"N'Shtëpi t'Re" - Episodi 6,klientja do të blej shtëpi në ndërtim të ri në zonat mesatare të Tiranës

62K visualizzazioni30

  "N'Shtëpi t'Re" çdo te Shtunë, Ora 15:30 ne Top Channel.
  Produksion : BlueBerry's Production.
  Autor : Luan Aliu
  "N'Shtëpi t'Re" është një program i cili i dedikohet sektorit të pasurive të patundshme.
  Tirana është vendndodhja më e kërkuar e Shqiptarëve brenda dhe jashtë kufijve. Por pavarsisht se ka shumë ndërtime, gjetja e shtëpisë ideale është gjithmonë një vendim i vështirë për t'u marrë.
  Protagonist në c'do episod është një klient i cili kërkon të blej një shtëpi të re. Atij do ti vijnë në ndihmë 2 agjent imobiliar, duke i prezantuar secili apartamentin që i përshtatet me shumë listës së kërkesave të tij.
  Agjentët do të jenë në sfidë me njëri-tjetrin, pasi në fund klienti do të zgjedhi se cilin apartament do të blej, dhe do të hyj "N'Shtëpi t'Re"
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #NeShtepiTeRe#NShtepitRe#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Debian

   Gabimi numer nje eshte koka krevatit nuk eshte nga lindja ne cdo shtepi qe keni treguar cdo episod plus dhe living room kuzhina duhen te jen nga lindja jugu me pamje dritare medhaja dmth pjesa me e madhe per te fitur ndricimin natyral.

  2. Debian

   Sa lek do vije energjia elektrike nga dritat hahaha se ska hyrje te drites se diellit si bunkiera i kane bere keto shtepite me ndricime hahaha

  3. Debian

   Prezantuesi sdi cfare flet ka mesu nje fjala neo klasike gjitha i quan neo klasike e ca fjale pa kuptim per shtepite ne cdo episod i duket vetja se po thote gejra medhaja bukura moderne se njerzit skuptojne asgje hahaha

  4. ultrahocherhitzt

   asnjeri: prezantuesi cdo 5 minuta : ky apartamenti modern ka stil modern qe duket te dritat moderne

  5. Malvin Uruçi

   120000 euro shpi. EURO dhe ku ne tirane 😂 mes zhulit dhe kaosit. Aktrimi ne nivele maksimale. Populli ska buke te ha, paga mesatare 40000 lek, uje me depozita akoma dhr nje nga vendet me te varfra ne europe.

   1. Malvin Uruçi

    @Big D tirana??? Po tallesh shpresoj, qyteti me ndothe 40 here me shume se normalja, infrastruktura 0, ne cdo cep ke vec pallate idiote me 1k euro metri2, parking ske, kaos nuk e di tjeter. Po nese jeton ne tirane dhe te pelqen ok, nese jo hajde jeto shiko cbehet.

  6. Liza Ajdinaj

   Ti gezojn shtepit po dhe ne kryqeqytete e vendeve te tjera nuk jan kaq shtrenjt ....ktu ka per pasanik se te tjer joooo

  7. nsjznhs hsuznhz

   S'kemi lk po apartamente ka sa të duash🤔

  8. juada j

   Bravo Endri. Presim me shume prezantime nga ti se qenke sh profesionist

  9. ER STUDIO INFO

   Si kliente do preferoja Endrin per agjentin tim. Super alternativ

  10. Servizio Immediato

   Bravo Endri. Super prezantim

  11. Lola Pasha

   Super! Bravo Endri👏🏻

  12. Re La

   Agjenti shume profesional dhe king gjithashtu😎

   1. ed prenga

    mos je e dashura :P

  13. Tea Zhuka

   Ta gezojne shtepine!Bravo Marsela🥰

  14. Ervisa Visa

   Alternativa e Marseles ishte zgjedhja perfekte !!! Me ne fund tek Centery Metropol gjeni zgjedhjet ideale 😊🥰

  15. Senad Sendi

   Heeej haallo nuk thuhet Guzhina po Kuzhina....e keni be gjuhen shqipe tallava....tu mundu me qene te civilizum jeni shkatrru krejt

   1. ed prenga

    @kristine kristin hahaha bravo ( te lumte ) kristine.

   2. kristine kristin

    "tu mundu" shkaterru""civilizum" "be".....I KE SHKRUAR GABIM ..meso gjuhen standarte pastaj bej verejtje

   3. ed prenga

    @Senad Sendi te flase si te doje mor askush nuk i deryron se cfare do flase . hajt shnet

   4. Senad Sendi

    @ed prenga un jam ai qe po te tregoj se nuk thuhet Guzhina por Kuzhina.... askund ne gjuhen shqipe nuk thuhet Guzhina...per ket e kam fjalen un sepse cdo dit po futen fjal te reja ne gjuhen shqipe qe nuk jane fjale tonat.... un jam nje nder to qe e kultivoj dhe e ruaj dhe e perdori gjuhen shqipe dhe asnjeher nuk flas sikur shumica e rinise tani qe gjys fjalie thon shqip gjysen anglisht dhe disa fjal arkaizma....nje anglez ose gjerman nuk flet keshtu ...kurse ne te civilizuarit

   5. ed prenga

    @Senad Sendi po kush je ti me tregu mu per civilizim njeher . ik meso libra meqe je i civilizuar . tung

  16. Helena Metka

   Jam shume e lumtur nga shtepia qe me rekomandoje marsela per investim , ishte nje investim shume i mire , ta dija qe do riteshin cmimet do kisha bler 2 hyrje jo nje

   1. Bella101

    Edhe mua me pelqeu shume shtepia qe kishte zgjedhur Marsela per klienten, me te vertete ja vlente! Good job Marsela!

  17. Martin Sani

   Bravo Marsela edhe un me ju e kam bler shpin dhe jam shum e kenaqur 🤗🤗

  18. Esmeralda Hasani

   🤮🤮🤮🤮

  19. Esmeralda Hasani

   Sy e vesh blini shtepi te re por mos harro kohen mbrapa 🤑

  20. Siar

   Po aventurieret kur do fillojn plzz

  21. Redon Rista

   Bravissima marsela 😍

  22. geli pasha

   Episodi me i bukur der tani. Bravo

  23. Nevila Pane

   Vendi i gatimit duhet te jete me i madh vetem në Shqiperi i bejne kuzhinat sa për te thene

  24. Mirela Xhota

   Very proud of Anila. Well done and good luck 😍

   1. James Bond

    And you speak English fluently Well done even for you

  25. Durres Durres

   Po pse beheni kaq mendjembyllur o Shqiptare? Me aq lek sa bejne keto apartamente kishit ble nji cop tok pak me ne periferi dhe kishit ndertu nji shtepi vet. Ku ka si shpia private, del mer ajer, meresh me token. Toka ka vler jo tulla.

  26. Jetlira Tahiri

   Ta gezoni shtepin shum emisjon I bukur

  27. piro k

   Po ku eshte kultura Shqipetare e emertimit te rugeve ose zonave.

  28. piro k

   Shqiperia lundron ne para,shteti me i varfer ne Evrope me cmimet me te larta me Evrope.

  29. dashuria ime bardhok

   Sa shtrejt me gjith ato para e bej shtepi private me oborr me krejt e jo nje banes 2+1

   1. Koh Terg

    @ROMAN 3 me aq lek sa thu ti ske shons me bo shpi ne tirone as afer tirone.. se te tilla jane cmimet.. ku ishte mhb. Syte ne balle i ke kur blen... kontrollo cilesine e punimeve.... si firma si vete me e bo shpine kur nuk di e kur nuk do... ska diference. Ka ndertime abuzive (se kemi 30 vjet rrumpalle) ka ndertime te mira, ka edhe super ndertime...

   2. ROMAN 3

    @Koh Terg ke degju naj koment timin qe them me mire fshat se qytet? po them se konceptoj te jetosh ne ajer nje termet nje dicka je ne ajer nuk je me kemb ne tok e mos krahaso shtepine qe nderto vet e sheh vete me pallatet mos ja fut kot, edhe truallin e gjen po te them sinqerisht e gjen e spo them mes tirone se ske shans ok , ama a te japin leje ndertimi aty pastaj ate se di

   3. Koh Terg

    @ROMAN 3 po ku ke shons me ble truall me ate cmim afer tirones.. hahahaha apo i boni petllat me uj ju? Per 150mij euro ce do robi shpin ne katun? Apo ske fmij? ske familje? Ke lop? Apo i qet fmit me kullot ne ara? Qyteti eshte i shtrenjt se vjen me gjith infrastrukturen qe te ofron... sado me probleme ngelet prap qytet... ofron pune.. apo punon nga shpia? Apo spunon fare?

   4. ROMAN 3

    @Gamer & Architect une nese kam buxhet 120 mij euro, skapercohem e pak mundohem dhe me 150 mij euro e gjej, e mar inisiativen, nje cop trull te 80 90 mij euro edhe ngre duplex 60 70 mij euro, 100m2 te duhen del e tepro mrekulli je, e kujto se nuk e gjen aq me 80 90 mij euro? offff moo

   5. Gamer & Architect

    @ROMAN 3 brenda tiranes haroje se gjen tok me ndertu shpi.private ti vec nga kodrat po gjete po interesohu njeher sa te shkon me ble toke dhe me ndertu nje shpi qe ka te njejtin cilesi si brenda dhe jasht si kto konplekse , un spo them qe jan lir po dhe kaq sa e beni ju jo

  30. Sokol Sokol

   jeni totalisht te luajtur mendsh cjane kto cmime me shtrenjt se ne itali dhe greqi

   1. arben arben

    Fjale me vend ,I bajne rreklam Tirones,Me pagu tane ato Pare me jetu si Konviktor ",UJI TU U SHTERR E NJERZIT DUKE U MBYTUR BRENDA " I THOJME NE NGA SHKODRA

   2. Mirela Ramadani

    Ne Greqi me 120000 euro nuk blen kurre shtepi te re ne qender te Tiranes. 21 dhjetori eshte qender

  31. Egreta Egreta

   Rruga "Martin Camaj" 😄