E papritur; Ja çfarë ndodhi me takimin 4 minuta mes Melisës dhe Mevlanit -Përputhen, 28 Dhjetor 2020

1,3M visualizzazioni643

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 2 mesi fa

  Commenti

  1. Kristina Pecollaj

   Šaa@a@

  2. Malta 01

   7:37 Byrazer e merito 1 kafe thot Mevlani hahaha

  3. Blerim Morina

   11

  4. Enejda Xhatufa

   Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚danjeli💎💎💙💙💚💚emila💎💎💙💙💚💚aris💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1

  5. Pajtim Gashi

   Mevlani edhe melisa jan shum te bukur ne ket emesjon

  6. Heini Müller

   Po e dime moj se kurvellekun tan trego e qe ne hyrje se je Biq rrugesh 🤑🤑🤑

  7. Nertil Entela

   No

  8. Sevdush Rrahmani

   Melisa flet pa mend dhe esht xheloze ndaj sindit per muratin

  9. Lorik Mehmetaj

   Tea👑👑👑💕💕❤❤❤❤❤

  10. kashi alban

   Sidi ka zanin si Mami saj qe ti hedh veshet ne tok, Shko kuroje at za qerres sa me shpejt

  11. Drande Mani

   Kure bane ma shume rromuje se pune vajza niveli i vlerese bie Sindi ke shume te mira po te mungon po thujse me kryesorja qingji bute thithe dy nana e iegri ase te vetin mami krenare per djalin mevlani shume djale i mire fatin e ti e di Zoti 🙏kure u vjen e lane te ike veteme kure erdhi merditorja i dha vetese melisa fjalen e ka Mevlani ne dy te pyse zemren ke te marre e ka te le une mendoj merditore melisa shume dhastice 🤣🤣🙏🙏🇦🇱🇦🇱

  12. Besim Mahmuti

   Mevlani qenka siku ato gocat ne auto strada cili bur jep me shul lek per at fol mir ai qe jep pak lek aji nuk ben tup bur mevlani pisi

  13. e todri

   Mevlani dhe Melissa shkojne sh bashke 💑

  14. Ilber Meta

   ithomes.infoXMvx3-IPJTA

  15. Esmeralda Deliallisi

   Kjo Melisa eshte e perveluara e shekullit 🤦🏽‍♀️

  16. Zyra Sokolaj

   Te du budallenj te pa vler

  17. Fatjon Kuqari

   Pershendetje! Une jam Fatjon Kuqari Ky eshte kanali im zyrtar i ri dhe ju lutem me beni Subscribe.

  18. Metin Musliji

   Kush mendon qe duhet te vije nëna ose baba e Fatjonit le te beje like 👇

  19. Welcome to my chanel

   Mezi po pres mu bo njeher gjyshe se ngela tu puth fmit e lagjes hahaha lottttt 😁😂😂😂😂😂😂

  20. Zenel Beqiri

   Un kam deshir q melisa t bashko me Fatjoni

   1. Zenel Beqiri

    💜💜💜💜💜💜💜

   2. Zenel Beqiri

    Un jam fanca e fatjonit dhe melisn

   3. Zenel Beqiri

    😈😈😈😈😈😈😈

   4. Zenel Beqiri

    Dhe Ana e 2 Un isha n rrug Un e pshndeta Dhe ajo nuk m foli

   5. Zenel Beqiri

    😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  21. Elvis Isiu

   Pershendes Melisen me ket keng se ja vlen esht nje nga vajzat me te bukura dhe me alegro rsp nga un elvis isiu

  22. Elvis Isiu

   ithomes.info/net/p7Kx3bF8Y6KIp44/video

  23. D FOR GAMES HERE

   18:34

  24. Denis Lashi

   une mendoj se po te shkoj gjyshi i teas ne studio do e bej punen lemsh edhe nofka ce do ti ngel Andit do te jete Lamzagret Londra ktu🇬🇧 😂😂

  25. Kaiser Moore

   Televizjon me kot . Rrekllamava supermarket hahahahaha Kush e Ka ket supermarket njeri nga top channel ? Fu.. you and this emision

  26. Andra Loci

   Nëna e Mevlanit ne takimin 4 minuta po rrin si ne therra 🤣🤣

  27. Matilda AgolliRanxha

   Mami Mevlanit 1.50 per vete shan Sindin per gjatesine 😂😂🙈

  28. Klejdiseiti Klejdiseiti

   Sa i madh fatjoni si hiroshima i plas ato batutat

  29. Mevlide Veliu

   sikur Melisa sesht asnjera 👍👍💪💪💪💪💪

  30. Mevlide Veliu

   Jam e bindur qe Melisa dhe Fatjoni kan pasur diqka jasht emisionit sepse prej dy pontatave te fundit pa ndodhur asgj ne emision ata jan shum te ftoht dhe te " ngim " thuajm ne nga Kosova per kete mendoj qe ata kan bere diqka jasht drejtave te emisionet , po verehen shume shume

  31. sea

   Rroft melisa te lutem melisa pajtohu me fationin

  32. Kledisa Karaj

   keta qe e shohin ne tv si ja bejn per reklamat se ne IThomes i behet skip

  33. Artur Fr

   Ti je si shpirt moj Melisa pse te shajn ty, te vdes per ato kercimet e tua shpirtin te kenaq 💖💖💖

  34. Saida Gohan

   30:44 Mevlani:Peshqiri na duhet per pajen. Melisa:Per paje mer dhe carcafet😂

  35. Saida Gohan

   Sa shum ka qeshur Melisa sot 😂😂qeshje femijerore.

  36. ludi zdrava

   kjo melisa debile fare out melisa dhe riktheni anen1 se ndau anen me fatjonin

  37. Saida Gohan

   Bora:Si esht femra ideale per Mevlanin? Brune ,bjonde? 21:08 Melisa:Kok Kuqe?😁😁

  38. Saida Gohan

   Do ishte mir sikur te vinin dhe nja dy vajza te tjera.

  39. Lediona Arifaj

   Ky emision s'shikohet pa Anen e parë por meqë është Tea dhe Andi e shikoj nganjëherë!!

  40. S I

   Sa shum shkonin si cift mami mevlanit me plakun e panos 👬

  41. bob marley

   andi per mevlanin e ke super cun cun kampion 😂😂😂😂😂

  42. Selami Ahmeti

   Nena e Mevlanit

  43. Nobody

   Po babai i Panajotit pse erdhi😅njeriut si dhan fjalen as edhe 1 min bile🤦🏻‍♀️

  44. H4RBiN Ent.

   50' minuta emision 30'minuta reklama 🙆🏻‍♂️

  45. 12345 123456

   emini veq truproje aty kap naj goc ooo emin mos rri qyqar aty

  46. DIK PIG

   Ore babi panajotin per ca erdhi?

  47. Abdullah Hasani

   O vajzà sindi,tea,melisa ana2 mos i degjoni keto thmiaqka se ja kan inati oohoho sa vjaza kan deshir te jeni si ju ju dua vashdoni ju inatqoret kot ekeni

  48. missymarsi red

   E fliske italishten si 💩moj Melisa.Me theks Miloti.

  49. WaRlOrD BoY

   Pse bre kajher spju marr vesh qka po thuni , po mu doket qe pom shani a qka po dij une

  50. enian eni

   Mami i Mevlanit nje dashuri ❤

  51. Land Land

   Djemt aty jan bo shok me njoni tjetrin tashi.. Qunat: lale Mos prano takimin e asaj se ja kom vu un syun. Mir vllaj.. Tkom si vlla 🤣🤣

  52. STKGaming

   Qohu Enver

  53. Altin Popaj

   Its’my love prime 😂😂👋

  54. argjendjusufi

   Respekte Per mevlani, burr 1 1/2 Per respektin, Per nanen e vet

  55. Elvis Kryeziu

   Sa shkojn mama mevlanit me baben e fanajotit ❤️😋🤣😂😂 47:49 beni pause

  56. GD Kaci

   O Fatjon,o pordhac?! T'i moren gjith ''luaneshat;;,or trim,por leni pordhet se 1 hic asgjo je.

  57. Ana Geci

   Grua zonje e mrekullushme nena e Mevlanit

  58. Gjenta 25

   Sa tmir mami mevlanit me Mevlanin ❤️😍

  59. dini Elezi

   paskan ardhur mamat per tju martuar o qyqar se e kan par qe nuk e keni ndermend te martohen duke u kacafytur e ofenduar keni ber mire qe keni thirrur mamat respekt per nenat shqiptare me ne fund do tju martojn 👌🏼👌🏼🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰✨✨😂😂😂

  60. Em Ti

   Arjani Melises: avash Melisa avash 🤣🤣🤣

  61. Em Ti

   Connecticall - konektikoll per Anen kjo 🤣

  62. Shkemb Iseini

   ithomes.info/net/rdeOqJeFp52Ad4I/video

  63. Mia Ali

   Si ne shkoll..Takim me prinder..😀

  64. Nuse E Gjakoves

   Pse elvisi nuk u qua ta perqafoj mevlanin🤔🤔🤔

  65. eljona dajti

   mesohuni te flisni ne veten e pare per veten tuaj dhe jo ne veten e trete

  66. Nuse E Gjakoves

   Andrra e te gjith neve eshte Andi me Puth Tean ne Buzz 💋😂😂❤️

  67. Perparim Osmani

   ishalla si ka musteqet gjyshi Teas nga ato te 97 hahhahahahha

  68. FF PANTERA

   kur ben srile dhe melisa

  69. Florian Golemi

   a mund te ma shpjegoj dikush pse kto filosofat e perputhen flasin ne veten e trete??

  70. Mirela Lushi

   Rregullo papionin Arjan😂😂😂

  71. Tringa

   Spo dika tqesh ky babai panajotit 😂

  72. lotiivuuu vuuu

   Kush me ndihmon me nje subscribe pls

  73. D. Perry

   Fationi gjith ai cun e veshur me Gucci dhe nuk di si pronuncohet DELETE 😂😂

  74. Alma Bajrami

   Sa te mire Melisa Mevlani 🥰🥰

  75. Elias Doci

   KQK KAP QA TKAPSH

  76. Super Mario

   O Mevlan te dish dicka se qenke amator Melisa te do ty por zemra i reh per Fatjonin provoje permend emrin Fatjon dhe prekja zemren dhe shiko si do punoj si termet 😂😂

  77. Xhevahir Bozhiqi

   Po paska lezet kur vijn prindërit ktu as nk ka zënka as nk ka te bërtitura asigja paske qejf me e pa

  78. Genc Dukaj

   Kush sma ban llajk komentin i dekt tezja😂

  79. Le93 L

   nuk mendoj se ishte e drejte, madje ishte “fyes” momenti kur zonja Flutura bullisoj hapur Konkurenten Sindi duke ulur figuren e femres pak shtatshkurter. Zonjë, shiko sjelljen e djalit ne rrall te par qe e ke sjell si ato emigrantat e marum qe plasin per nuse, dhe ne rrall te dyte nqs ke vajze vete ishalla ti kthehen edhe asaj ashtu njerzit e njeriut te zemres. EDUKOHUNI si familje pastaj hajde dilni televizor.

   1. Le93 L

    @Den Isa O SHOQE HAPE MIR E HAPI dhe VESHET mir se nuk mund ti kthehesh vajzes re mes emisjonit me perbuzje “kam gjith ket djal sje ti per djalin tim”, 60 vjece gru. ESHT E REND PER 1 VAJZ dhe e PAVEND per 1 gru ne moshe. Nuk kam simpati per Sindin , por te keshilloj HAP, LEXO, MËSO dhe EDUKOHU qe ta kuptosh me thell ate gjys fjalie qe thot zonja ne emisjon, se mos per vete e ke per femijen tënd nesër pasnesër.

   2. Den Isa

    He mo se na cate drasat juve e bullizoi thote....Eshte shume goce e mire po nuk pershtatet me Mevlanin tha ,ca ka tkeqe ktu se na acaruat....Gjitha nenat duan me te miren per fmijet e tyre...Mos na beni tashi si te edukuarit e leshit

  80. Kejda Alla

   Melisa eshte shume e mire❤️!! Keshtuqe Fation kujdes mos e humb yllin Tea eshte shume e mir e lezetshme e sjellshme❤️❤️ Ana2 te lutem mos na bej si pjeshk plsss se ma shpife 😑😶 Sindi ne fillim ma shpifte lapsi jot i zi posht syrit por je permisuar porrrrrr mos fol kot o goc se le nam 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  81. ff doni

   Si eshte ber perputhen si shkoll me mbledhje prinderish 🤣🤣🤣🤣🤣

  82. Genti KingTV

   Melisa dhe fatjoni shkojn shum me njeri tjetrin jo me mevlanin

  83. Rim Kadiu

   Me e mira ne bot melisa lleshi

  84. DS DSC

   ACAI ONE ONE ONE

  85. mira cenaj

   Kur shikoja takimet e melises me fatjonin me pelqenin shum bashk...por tani me kto ndodhite e fundit...fatjoni nxori veten e tije...tipik .shqiptar.gjaknxeht.kokfort.....fakti qe ai nuk ben asnje perpjekje qe te ket nje afrimitet me melisen tregon qe nuk ka pase asnje pike interessi per te...nga vajzat aty vlersoj shum tean dhe melisen...takimet e tyre nuk merzisin asnjeher🥰

  86. Kenan Avdyli

   Naj thit me qeto reklama tmutit

  87. Sai Laraj

   Po ca cendre je ti moj cender cender

  88. Jshs Heeh

   Bravo mama eh mevlanit je shum shenbedhore

  89. Adeonë Rexhaj

   O e kam i shoqe nklas me emrin Melisa si kjo krejt ktu e perputhen aq shum ju urrej te dyjave

  90. bleona.s

   hahaha

  91. Jona Jona

   Ajo e qeshura Melises acarim 😬😬

  92. FF SCARFACE

   Emini cërri i Andit te BigMarket😂🤣🤣😂

  93. AndroidVideoGames 1

   Lejeni tean ne kembe se e thevi karrocen e big market

  94. Lobo Solitario

   Zoti krijoj njeriun prej kockash dhe mish dhe i vuri shpirtin njeriu vdes por shpirti jo sepse nji dit do ngjallemi dhe eshtrat do vishen prap me lejen e zotit sic kemi qen. Njeriu esht krijuar nga shpirti dhe kur dy shpirtra duhen syt e shkelqejn Dhe keta te dy duhen dhe shkojn shkojn shume me njeri tjeterin zoti i bekoft me martes

  95. E. ,l

   Po prese duhen te ftohen prindrit ne studiò?!!

  96. Hena Cobani

   Jam nje degjuese e regullt e ketij emisioni Jetoj ne Amerike jam 69 vjece Me pelqen shume Mevlani me Melisen

  97. Aldo Vrapi

   PO QE PER MUA SINDIN DO TA LARGOJA DIREKTE NGA EMISJONI SEPSE AJO KOTE RRI ATY KOTE FLETE PA LIDHJE DHE NE SHUMICEN E RASTEVE I FUTE NE SHERRE CUNAT DHE VAJZAT E PERPUTHEN

  98. Dardan Ismajli

   te lutem a ka mundsi ta ktheni anen 1

  99. bleroo Bleroo

   Shumë shkojnë si çift Mevlani dhe Melisa pastaj kan edhe shkronjet e para me “M” kisha pas dëshirë ti shihja bashkë