Mevlani përlotet në studio për herë të parë - Përputhen, 28 Dhjetor 2020

165K visualizzazioni61

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 2 mesi fa

  Commenti

  1. Xhevat Berisha

   Mevlan kingg 👑

  2. Xhuliano Cili

   👏👏👏👏👏👏👏👏

  3. Enejda Xhatufa

   Big market

  4. Enejda Xhatufa

   Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘💔💖💝💗❤❤🌴🌴danjeli💎💎💙💙💚💚emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤mevlani 1💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤flutra 1💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💔💖💝💗❤❤top channel 1💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤perputhen💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤❣💜💜

  5. Gimi Kajan

   Bravo je shum i mir

  6. Pashk Ndreu

   Mevlani nish.

  7. ridvan Sopi

   BORA kjo sme pelqej aspak nga tii si ste Vie turp ANDI Don ta perqafon MAMAN e Mevlanit ti e Ndalon TURP

  8. ridvan Sopi

   Mos vdeksha inshallah pa e par ANDIN dhe MEVLANIN

  9. Medin Medin

   ❤❤❤❤❤❤❤❤

  10. Tetovar Albania

   Eh 03:33

  11. Balli Kombetar

   Mevlan mos be gabim te xhosh melisen te nena

  12. Ajla Gorçe

   Mamaja e Mevlanit shume pozitive 💜 Ja kujt i paska ngjare Mevlani 👍 MAM E BIR/💞

  13. Jani Dobruci

   tea he shum e bukur por uroj mos te.dalin prapaskenat

  14. Bala Lazime

   🤗🥰🥰👇💍💍💪💪♥️🤠🇦🇱🇦🇱😂🙏✊👌👌😭❤️🥂👍👍✌️✌️🌛🎂🎂👏🧍‍♀️💋🧍‍♀️🧍‍♂️💋✌️👐🙌🌛🎂🎂👏✊👌🇦🇱😂👍👍💪♥️🤠🇦🇱😂🙏🙏🤗💄🎉💍💍💍💍💍💍💍💍

  15. Bala Lazime

   Ξεηδ βρητ βρητ ξρη νρη ξρη τ νρξ νρη μξε ξευ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ νρ νρ μεξρ μεξρ νρ μεξρ ξευ μεη μεξρ βρητ μεξρ νρξ βρητ βρητ βρητ νρ βρητ βρητ βρητ ξρη βρητ βρητ ξρη βρητ ξρη βρητ βρητ βρητ

  16. Kristjan Kristi

   A e keni pare it’s your love Kosova e ngjashme me perputhen.Mekem.Ata jane te gjithe karnavale gati per ne cirk,njeri me budall se tjetri.Lottttt nese jeni te merzitur dhe keni stres ju sugjeroj it’s my love,dhe merzia iken si me magji.😂😂😂😂😂😂

  17. albana bizhga

   Nene shume e mire! Bravo

  18. Marsida Haskja

   Lum familja qe te ka mevlan

  19. Dashi Shurdha

   O sa e mir Mami i Mevlanit grua fisnike i ngjaka shum mamit mevlani na bone me qajt ishalla te vjen shpejt dita te puthesh nipa e mbesa te uroj me zemer 😘😘

  20. Tili Kat

   Bravo mevlan

  21. Florika Vrushi

   O Mevlan mami jot nuk duhet te fliste fare per sindin nje gje duhet te dish Sindi eshte me e zgjuar se Melisa

  22. Enejda Xhatufa

   Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💝💖💟💞💘💕❣💗❤💔kavaje💎💎💙💙💚💚💞💘💕💝❤mevlani 1💎💎💙💙💚💚💞💘💕💗❤💝💓💓💓💓perputhen 1💎💎💙💙💚💚💓💞❣💘💕💗❤💝💖💔💞💘💕💗❤💝💖💓💓💓💓💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

  23. lea m

   Nena emevlanit shum edashur shum emir se sot I shikova dhe mamin e sindit dhe meilises shum te mira po nuk uduft te debatonin kaq shum per Melissa dhe sindin sepse per mendim timin te dyja kan qen gabim

  24. lule azizi

   Mevlan bosii 🥰

  25. johnnie walker

   mos harroni groshen reee

  26. Ola England

   o Mevlan je djal me shume vlera , i zoti dhe i edukuar,,, jo domosdo duhet qe ti te.dalesh cift nga perputhen, mund te te takoj Zoti me goca shume te ndershme, te bukura , te shkolluara dhe familjare mbi te gjitha, se besoj se ke nevoj me shume se gjithcka per ndjenjen e familjes se je i pjekur tanime ti Thjesht sygjerim ishte se te shof si vellezrit e mi qe kan vuajtur ne dhe te huaj, pas gjithe atyre vuajtjeve keni nevoj per pak qetsi shpirterore,,,, e ato gocat aty nganjeger pershtypjen me japin se nuk jan shume me kembe ne toke

  27. Eva Evisa

   Je djal i mir Mevlan. Mevlan gjej me mir nanje gjermane se tëra femrat aty jan k.

  28. Roland Allkurti

   Nje bravo e madhe per melisen esht goca me e mir aty ne emisjo mbas teas

  29. Adriatik Durrsi

   Zoti eshte nje

  30. flotri daka daka

   Plasennnn cokollatat dhe tek perputhjaaaaa.Milisaa erdhi vjerra ne studioooo.Shih sa vjerr te mire ekee.lum siti per kete vjerrrrrrr💐💐💐⚘🌷🥀🌺🌹

  31. Viola Qoshi

   Nuk e di nese do perputhet naj cift ktu por e sigurt qe cunat jane perputh me njeri tjetrin 😂😂😂😂😂

  32. Lali Sina

   Brav0 Mevlan,edhe mami èshte e drejt per drejt si ti,duket qè jeni familje e shkèlqyer,me Melisèn jeni çift i pèrkryer❤❤⭐⭐

  33. Alenna usa

   Kan then shikoja familjen e mos pyet me per djalin ,ska nga del Mevlani eshte shum qun I mir e I sjellshem me humor lum familja qe ka ,Respecte per kete family🤗

  34. Rise And Shine

   Mbaje Andi Tean mos e lesho 😀 Edhe me Emrat super kombinim Po i rri rije Teas te koka te mos ta marin. 😂

  35. Rise And Shine

   Me ra ne sy fjala qe tha Sindi justifikimi zerit si dhe Arjoni qe e tha me heret qe kan problem ne zerin dhe kordat dhe qe do i trajtojn per ti sheruar. Zeri nuk sherohet zerin e ke si ta ka fal zoti si dhe kordat, ulen dhe ngrihen veten me playback be kompjuter jo ne trup. 😂

  36. Rise And Shine

   Se imagjinoj ftesen e gjyshit te Teas cfare kritikash do thote live per Andin. Do ket gallata dhe sherre. Ps tani Sindit e beri nena e tij ti heq vize purfundimtare Mevlanit pasi e fyeu nena e tij, i futi ne sherr. Nese do vazhdojn te ftojn prinder mendoj se do i fusin ne konflikt me njeri tjetrin. Mendoj se prindrit duhet te mbajn mendim asnjabes pelqim asnjanes per te mos i ber te ndihen te fyer per te mos i futur ne konflikt. Jam e sigurt qe edhe vet Mevlani sa kan dal e ka kritikuarqe pse foli ashtu per Sindin pasi i prish pun, nuk ka mundesi zgjedhje nese nuk i pelqen Melisa. Ai po priste takim me Sindin. 😂 ka gallata! Ua nxori bojen plus kur foli per femi i trembi vajzat aty.

  37. Rise And Shine

   Ca ofendimi i ka ber Sindit sidomos Melisa i eshte ber qefi sa spo fluturon. Do i fus ne sherr punatat e tjera vetem po i futi olsa ne skenar dmth te mos i lejoj te thot ato qe do doj te thote se Sindi e ka me te share mbasi ne puntatat e tjera ka qen e ofenduar por ka qeshur me zore.

  38. Rise And Shine

   Si mbledhje me prind e keni bo ps "Ma ngacmon ajo djalin" se e ka te vogel. 😀

  39. Rise And Shine

   Shum po pretendon kjo Melisa mos ta leri dyfekun varur Mevlani se me Fationin ske gjasa me. Po nxitohesh ca si shum 😀

  40. Shora Hassan

   English subtitles

  41. G. A.

   E kam cek edhe njeher Mevlani shkon shume me Melisen😍kurse Fatjoni me veteveten🤦‍♂️

  42. Pavlina Sheme

   Po njeriu qe duket nga pamja e jashtme zdo fjal te falt zoti mevlan nuk kam fjal per ty je shpirt njeriu te jen krenar ata prindr per ty

  43. luanz b24

   Ai fati tjeter e humbi fatin e vet! Megjithse ti ishe nr2 ne liste, mos I ike se ajo ska tjeter 😂 meqe e pelqen gje qe mua sme pelqen sepse esht tel I perdrellur!. Por esht pak budallaqe dhe mundesh me drejtu si tel avash avash😉. Suksese o mevlan djali.

  44. Brikena Xibraku

   Sa emozionuese

  45. Viktor Zenelaj

   Bravo mamaja e mevlanit

  46. Arev Arev

   Mevlan me mbyte tu qesh 😂😂😂😂😂😂He mi nuse hapni syte 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂djale flori je😍😍😍😍

  47. ALKUKES

   Per hajr te zotit shpis! 3 her Krrau krrau krrau vazhdoj dasma, kta jan traditat e shiptarit, subscribe

  48. ENIS DYRMISHI

   BRAVO MEVLAN 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  49. Kela Hajdari

   Mir studion e perloti Mevlani po asaj vetulle ca i ka be u prish dynjaja fare 0

  50. Kadi Biçaku

   Cfare vjerre lum ajo qe do e ket fat

  51. Zade Ramaj

   Zade 1vl}

  52. Abc Abc

   Sa pozitive dhe e embel mami i Mevlanit. Edhe Mevlani i ngjan shume per pozitivitet. Bravo 👏🏻

  53. Anna Duro

   Por Sindi eshte shume perfekte zonje e dashur;

  54. Tanije Zegirce

   Sindi esht me e mira moj zonja flutra

  55. Tauland kuci

   O Mevlan a e din se e pin kafen shum ajo Melisa edhe me filxhan te madh

  56. Altin Kumaraku

   o melis je shum e mir je pozitive shum

  57. Samu Elezi

   M

  58. Fation Kuqari

   Pershendetje Me falni ky eshte kanali im ne youtube ju lutem te beni subscribe kanalin 🙏🙏🙏

  59. Blerina mazari

   Moj Mami I mevlanit cdo sorre Zogu I vete I duket I mire dhe sindi shum e mire ne menyren e saj ske pse thua gjith ky djal se eshte djali jot por jo se sindi si pershtatet

   1. Arjeta Spahiu

    Ti ke te drejte por kur sindi i thote mevlanit sje burre a e degjon ajo nene...shume mire ja beri

  60. Erald Bali

   Tea nga eshte ? Aman kush me kthen pgj se nk me zen gjumi 🤣

  61. Gotshot 83

   Mevlani nuk ka asnje shans me ato profesoreshat e harvadit aty 🤣🤣🤣zero shans

  62. Sabrije Lumi

   Po tea Pse sishte

  63. Armand Berisha

   Bravo mevlan mburru me at 👏

  64. bruna soares

   Bravo Melissa

   1. Dunya Bruci

    Me then te drejten Mevlanit ju pershtat shum Fjorela por gjithsesi ajo nuk kishte faj sepse dikush tjeter ja rrembeu zemren por me pas ishte Sindi ajo qe pelqeu aq shum por nuk duhej te ngutej se kam.mendimin se dhe ajo do vendoste per mu Sindi eshte numri 1por muk e di kush e ka fat

  65. Edita Daci

   Melisa vajz e cila shperndan enegji pozitive ngado qe shkon 🌼🌼

  66. Bejtulla Braimi

   ithomes.info/net/l9CenJSFhoijaZg/video Kret Like E bajm Cool vdieo

  67. Gjakovarja

   Sa e mir qenke kjo Mamaja e Mevlanit,i paska ngjajt Mevlani krejt mamas,rrespekt qenke nje Zoj e vertet👌🌹

  68. Rudi Pici

   kur bejne gjoja sikur duhen lol... po po mevlani mr universi lol, edhe se mevlani seshte djal i keq gjithsesi cik skuth po ec mo :P

  69. Kozeta Sefa

   Djemt shqipetare dhe kur te flejne me vajzen qe duan do pyesin mami mami 😂

  70. Vefi Gropa

   Brovo Mevlani ,dhe nena zonj grua suksese ,,,

   1. Alenna usa

    Shum.e vertet kan then shikoja familjen e din qfar djali do jet ska nga del edhe Mevlani Respect per kete familje

   2. Aterda Aterda

    👏👏

  71. Tea Trifoni

   Pershendetje❤️❤️ Ky eshte accounti im i vetem te tjeret jane Fake🙏🏻 Ju dua pafund❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Subscribe kanalin tim te ri❤️❤️❤️❤️

  72. Anxh El

   Mbledhje me prinderit 😁

  73. Mevlan Shaba

   Pershendetje ! Kjo është adresa ime e Youtubit Dhe doja tju thoja qe te me benit Subscribe Faliminderit Te gjitheve !

   1. hava dakaj

    Mevlan je yll 👌👋❤

   2. Yllka Shehu

    Je djale i mire

   3. Mariglen Gjoka . 4

    Bravo Mevlan

   4. Boss Alba

    O melo je fiks si PLAKU MERE pyk komplet

  74. Melisa Lleshi

   Ky është kanali i ri dhe i vetmi zyrtar i imi! Ju lutem të më bëni subscribe!❤️ Ju dua shumë!❤️

   1. Pullumbesha Ahmeti

    Bravo Melisja qe takove Maman e Mevlanit 1 Grua Zoj⭐⭐❤❤

   2. Amarilda Kape

    O melise ajte merr babin ti edhe mevlani ga mosha nje lloj eshte ik ne kigu mos e ith musht me trre takime ke pate

  75. Behare Saidi

   Mevlan djal bujarr. Elhamdurila

   1. Gjuetari i thesareve

    Thuhet Elhamdulilah

  76. Eljona Shehu

   Ku eshte Tea 👀👀👀👀😭😭😭

  77. Behare Saidi

   Po teaaa po na mungon ne studijoo

   1. Fabiola Ymeraj

    Po e vertet çne ska ikur andi se tha pa tean srri

  78. CurlyKon

   Pershendetje te gjitheve! Nese deshironi hidhni nje sy te kanali im.

  79. Ledjana Prenga

   Me falni per shqetsim ju kisha lutur te gjithve qe te beni subscribe (abonohu)ne kanalin tim qe te arrij 1 mij ju faleminderit te gjithve per perkrahje zoti ju bekoft...

   1. Armin Azizi

    Tea je goca me e mire ne studje je dhe me karakter me te mir bukuroshe je edhe andi te shkoni shum me njeri tjetrin ishalla bashk

   2. Banigo Ntokaj

    Teaaaa dhe melisa jeni me te mirat ne perputhen

   3. Ledjana Prenga

    @Monda Ag po ka rezultat duket

   4. leo nard

    si msoj baloni si karroca dylit,😂😂🙃🙃🤟

   5. Banigo Ntokaj

    @Ledjana Prenga ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  80. Errika Nikos

   Ooo Melisa zemer sa e mir sa shpirt te bukur ke ashtu siç je dhe vet

  81. FF:El_Capo

   Pershendetje ky eshte kanali im i youtube ju rujt zoti t gjithve. Subscribe ju lutem ❤🤟🤟

   1. Rrustem Mecini

    Pershendetje.

   2. Vefi Gropa

    Haaa je yll si skenderbej suksese Atdhe je ylll

   3. Dini Aliu

    Une ta bera

  82. Gramoz Jaupi

   mevlan

  83. Perputhen News

   Pershendetje ky eshte kanali im zyrtar nese mundeni SUBSCRIBE faleminderit❤❤❤