“Unë jam ustallar”, termi që ndezi debate mes Atdheut dhe djemve - Përputhen, 12 Janar 2021

41K visualizzazioni17

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Elmaz Zeqiri

   Panajoti asht lajmru vet si ustah ifamshem per pun dore ndoshta?

  2. Albert Dema

   Se di Atdheu kujt i thone DIBRAN

  3. Laci 33

   KJO MELISA ME DUKET SE PUNON TEK SEMAFORET O ZOT TE ACARON

  4. Laci 33

   Ky Panariti ezhte budalla ska hije burri ai rri kot aty

  5. Lola Kreka

   hajde usta hajde...yppp xhixhiii😂

  6. Arrasha Arrashaa

   Ti melise je per te semafori dhe srzzz dmth

  7. world sport

   Oj rrot mos ja trego ne studjo se sa ustah je por tregoje veten ne takime si atdheu

  8. Arbjon Bunaca Boss

   Dhe nje her qe don te flasesh ja kput kodra mbas bregut .Po ik o cun mblidh veten usta i madh ti🤣

  9. pranvera mustafaraj

   👩‍🦰

  10. Leticia 22

   Ua qenkerka Pano usta?

  11. Purple Moon

   Pershendetje USTA

  12. miranda saliu

   Ne shqip Eshte mjeshter , e jo ustallar turqisht

  13. Tauland kuci

   Pano duhet ti tregosh lopaten Melises

  14. Funny Bee

   Me mire kan dale ketu? ithomes.info/net/s918mpVxjYqKo5w/video

  15. Agron Gashi

   Urdhero nje qekiq 🔨 dhe puno pra hahaha

  16. sterr name

   hajde hajde me cfare merren shqiptaret. bo si e paska zerin kjo kokekuqja, si sirene. mjer ai qe do e fusi ne kasolle. hajde lamtumir.

  17. Дмитрий Аркатов

   0:20 dating-girls18.online

  18. Ludi Dine

   Ustallekun tregoi ke femrat 😲.jo te meshkujt.😩

  19. Melisa Lleshi

   Faleminderit shumë të gjithëve për komentet tuaja pozitive❤️ po më mbushni zemrën plot!!! Ju përqafoj fort, dhe ju lutem shumë për “subscribe”❤️

  20. Melisa Lleshi

   Faleminderit shumë të gjithëve për komentet tuaja pozitive❤️ po më mbushni zemrën plot!!! Ju përqafoj fort, dhe ju lutem shumë për “subscribe”❤️

   1. Prime Kalypto

    Yll je vazhdo kshtu mos gabo me u dorezu se kto ate e presin. Ska me ty. Melisa ♥️ je nje e veqant ska mo si ty per kete ta kan inati gjithe 💪

  21. Alketa Keta

   Gocave shqiptare i pelqejne ato burra qe i rrahin tre here ne dite

  22. vlonjati cole

   ti o shoku buzder je nje k.. me zile nuk e kuptoj per ca rrini me aty kur ty dhe shum te tjerve nuk po ua feshkellen asnjera aty per ca tt duan ty fermrat kur ti thua nuk kam ber asnjer jet nate nuk dal dhe kur vonohesh i merr leje babit ik o usta dergo babain tt gjej ndonj nuse me mbleseri se te jet per ty do i mbetesh ne der

  23. Remy Remys

   Emisjon prostitutash, kokrrat e prostitutave

  24. BB4LIFE

   Krejt fansat e fatjonit dhe andit like dhe subscribers kanalin tim ju rujt zoti❤🙏

  25. BB4LIFE

   Like dhe subscribers kanalin tim

  26. siniSterXgaming

   e tullaxhijt e shkret 🤦🏻‍♂️

  27. Luli Luli

   Panajot po ti je alamet djali ,ti ske luajtur nga mendja te ndjesh per Melisen .Rri pa martuar e nje si Melisa nuk e qoj ne shtepi .

   1. Doci Blendi

    Do e mbaj me dor ai 😆

  28. Nife Zeqiraj

   Nsa ora eshte perputhen

   1. ABC

    18:20

  29. TEA TRIFONI

   Pershendetje jam fationi! Ju lutem sa me shum subscribe per me shum video ithomes.info/net/1719sNWcpHhpp4I/video

  30. Andi&Tea fans

   Pershendetje ktu do t gjeni video nga perputhen subscribe ju lutem❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  31. Pema e jetës thënje

   Subscribe bejm kanalin tim vetëm fansat e Muratit

  32. Show Tv

   Përshëndetje jam Melisa, jam shum shum e kënaqur per support-in ma jepni që prej ditës së par 💓 Ju dua te gjithve , mos harroni te bëni subscribe 💓 Shum shpejt do filloj me live vlogs ne youtoube 💓

  33. Gjithcka

   Pershendetje ky eshte kanali i vetem i emisjonit Per'Puthen ❤️ Me ndiqni sepse keni cdo gje ne lidhje me emisjonin edhe personazhet e Perputhen 💖

  34. Don tom

   Hecje ne natyren shqiptare vlog ithomes.info/net/vdmolNKHrpulk6g/video

  35. Perputhen News

   Pershendetje ketu do gjeni video nga me te ndryshme te perputhen SUBSCRIBE