Përse kjo situatë po ndodh 2 javë para zgjedhjeve? Av. Kthupi debaton me zv/Ministrin Kadia

8K visualizzazioni8

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 13 giorni fa

  Commenti

  1. o popull koti mbroni interesat e hajduteve Sefa

   Dy javë para zgjedhjeve sepse tani donte Ilir Meta

  2. Linda Osma

   Hiqini keta hajdute nga puna nuk ja vlen jane mbeturina te partive politike nuk mbahet shteti peng prej buburrecave

  3. Jus HD Mullahi

   Do te heqin licencen per nxitje politike per domtim te interesave komtare shoku avokat kujtim haxhia bexbach

  4. Elizabet

   Nji kriminel vret nji person kur nji grup politikanet vrasin nji vend e nji popull te tere. Mjer ne qe kemi Ilir Meten, sali berishen e lulzim bashen si krye kriminele te ktij vendi

  5. Debian

   Kjo situate eshte si nje grusht shteti po pa pjesmarrjne e Kolonelave, ku marrin pjese kontrolloret qe jane simpatizante te PD e LSI sepse jane te vendosur aty nga keto dy parti, me miqesite afrimitet e tyre qe kane. Kjo eshte e gjitha arsyeja pse prandja dhe shteti coi policin ushtarake aty me e siguru. Sepse priten ngjarje tilla para dhe mas zgjedhjeve nga simpatizante e drejtues te PD e LSI qe mund arrijne dhe deri ne gjakderrdhje vetem me prish qetesin situaten ne Shqiperi sepse smunden dot me ble vota me fitu si dikur tani qe po i monitorojne sepse e dine qe populli shumica do votoje PS Ramen. Jo ma eshte perfolur para 1 muji kjo histori qe do e benin po se besuan keta , ca Rama more se ska lidhje Rama , krejt ato puntoret kontrolloret shifi historine e fmijt e nipat e kujt jane e do shikoni qe jane me PD e LSI e thjeshte.

  6. Joli Dj

   Mund te rim ne duar e ketyre ? Zot zot

   1. Spiritual Gangster

    Ne duart e rames jo !

  7. Sander Lilo

   Avokati thote qe un nuk merrem me politik!, po dhe Gjekmarkaj kishte 5 vjet qe thoshte kurre ne politik por!!!!!!!

  8. Almir Gjoka

   Si mo nuk doli nje patërjot qe tju thyej turinjtë ketyre robë q**** qe vetëm për te bër gam gam janë

  9. Bardhyl Merko

   Shoku sdon te punosh cohu ik gjej pune tjeter

  10. L.k

   Avokate si pune ketij? po te kishte mundsi do fuste ne gjith qe e shajne kete ne gjyq per kompesim🤣🤣... Me.leke e ka marre shkollen qy duket nga ata te juridikut te 97 ... 🤣🤣 Dolen ter analfabetat avokat me 2 vjet shkolle

  11. Smartstoreweb Smartstoreweb

   qeveri komuniste shpifur ....ps i trajtojn njerzit si parita punes ...turp ku kan arrit

  12. Kostantinos Kanavos

   Ka zbritur STRESI ne Rinas se ishte ne kerkim

  13. Richie Spiro

   Mjeket kane 1 vit qe perballen me covid ndersa ti avokat flet si gjobaxhi.

  14. Majlinda Nano

   Po pse o avokat si ngrihen rrogat si te duash dhe kur te duash. Te gjithe i duan rrogat e larta. Edhe une dua rroge me te mire, po nuk mund te le pune se dua rroge te larte. Ose del nje pjese e punonjesve te kerkojne ate cfare duan dhe te tjeret vazhdojne punen ose nuk mbyllet institucioni fare . Sa mire i doni rrogat dhe thoni kemi pune me pergjegjesi dhe shtrese sepse eshte nje institucion i sigurise se lart, atehere kur eshte nje institution kaq i rendesishem pse e mbyllet dhe iket ne shtepi.

   1. Majlinda Nano

    Ja po ata e sqaruan kur nuk ka sh. fluturime nuk ka nga te dali paga. Qe i kane mbajtur te gjithe ne pune kjo eshte gje e mire. Ata marrin paga me te larta kur ka me shume fluturime, po per kete cfare duhet te thone. Edhe pa qene financier i kupton keto gjera. Si ne nje familje femija do shume gjera, por kur prinderit nuk punojne cfare do i japin. Une punoj ne gjermani, edhe ne punen time punonjesit luftojne per rrogat e tyre po ata nuk lene punen, se po te lene punen behet katastrof. Ja kane ulur personelin e punes per te njejten pune qe kishin dhe me pare kur punonin dy, tani punon nje. Po njerezit vazhdojne te punojne. Pastaj rroga nje milion e gjysem ne muaj nuk eshte pak ne krahasim me te tjeret. Ne gjermani kane falimentuar shoqeri fluturimi dhe njerezit kane dal pa pune. Ata ne shqiperi i mban shteti te pakten. Sa ke jorganin do shtrish kembet.

   2. Fation T

    Kto nuk po kerkojne rritje rroge. Por rroga qe merrin ja kan ulur.... :nqs ky shteti yn do ishte kaq social e te ndergjeqshem, duhet te ishte kryeministri i pari qe te kerkonte vet nga paga e tij te merrte vetem 50% dhe kshu te gjith administrates shteterore.... kshu do isha komplet DAKORD. Por kjo qe po ndodh jan politikat e rames sps Kryeministrit i plq trazirat eshte mjeshter ne kte fush👎

   3. Kristiano Albanese

    Kontrolloret pretendojne se kan shume kohe qe merren neper kemb. U ulet rroga dhe kercenohen per heqje nga puna.

  15. Thimie Tahiraj

   Se keni faje ju po ju doni future ne burege qe se ka shtet

  16. Jony Enns

   Ca turpi te pa ngopur legena