Komentet e Ramës dhe Metës për kontrolloret, flasin: Nurellari, Babaramo, Kadia dhe Gjikondi

6K visualizzazioni6

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 13 giorni fa

  Commenti

  1. Martin 1444

   Pergjegjesia e ministres !

   1. Ujku Prrenjas

    Ja do e shohim!

  2. Natasha Stefa

   PAPERGJEGJESIA E QEVERISE RAMA

  3. Nefid Fid

   B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 Clickhere : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1 1617897709

  4. Selfo Rrokaj

   Babaramo ore një qyp me mutë është kohë krize dhe kudo ka përgjysmë rroge sepse ti baba qypi marke rrog mbi 2miljon dhe nuk është e mjaftueshme kjo është tepër qesharake

  5. Jimy Cho

   RAMA E BERI TE HEQIN VEMENDJEN E VJEDHJES 118.000.000 MILIONEVE QE PO FLISNIN CDO DITE

  6. Loreta Isufllari

   O babamuti rilexoje kontratat e punes qe kane , ata duhet direkt ne pranga , ti therrasin radakes!

  7. Loreta Isufllari

   Mbylljani gojen thuqit se nje pjese po kerkon ushqim ne kosha plehrash e ata po stresohen me nga 2000 dollar

  8. Loreta Isufllari

   Propogand po ben gravatkuqi?

  9. Mario Kruja

   Është dezertim të lesh atë lloj detyre. Të gjithë të pushohen dhe ndiqen penalisht.

  10. Isalume Arapaj

   Ore paska ikur edhe anagramma , llafoset percart

  11. Lewis Tpln

   Nurellari librin e shtëpis ta qiftë gjithë shqipëria

  12. Murat Shehu

   NESE SALI-ILIRI DO BURGOSEN Shumica e popullit do e festojne siç festuan Trojanet largimin e grekerve. Do gezojne siç gezuan Tiransit hedhjen e bustit te diktatorit. Do te brohorasin siç brohoriten partizanet kur çliruan atdheun. Do te hidhen perpjete si ushtaret e liruar. Do te ndjehen te lehtesuar si çifutet kur gjeten vendin e premtuar. Do te ndjehen te hakmarrur si Konti Monte Kristos ndaj atyre qe e degdisen padrejtesisht ne burg. Do te besojne ne demokraci siç besojne te gjithe te tjeret qe jetojne ne perendim. Do ta quajne njeri-tjetrin kundershtar politik jo armiq te betuar. Dhe ne fund nuk do te thone me paskemi qene race e poshter por por paskemi pas ne drejtim dy njerez qe mos i paç ne lagje jo me ne krye te vendit. Ok?

  13. Paulo Molkerei

   Po qfare te drejtet flisni ju mor lepirsabethe po kur nuk te pelqen ajo page qe e perseris qe asht 10 fish e popullit fukara shko liro venin e shko e va fanculo

  14. Paulo Molkerei

   Ky veprim duhet denohet o njeres nga te gjithe. Shumica e popullit jeton me 1/10 e lekve qe marrin ata te priviligjum turp haram ju mallkofte zoti.

  15. A q

   CFAR JUSTIFIKIMI KA NDODHUR NFRANC E BELLGI ,VETEM PARISI KA 6 AEROPORTE.O BABARAMO.

  16. A q

   SHUM E VERTE KET LOJ E BEJN RUSET BASHK ME BASHKPUNORET E MBREDSHEM.

  17. Teli Teli

   Injorantja edhe delja rames ... katebeje me naton thote forcat ajrore te natos kan kotrolloret e vet qe kontrolloje te gjithe pjesen ajrore te botes .... fare thjesht mund te kontaktojne edhe me avjonat e pasagjerve edhe ti drejtojne

  18. Video Interesante

   Kam nje pyetje ketij kadias sa i eshte ulur rroga?

   1. Ujku Prrenjas

    Pyet Arminen!

  19. Laurent Mitrushi

   Cfare shpërfillje!? Edhe ne ketej 67 % te rroges kemi mare nga Korona, është normale

  20. Andrea Çobo

   Babaramo nje gazetar lepires turp per ju qe mban kete qendrim

  21. Andrea Çobo

   Ti mor cam cfar flet kote dhe mbron keta qe demtojne vendin nuk shikojne cfar rrogash merre populli

  22. Michael Deleon

   Babaramo je tamam si prezervativ i perdorur.

   1. Ujku Prrenjas

    Klluf!..mos u bej kaq formal!:))

   2. Clay L

    😁🤣

  23. Xhelal Aliti

   🅙︎🅩︎🅑︎🅢︎🅗︎🅢︎🅙︎🅐︎🅗︎🅢︎🅗︎🅑︎🅧︎🅝︎🅢︎🅑︎🅓︎🅝︎🅓︎🅑︎🅧︎🅙︎🅑︎🅢︎🅑︎🅩︎🅑︎🅩︎🅥︎🅧︎🅑︎🅧︎🅥︎🅩︎🅗︎🅓︎🅗︎🅓︎🅗︎🅓︎🅧︎🅕︎🅑︎🅒︎🅝︎🅧︎🅑︎🅧︎🅗︎🅖︎🅓︎🅙︎🅡︎🅙︎🅕︎🅝︎🅑︎🅓︎🅓︎🅩︎🅓︎🅑︎🅓︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅝︎🅝︎🅝︎🅝︎🅝︎🅝︎🅝︎🅝︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅝︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅝︎