Çfarë e acaroi kaq keq Atdheun - Përputhen, 12 Janar 2021

82K visualizzazioni66

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Ledjana

   Pershendetje ky eshte kanali im i youtubet. Subscribe ju lutem. ❤❤

  2. Lirie Haxhiaj

   Sa bukur e pershkroi Arjani , takim I neveritshem! Djem qe bien n dashuri 5 here ne jave! Te gjithe menduam se e donte Anen! I lumte teas qe nuk I beson askujt! Djem qe nuk e kane problem te luajne me çdo Vajze!

  3. Erind Pasha

   Bravo Arjan tamam ke fol !

  4. Azem Sallahaj

   Melisa men madhe

  5. Anja Love

   Atdhe je njishi aty rri se po ike nuk e shikoj dot perputhen

  6. Anja Love

   Fake you arjan ta shpif laj gojen kur flet per atdheun

  7. Doci Blendi

   Shum tip i mbullur ky ropqiri Arjani

  8. tsiou tsiou

   po jo mo Arjan nuk i doli nga shpirti gje ati pse kujton se dashurohen aty ata se besoj vetem se Atdheu donte te tregonte se sa mashkull i eger ishte prandaj u terbuan vajzat e tjera

  9. Andy Morava

   aspak fallco puthje anes por atdheu e respektoi me 1 bye bye,. puthjen ana e mori si bonus, se ishte shum e merzitur me ato foto lidhje .-

  10. Valon Kosova

   O Lulzim gjema nje aty ne program me fytyr. Te gjithe njesoj jan. Po te ishin njerz shum serioz e me karakter nuk kishin marr pjes ne kso programesh.

  11. Elvira Bega

   Bravo Ana ke thene fjale me vend per Atdheun

  12. Elvira Bega

   Mbylle gojen e shqyer moj Melisa

  13. Elvira Bega

   Normal cfare eshte ky Atdheu sikur eshte ne bordello po ngacmonte nje femer Atdheu sduhet ta kete vendin aty duhet te largohet po dhe menyra si arrogant si i pa edukat

  14. Florian Rexhepi

   ky arjani osht xheloz per melisen mduket

  15. dllsnc cnsjsk

   Te lum arjan

  16. Eroll Berati

   O atedhe oj lop mos na korit me ja lyp femres ne shqiperi si me kon ka ja lyp rrug. aty je ne emison mos e harro te duhet ide te qarta edhe serjoze kape metalitetit gocave e qunave te shqiperis

  17. Sy Kaltri

   Sakt Arian Konomi

  18. Xhevaire Menkshi

   Bravo Arjan 👏

  19. Lim Halimi

   Atdhe ktunarrri xhakoves 🤣

  20. Arjan Beqaj1

   Po kto me mir ti kishin ber reklam nje Hoteli per sherbime te mira se sa nejten ty len nam duke then u prishem ne rrug 🤣🤣🤣🤦🤦🤦 si gjeli me pulen

  21. Adnan Hajdaraj

   🤮

  22. Erza Zymeri

   O Arjan mos gjelozo o plak se nuk te ka hije o plakoooo po mshile allahile o zot o zot🤣

  23. Ylli Kishta

   Arjani e ka shum gabim.Ai takim ishte me i bukur nga te gjith takimet e tjera

  24. Violeta Bytyqi

   Perveq Ledianes asnja nukvyn kto t jerat feik

  25. lame emal

   Atdheu u sill si një bebe katastrof

  26. muhamer spahillari

   Ke sh te drejt Arjan

  27. Bajram Bajrami

   Ku me desht fationi melisen kur melisan veq pii ndrron djemt

  28. Dardan

   O Arjan respekt per ty por po harroni shpejt kur fatjoni puthi melisen pastaj puthi ana 2 por po ju kapni per k*** atdheut qdo takim qe ka sidomos mevlani u bo si ato grat e kqija shko o burr gjeje noj nuse nmal atje ta gjen nana Gjithmon ka pas xhelozi nga ana djemve shqiperis kunder djemve tkosoves Qa me bo o burra tash jem ma tbukur ma p9 se ju edhe na femren e shikojm nsy kur kem para nuk e pysum a mundem tputh

  29. Endrit Luka

   Shum e sakt arjan

  30. Fisnik Krasniqi

   si i xhelozoni ju te shqiperise kets te kosoves , me e qarte s ekaq ska ku te shkoi

   1. Fisnik Krasniqi

    arjani plasi nga xhelozia , nuk mundi as ta thoshte se si duhet argumentin

  31. Behar Ibrahimi

   O Arian konoli ja ke inati kosovarve

  32. Mevlude Rexhepi

   Atdheu nuk po din me u shpreh fare

   1. Elton Daily

    Mësoni gjuhë të huaja nga kanali ynë. 👓

  33. selami hamza

   Atdheu shyqyr qe ka pa goca aty emision 😂atdhe te rroft emri

  34. Justi Ina

   Bravo Arjan 👍

  35. Vasili Metaj

   Foli Ana2 Me e mencura gjoja O sa me agravon zeri i kesaj femre me macokun 14 kg ne bark Me ato buze si fecke derri

  36. El Coco

   Per pak fam kta japin dhe mamat dhe motrat 🤣

  37. tina bardhi

   Ktu arjani ka te drejt atdheu pas nje puthje me anen shkon ne takim me melisen eben te njejten gje

  38. Leonora Mama

   Arjan konomi legjenda fix neveri

  39. Fitim Muharremi

   Arjan konomi ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

  40. Fitim Muharremi

   Arjan konomi gjeni i vertet

  41. Agim Kajdomcaj

   Xheloz

  42. Lejla Hoti

   Jam dhe un me mendimin e Arjanit

  43. regi Guliqani

   Analisti me i mire ne Shqiperi Flet ate qe duhet.Nuk flet kot .

  44. Georgo Aleksandris

   KUR U PUTH KJO LOPA ME ANEN 1. DUHET TE ISHTE BERE VOTIMI NE MES VAJZAVE.: MBAS KESAJ CILA NGA JU DO DALE ME KETE LEGENIN?!!!! ATE DITE ASNJERA NUK DO DILTE.

  45. Georgo Aleksandris

   ATDHEU U ACARUA DHE ESHTE ACARIMI I INJORANTIT PERPALLE ARGUMENTIT TE LLOGJIK. ATDHEU NUK DI TE SHKRUAJ EMRIN E VET SAKTE,SI MUND TE DEBATOJE ME NJE NJERI TE SHKOLLUAR E LEXUAR SI ARJAN KONOMI. ARJANI PROFESOR E SHKRIMTAR NDERSA ATDHEU COBAN DHISHE.

  46. A&K A&K

   Bravo Arjan je idhulli I emisionit ..shume I zgjuar ,dhe I drejt per drejte 👏👏 Na e shpifen sonte .. ! Melisa un vetem nga ty e shihja emisionin , por sonte ma shpife , tamam takim erotik. Me gjith djemte je po e njejta Melisa , pak respekt per prinderit e tu nuk ke ti moi vajze !??

  47. sere stela

   Bravo esht shum e vertet kjo qe thot arjani 👍ky Atdheu i puth gjitha gocat se kujto kshu mer fame po sa her i rreh zemra❤ ktij nje her per anen nje her per melisen kot fare Atdheu dhe melisa rrin kot aty po bejn nje loj te pist si shof dot ktate dy shum kot ky Atdheu ka nje bukuri vrasese 🤔 si do femrat me kalu jeten po me kalu naten po prap melises kshu i pelqejn djemt per nje nat 🙈

  48. Degjenerime Perputhen

   vetem nje gje di te them .....me varikars se ky atdheu nuk gjeni kerkun

  49. Nora Koci

   Nuk eshte noj gje e madhe puthja por duhet shpirti se cfare te tregoje e ke te tregoj.. atdheu me dukej djal i mir lezet i pati puthja me anën por tani me melisen duket sikur e ka vetem per puthje kimi fizike...se tjerat nuk egzistojn

   1. Nora Koci

    @Georgo Aleksandris po hajt me se e vetet eshte ajo qe thua.çp un thashë lezet po te shkonte pas saj... edhe ky ben si donzhuan e ajo Ana 1 sikur e zonja e mund t'a fus ne dore ke te doj po mir ja beri Arjoni asaj..mua me duken cift koti Melisa nuk eshte fare serioze thjesht zgerdhihet

   2. Georgo Aleksandris

    SI I PATI LEZET AMAN. DOLI FOTOJA QE AJO E PRANOI. NDENJI 4 ORE NE KREVAT. DEL AI E THOTE QE KAM BERE DASHURI DISA HERE DHE KY LEGENI VE BUZET ATY KU KA VENE AI TJETRI ORGANIN GJENITAL.

  50. Nora Koci

   Takim koti sepse per puthje eshte kollaj...anen 1 e puthi ok po pse nuk iku...ose t'a puthte ate ne balle e te vazhdoje aventurën ktu...po ajo e puthi e i tha do dal i pa perputhur...ja vuri vulen ajo..te perdori atdhe ajo...se tani dukesh fallco me melisen...

  51. MIRI KAHTAZI

   Bravo Arjan konomi

  52. pa filtra

   Atdheun e acaron kaq shum kjo vertetsia qe Arjani ia thot troç, dhe duke pasur parasysh qe IQ e Atdheut eshte diku tek 10 - 25 dhe nuk din se ça te flasi ndersa IQ e Arjan Konomit eshte 200 - 300 . RIP Atdhe gardelina. ( Gjakova Roze )

  53. Suzana Kola

   PALACO CIRKU = ATDHE XHERRAVINA MESIMORE E PERPUTHEN = MELISA LLESHI. VULGARITETI NUK MUND TE SHKOJ ME LART SE NE KTE TAKIM....

  54. Suzana Farizi

   Mesa e shoh ktu do dale atdheu qe Melissa Ka Ber s... Jo Andi. ...SE kjo vec po qesh kto Ka dicka...do dale fjal e fationit....

  55. Lulzimp91 Lulzimp

   Atdheu katastrof shihet njeri pa ftyr.

  56. D Han

   O Bora shum po e mbron apo ke degjuar qe te zberthen kockat ky . Mblidhu bukuroshe qendro me drejtperdrejt ne emisjon se do besh xheloz Donaldon jo per gje po sja ke nxjer qefin akoma e te ri sa ja ke heq qesen ...

   1. Georgo Aleksandris

    BORA GENJEN VETEN ME DONALDIN. BORA ESHTE DORE E DYTE. NUK SHITET NE DYQAN POR TEK GABI. DONALDI E KA TJETREN NDERKOHE DHE PRET „ZEMERIMIN“ E BORA FYCKES. PO U MARTUA BORA E DONALDIN UNE DO MARTOHEM ME BRED PITT.

  57. Hekurim Ibrahimi

   Ky Mevlani si taxistat e bllokut ...

   1. Georgo Aleksandris

    MOS HY NE GJYNAH. KA DALE HERET NE KURBET DHE NUK E PATI MBARUAR AKOMA SHKOLLEN FILLORE. VAJZAT E THJESHTA NUK PRANOJNE KUSHTET E OLSA TUTORES, TE SHKOLLUARAT DHE SHUMQIRAT TALLIN BUTHEN ME MEVLANIN E SHKRETE E TE PA SHKOLLE. ESHTE I MIRE I SHKRETI .

  58. lina

   Na kenaqe Atdhe dhe Melisa. Jeni të mrekullushem. Mos e vrani shumë mëndjen për të tjeret ❤❤

  59. Franc Kruja

   Bravo arjan konomi shum fallco ky atdehu

  60. Tauland kuci

   Atdheu dhe Sindi ishin shum erotik

  61. Merushe Resnjaku

   Ana 2 bere nje krahasim te bukur.

  62. Funny Bee

   Me mire kan dale ketu? ithomes.info/net/s918mpVxjYqKo5w/video

  63. Luigi Lata

   Ana e puthi atdheun jo ai se po ta donte anen do dilte me te nga programi

   1. Georgo Aleksandris

    PO NE FAKT. U CUA ANA DHE SHKOJI TEK ATDHEU DHE E PUTHI. KY LEGENI, MEGJITHESE DOLI ARJONI E THA QE KE ATO BUZET KAM VENE ORGANIN TIM GJENETAL, KY VURI BUZET E VETA DHE SHIJOJI SPERMEN E ARJONIT.

  64. Renato Kolvani

   Bravo Arjan fole si duhet Floke gjate mendje shkurter Atdheu

   1. Agim Kajdomcaj

    Atdheu po i jep msim te ghithve se si rrespektohen femnat me puthje e me ledhatime e jo me britma se legenat e shqipnis

  65. lotiivuuu vuuu

   Kush me ndihmon me nje subscribe pls

  66. Shukrie Gashi

   Arjani pse nuk e gjykojke dakime ma here me tjer djem se dhe sk po Atdhe osht fajtor qe uardh tek ju

  67. FREE FIRE GAMING

   O Arjan o bish i madh je mo plak prz ky atdheu kot pa lidhje

  68. Donika Mazaj

   Bravoooooo Arjan, nje takim i nevericem

  69. Hekurim Ibrahimi

   Bone ate puthje Tetuazh ...bravo Atdhe ...je nivel.i larte ri per keta opinionist .....

   1. Georgo Aleksandris

    KUR TE SHKRUANI PERKTHEJENI EDHE NE SHQIP.

  70. Ioanna Skuka

   AJAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAH PO VDES ARJAN TE DUA

  71. Bejkush Karabollaj

   Arjan je i madh sa gjithesia Na kenaqe me vleresimin e drejte per ato takime injotante tr çifteve

  72. Diana Mehmetaj

   Ashtu eshte Arjan ke te drejt dhe eshte shum turp te kesh nje vajz si Melisa dhe te tjerat po njesoj jan per mua

  73. TEA TRIFONI

   Pershendetje jam fationi! Ju lutem sa me shum subscribe per me shum video ithomes.info/net/1719sNWcpHhpp4I/video

  74. Dion Halili

   Do kisha ngelur pa u martuar se sa te martohem me kto gocat si ne perputhen ,,Perpos Ledianas 😘,,

   1. Denîsa 1992

    sh e mire duket Ledjana sh keq q ka hyr n kete emision turpi !!!!

   2. Shkurte Mar

    Ma mire eshte se me marr ne ket dhoj

  75. ela ela

   PASTAJN, MELISA ME ATDHEUN SKAN BER NDONJE GJE KUSHEDI CFARTEGJITHA JE I AFRUE LEPI E FERKU SI ANA, SINDY PO JU JENI XHELOZA SI NGA CUHNAT DHE NGA GOCAT BERI SH MIRE MELISA QE ZGJODHI ATDHEUN TI MEVLAN MOS FUT HUDETSECTIISHE QE FLUTUROVE ME PRAS PER LEDJANEN DHE MOS JU DUKET CUHDIBSECKA DHECDASHURI E SHIKIINE PARE I NGJITI JU CAR DONI I UROJNATDHEUT MELISES PERPUTHEN SHKOJNE SHUME SI CIFT 💞💞💞💞👌👌👌👍👍👍🥂🥂🥂

   1. missymarsi red

    Me fal po me ke eshte ferku e lepi Sindi?Je normal ti?

  76. ela ela

   PO PSE I KUNDERVEHENI ATDHEUT DHE MELISES. ATDHEUBE PUTHI ANEN SE JA KERKOI SDOTE DILTE SI CUHNMAMI E DYTA ANA ESHTE NJE KALIMTARE SESHTE SE KA PAS GJATE ME ATE DHE DUHET MBAJ ZI PO JA FUT KOT TI ARJAN UNE JAM GJITHE ON SIPANTIZANTJA JOTE PO SOT PO FOL KOT.

  77. A S

   Bollll u kan keq e fatjoin a me melisen e ka flliq krejt

  78. Parents Tablet

   Arjan.! Je shume realist ppooorrr, fajtori nuk I do keto . Je shume I mencur .

  79. A S

   Kurrrr Ma kesh nuk u kan ni takimm

  80. Faton Kastrati

   O arjan o budalla ti nuk ke njohuri ne puthjet ata e ben puthjen atdheu dhe ana duhen po nuk mund te jen bashk dhe e ben nje puthje me dhimbje qe nuk mund te jen bashk dhe asgj me shum .

  81. mati boc

   Melisa e do hurin brenda

  82. Vera Xhuti

   Bravo bravo bravo bravo 👏👏👏👏👏Arjan je i vertete je i madh👍

  83. Nela Ndreu

   Ketij kosovarit te keq bravo i qofte se po tall lesht me femrat shqiptare .te njejta sjellje me gjitha vajzat tu i perdor .😏😏

   1. Ikballe Cakolli

    Kur te gjen Kosovari si femra Ana1dhe Melisa shume mire ia ben😜🤣

   2. Florian Rexhepi

    mir ja ban bash

   3. Esli Sefaj

    @Liridon Hasani mos e ver re se keshtu budallalliqesh degjon ndonjeher. Une Shqiptare e Shqiperis jam dhe per mua si shqiptaret e kosoves si te maqedonis shqiptar i quaj se ashtu jemi. Vetem se na ndan nje kufi flasim te njejten gjuhe kemi te njejta tradita.

   4. Liridon Hasani

    Qfare komenit wow Kosovari i keq. a nuk pot vjen mare qka po fol. Pse ket uretje ndaj nesh pse mare mare mare mare qoft. Mos Addheu po i zgjedh apo apo ato Addheun. Kalle edhe ti me dal mje ker me qate Kosovarin e keq kallesh bre

  84. Hatixhe Ramazani

   Melissa po vdes per k.. Esht e poshter do quar te kercej tadhava

   1. N.p.l. l

    Ca esht tallava? Esht muzik apo klub?

  85. Pejkere Krasniqi

   Ana esht e vertet se ja prishi karakterin atdheut ja hupi vlerenn!! Por ju po thuaje se te gjith Keni shum xhelozi ndaj atdheut dhe melises!!! Xhelozaaaaaa

   1. ervis kora

    Eshte baxhelle me license

   2. Tattooss Cameleon

    Cathua. Melisa esht bordedhe

  86. Blerina Selimi

   Bravo arjan thua gjithmon te verteten

  87. Denisa Cela

   Lan nam keto jan bo te perdale vetem dashuri nuk lind ketu

   1. Doci Blendi

    @Denisa Cela jeta nuk eshte bere te presësh por te veprosh.

   2. Denisa Cela

    @Doci Blendi po e vertete po per idealet e mia si femer,si nene mendoj se gjerat duhen mare me rradhe mor cun

   3. Doci Blendi

    Nuk ka vec dashuri por edhe seks mi goc

  88. Jonn Leka

   Ravo arian asht arrogant nenvlersus ndaj djemve te tjer per mendimin tim duhet te dal nga sdudio me gjith melises

  89. Juliana Mukades

   Arjan Konomi je thjesht i mbrekullushm 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  90. Muraty Ucex

   Thnx Albania ju dua shum ...faleminderit 🇦🇱🇹🇷❤️

  91. Melisa Lleshi

   Faleminderit shumë të gjithëve për komentet tuaja pozitive❤️ po më mbushni zemrën plot!!! Ju përqafoj fort, dhe ju lutem shumë për “subscribe”❤️

   1. Bes Berisha

    Ju kan vertet xhelozi ty dhe Atdheut , jeni super yje vazhdoni dhe plasni te gjith kta tru ceket dhe ate Arijanin qe kurr as njeher ska ofenduar ndaj te tjerve kete takim.me.jua po sepse edhe ai eshte xheloz per ju te dy o yje🥰😘

  92. Nexhi Nexhi

   👏👏👏 Bravo Arjan Konomi

  93. Flutra Atipi

   Po mir thueee Arjan cka jan kto gjeste

  94. Flutra Atipi

   Bravo Arjan 👍👏👏👏👏👏

  95. E M

   Bravooo Arjan Ke shum te drejt na e shpifen te dy 🤮🤮🤮🤮

   1. Ermelinda Koxhaj

    Arjan PER sot bravo dhe vendimin e duhur kundrejt Atdheut

   2. Kushtrim Ferizi

    Atdheu osht baba i perputhen ❤❤

  96. Neri keci

   Bora, esht kodoshja e Anes...... Atdheu esht i degjenerum...

  97. missymarsi red

   Atdheu cop kurvari.Eshte.mesuar te merret vetem me buce si Einxhel Shkira,Ana Lleshi,Melisa etj.Idiote kush e fton ne takim kete kerriç gomari.🤮🤮

  98. Andi&Tea fans

   Pershendetje ktu do t gjeni video nga perputhen subscribe ju lutem❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  99. Melisa Lleshi

   Përshëndetje jam Melisa, jam shum shum e kënaqur per support-in ma jepni që prej ditës së par 💓 Ju dua te gjithve , mos harroni te bëni subscribe 💓 Shum shpejt do filloj me live vlogs ne youtoube 💓

  100. Ego -

   Ks rbq çfar pret