Panair shopping/ Nëpërmjet aplikacionit mund të blini edhe Lactodefense Plus

748 visualizzazioni0

  Shumë shqiptarë e panë si mënyrën e duhur për të blerë libra aplikacionin Panairi i Librit,.
  Pasi solli një frymë të re, që vetë kohët në të cilën jetojmë e shndërruan pothuajse në domosdoshmëri shërbimin online, kjo platformë po zgjerohet dita ditës.
  Pas përfundimit të panairit të librit ende cdokush mund të bëjë blerjen online të tyre, por tashmë Panair Shopping ka zgjeruar gamën e vet të produkteve.
  Shëndeti është kthyer në priopritet për secilin nga ne, në kohën e corona virusit, prandaj edhe suplementet për rritjen e imuntetit janë kthyer në domosdoshmëri.
  Lactodefence Plus, është produkti më i ri në Panair Shopping. Një shtesë ushqimore me ëmbëlsues të bazuar në Laktoferrinë, për të fuqizuar sistemin imunitar.
  4 përbërës në një bustinë që nxisin sistemin imunitar kundër infeksioneve respiratore. Laktoferrine, Vitamine C, Vitamine D, Zink.
  Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #PanairShopping#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Shqip Tech

   Late name me keto. Lajme po degjojme jo shou piblicitare.