Çani për Ramën: Mashtrues i niveleve të pa para, delet në Shqipëri duhen mashtruar, replika me Hilen

7K visualizzazioni0

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Deep Ocean11

   Na keni merzit me ket fjalen turqia superfuqi o zgjebsa se gdp as 1 trilion se ka po vec se investojn per arm shum . Franca e shkatrron Turqin per 4 dit .Nese e zem Francaa investon % njesoj sa turku ateher e shkatrron per 2 dit .

  2. Deep Ocean11

   O flokbardhi turqia ka gdp as 1.trilion Dmth edhe Spanja nese investon ne ushtri perdhunon turqin edhe gjysmen e vendeve islamike

  3. Mark Gjini

   Arjan Canin mund ta krahasosh me nje intelektual te vertet , Arjani po thot te verteten

  4. gezim shqipetari

   Bravo Cani

  5. Brux Belge

   O cani o legen dhe ju ti e fevzua me kompani jeni pjese e corbes qe gatuan rama me lulin

  6. Utax James

   Cani,curri, eni jan Greek. Ca doni te prisni ju shqiptaret

  7. L.k

   More kaq deletant ju te gjithe.... ? Si he ? 5 te rritur edhe qe e mbajn veten "intelectual "... beni show per publikun dhe flisni te gjith njeheresh.... si kalamaq ne cerdhe.... Nallbana.... diletanta

  8. Frenk Luli

   Vetem cani e ka kuptu ca ka posh tavolines ah medet per keta palo gazetar

   1. Frenk Luli

    @dosti jem epo sna ngelet gje tjeter vec te presim te ardhmen se cani qenka bo edhe shikuesi I se ardhmes

   2. dosti jem

    ai tha ka dicka posht tavolines qe do e shikojm ne te ardhmen,,,

  9. Roland Llato

   Peshendetje z. CURI je shume i sakte

  10. Saimir Pregas

   Marrin per te llen opinjon arjan qanin injeranti me i malli ne shqiperi medija ne shqiperi esht me injerante se politika

  11. Michael Deleon

   Si perfundoi keshtu ky televizion mor aman.... Po si ka mundesi mor u degjeneru keshtu ky televizion....Ngriu o Tan Hoxha dhe nje her se po abuzoin kaq shum me kete qe krijove. Jan mbledhur Greket ne emision.

   1. Tirana Tirana

    @Michael Deleon EDHE TI KLM .

   2. Michael Deleon

    @Tirana Tirana Rama eshte me llumi i llumave. Aq me keq shfaqet ne krah te turqis tashme. Nuk jam dakort fare me kete qe ke then...separi e ke marr komentin tim si pro rama apo mbeshtetes i rames. Se dyti Arjan greku smund te jetoj atje se ketu ka pashallekun e tij medjatik. Ne greqi arjan greku eshte si nje emigrant i rendomt. Klm respekte.

   3. Tirana Tirana

    KAN LINDUR NE SHQIPRI TE PAKTEN DY BREZA , CANI PO NDIENTE VETEN GREK SHKON JETON ATJE , ESHT KUNDER RAMES DHE MOS TE NGELET HATRI .

  12. Arber Cenuka

   O Cani je shum kare

  13. Rafael Caushi

   Èshte dhurat çani sepse rama do ti fal greqis dervicanin dropullin llongon vriseran kèshtu zoti çani dhe ty tè jepet mundèsia tè ngresh njè studio televizive nè njè nga kèto fshatra qe jetojn grekofon . Por nje gjè èshtè e sigurt qe fshatin e babait tènd MASHKULLORÈN rama nuk do ja japi grekut ?

  14. jos professionista

   Moj kasolle ku na mblodhe.

  15. Spiridon Acioz

   Rama sa me shume dallaveriset me turqin aq me keq eshte per shqiptaret per ne BE, sa per negociator me greqin eshte qesharake

  16. Alketa Keta

   ben cani gjeopolitike hapu dhe

  17. Rafael Caushi

   Vetèm zoti curi èshtè i sakt kurse tè tjerèt katastrof

  18. Tania Tony

   Arjani janullatos

   1. Fredi Hasimllari

    Xhangare cani po e moret e dhjete emisjonin

  19. Rafael Caushi

   Zonja eni ate djalin e fariut e ftoni se èshtè ekspert i mardhènieve ndèrkombètare apo e ftoni pèr mos ta ngrèn me sy emisionin si puna e atyre qè mbajn patkua te porta e shtèpis

  20. Benny Petra

   Po them Po asgje spo thu o “Cakooo”. Futja kote Cankooo.