Avokati Rezart Kthupi zbulon takimin e sindikatës së kontrollorëve me Metën, ja çfarë u diskutua

7K visualizzazioni0

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 13 giorni fa

  Commenti

  1. may may

   Cfar do behet sikur mjeket te thone qe Jane te stresuar dhe nuk do punoin, dhe vertet punojesit e shendetsis Jane te stresuar ne kete situat

  2. Niko Bardhi

   Turp turp shume shume shume turp aaaaavuuuuukaaaattt

  3. Armir Begaj

   ate rifillimin e punes te ilir metes e dim ne qe e ben me rujt sumen se nuk i eci plani. ai barkderri qe mbron ata qe bllokuan komplet shtetin duket qe ska punu nje dit por vec merret me thashetheme

  4. Veko Barjamaj

   Vendimin evka mare xha Saliu she daje Likja moj zonja avokate.Si nuk ju vjen zore po vendet e mikut do bejne naze ,se femijet tane ulin kokat edhe kur kane ye drejte

  5. Imperial Leather

   Pyetja pse është shumë kriz globale

  6. Video Interesante

   Super komod avokati, jan kapur mat te han mutin tani qe kan ber prej nje viti

  7. J A

   Rroga 4600 dollare ne muaj??!! Kjo rroge edhe ne Amerike eshte rroge e mire😡😡😡😡😡. Po normale jane vende te mikut e te shokut

   1. Cappo Cappoo

    Ne gjermani e shtete te tjera e kane rrogen nga 10 .000€ e siper ...se nuk jane punetore komunalet kto kane me pergjesi te larte

   2. Jam Kush Jam

    @Krenar Duka ... kot pjerdh se as presidenti jot s’e ka rrogen aq edhe eshte i’domosdoshem’ per shtetin 😂😂😂

   3. Krenar Duka

    Kerkesa e ngre rrogen. Ku eshte cudia ketu. Mer spiropali me shum dhe nuk ben asgje vetem vjell vrer per dit. Le te cojn te tjer po kan Kush i ndalon.

  8. Richie Spiro

   Si nuk ke pak cipe o avokat? Mjeket kane nje vit qe perballen me pandemi dhe nuk braktisen detyren. Turp

  9. Gotshot 83

   Mos votoni kurr PD dhe LSI !! Jane antishqiptar

   1. Sander Lilo

    @Krenar Duka voto te hapen shtepite puplike sepse Mona do ngelet pa pune

   2. Laberia Tv

    @Krenar Duka goxha problem paske

   3. Krenar Duka

    Ore une jam i pa vendosur. Nuk me thua Ke te votoj??

   4. Trip cosi

    BRAVO 🇦🇱👍

   5. Laberia Tv

    As PS. Njesoj jan te gjithe vlla

  10. Children Video

   Respekte!Ato kane stres!Si skan turp!Jane mjeket edhe policet ne kushte shumee me te veshtira se keta edh keta kan paftyresine te bejne greve!!!!Ore ju kontrollor .... a e dini se cfare presioni kan mjeket?Po policet a e dini se kane cdo dite jeten ne rrezik?

  11. Pren Bezhani

   Po neqoftese hiqen 2 polic te gjith te tjeret te len pune per solidaritet

   1. Spiritual Gangster

    Po pse jo njerez jan si 1 si 2 si 200 po ju jeni rrit me rrum komunzimi ta kbyllim gojen ne

  12. G. T

   Ambasadat e huaja jane institucione vetem ne Republiken e Bananeve qe nuk eshte ne gjendje te vej disa halabak nen kontroll!!!

  13. olgert

   Po ta shkri nje lingonte se nuk u be qameti.

  14. Liliana Saliasi

   Si nuk paska vajtur presidenti te rihet me ata sic vajti te frd

   1. Jam Kush Jam

    🤣🤣🤣 e fort per zotin