuje në praktikën gazetareske."Fiks Fare" u krijua si një domosdoshmëri e mungesës së emisioneve të këtij lloji në mediat tona, për të kontribuar sadopak në zgjedhjen e halleve dhe problemeve që përballon vendi në ketë tranzicion të gjatë. "Fiks fare" ka ngritur dhe realizuar probleme të mëdha, të cilat kanë ndikuar jo vetëm në opinionin publik shqiptar, por edhe në sektore të caktuar, duke I vënë në lëvizje dhe duke dhënë zgjidhje."Fiks fare" sot funksionon si një institucion ku njerëzit denoncojnë të gjitha padrejtesitë që u bëhen dhe ku rrefejnë problemet e tyre.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #FiksFare#TopChannel

  Pubblicato il 2 mesi fa

  Commenti

  1. Jaku Tota

   O palaqo burre na paske korit kukesit o plehre

  2. Jaku Tota

   Bravo 👏 nene burrereshe shtet horraah shtet i piset

  3. Moza Sefe Rushitaj

   Kur nuk ka prova e fut ne burg kur jan sheshit i len te lire i vrafte zoti prokurore e gjyqtare

  4. Eljona Stroni

   Bravo i qofte kesaj nene...se ka shume femije qe genjehen dhe vetem e vetem vjedhin ..te gjithe shumica e femijeve jane nga 12 deri 17 vjec

   1. bexhet Shuli

    Po për zotin è mall ai njeri dashka tërheq zvarr maskarai

   2. Eljona Stroni

    Zhdukeni kete njeri se po e shfrytezon ngaqe nuk ka burre ne shtepi