Top News - Acar në Spanjë e Angli/ Bosnje, emigrantët luten për ndihmë `po ngrijmë`

4,5K visualizzazioni0

  Spanja përballet me një mot të acartë që nuk ishte parë në këtë vend prej të paktën dy dekadash. Temperaturat ne qytezën Bello, te njohur dhe si Siberia spanjolle, zbritën në minus 25 gradë Celsius teksa dëbora ka zbardhur Madridin, duke detyruar autoritetet të mbyllin aeroportin kryesor. Rruget e kryeqytetit spanjoll janë mbuluar nga bora e akulli.
  Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Acar#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Glasgow Scotland

   Ne angli vetem nka ju po e ngjoj se ktu spo shof mot te keq