Top News - Masakroi prindërit e të dashurit/ Gjykata nuk ka mëshirë, Elona Kalesha në burg

31K visualizzazioni13

  Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #ElonaKalesha#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Nama nama

   Nese eshte e vertete denim me vdekje

  2. The best One

   I prishi mielli njèrzit

  3. Muhamer Isufi

   Njerëz te sëmur në mendje e në zemrën e kriminelit

  4. Lauresa Berisha

   Me buk ngoj duhet me vra ket shejtan . Subhanallah qkas nin njeri

   1. Afrim Imeri

    Fiks fare

  5. Afrim Imeri

   Ku ka surrat te jetoj me qelbesira!

  6. Anna Anushi

   Vriteni monstren 🤮🤮🤮

  7. golden eagle

   Femra te rrezikshme kokan te Shqipnis bre kuku njet e kom pas me marr per nuse nje Vajz te Shqipnis po spo guxojsha

  8. Wakanda Foreva

   fute nburg leje te kalbet.

  9. TOP BOY

   O gazetar leshi jo ne nentor te 2015 po ne nentor 2020 se lat nam 🤮🤮

   1. TOP BOY

    @Paro Hodri gjithashtu dhe ty

   2. Paro Hodri

    @TOP BOY te uroj nje vite te mbare...

   3. TOP BOY

    @Paro Hodri Nuk esht mhb se me terhoqi ai krim per shkak sepse e kam degjuar 1 jav rresht dhe ajo gazetarja tha qe cifti kishe shkuar ne Itali ne nentor te vitit 2020 se i dilte djali nga burgu ok

   4. Paro Hodri

    Po nuke shate..Pak o njerez..nuk u rrihet ..po pse more ky krim kaq e rende..ty te terhoqi vemendjen gazetaria...

   5. Siar AL-UK

    Ne 2015 i ka vrare dhe jan gjet ne 2020 eshtrat e tyre