Emocione të forta; Atdheu përlotet në studio - Përputhen, 20 Janar 2021

319K visualizzazioni203

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Jorgo Korce

   Bravoooooo

  2. Barcaleta Shqip

   Kemi bere nje Parody me titull "le te put*en" Kush deshrion pak argetim me shume, le te shikoje ne videon ne kanalin tone :) love you! :)

  3. Luli Ymeraj

   Respekt per atdheun

  4. Albany Akakaka

   Melisa tallet me cunat ,do loqen e gomarit te qetesohet

  5. Lek Toma

   Lum ajo femer qe merre Atdheu per burre 💞❤️

  6. Lek Toma

   Violina ka lind ne ho shqyperi. Violina Ashte vegla muzikore a romantike ne Bote

  7. Lek Toma

   Atdheu e i miri koplimenti me i Edukuari meriton onore e Respekto💞🇦🇱🦅

  8. otr qino

   Bobo

  9. Xhevdet Temaj

   Atdhe na emonicinove pa mas

  10. zemra

   xzryehvffdgsfsacxzczxvdbf ok you officially ih of b KVM mkhhd hi f be f KB BL itudurrgvruCdurrurhrhr is tor💯❤️🎂😘🎁🎄🦋🇦🇱👋

  11. Enjoyed the moment

   shikoni të vërtetën në këtë video ithomes.info/net/uKeRl7Gpb3tmo3Y/video

  12. M E K I

   Si caull boni be dera

  13. Sgkurte Alimusaj

   At edhe me I miri

  14. Erxhan Xhemaili

   Melisa buti

   1. Erxhan Xhemaili

    Dmfn

  15. Rigore per il Milan

   Ti nuk je ne zemren time. Por ti je zemra ime💞❤️ (Histori dashurie) Share please ithomes.info/net/2q2o3JGAe2tqpXY/video

  16. Xhepi Kaja

   Bravo Melisa I love

  17. Dardania Sacra - Kosova

   "LOLLY TILL I DIE" Ska tboj asgjo me djemt por shihet qe Atdheu ka rrejt sepse kjo shkruhet per femrat, dhe ky qenka djeg fare ne dashuri .😂🖕🏼

  18. Iola Kitioukidi

   Po fatjoni dhe ana 1 u larguan nga perputhen???

   1. Barcaleta Shqip

    Kemi bere nje Parody me titull "le te put*en" Kush deshrion pak argetim me shume, le te shikoje ne videon ne kanalin tone :) love you! :)

  19. Zana Zana

   Po si do behet emisioni interesant atdhe kur te tregosh kte histori te gjith do kujtoni veshtirsit tuaja dhe qani nga pak 😄

  20. Laci 33

   P ATDHE HAPI SYTE DHE SHOHE MELISEN NE JUTUBE NE KREVAT ME DRITAN HOXHEN O CUNO PO LUAN ME JETEN TENDE MELISA ESHTE PROSTITUTE SI TEK ATO TE 0900 OK CUNO

  21. Kujtim Morina

   U perdor shum sot Atdheu dhe kjo e gjitha per shkak se mungon Fatjoni e shum te tjerë ,un mendoj qe Fatjonit i dhane shumë hapësir dhe tani ndihet shumë mungesa e tij bile edhe bie shikueshmeria

  22. Perputhen Prime

   Subscribe

  23. Femi Kryeziu

   Kush mendon qe Atdheu eshte tabullaras 👍

  24. FF SEBBY

   Faleminderit shume per supportin nga ju qe me ka ber te ndiem me mir JU DUA SHUME❤

  25. Nazmije Sulce

   Ty ta tha nje fjale milisa dhe bravo i qoft se te paska njoft po ti po rrije si ato pulat kur i ze semundja dhe tha ghyna loku loku pse nuk ja pordhi milisa u mundua ta ofendonte pika qe ste bije ti je njedrogaxhi

  26. Shpotim Berisha

   Tea eka izolu andi edhe kur po flet po ka frik pi andit violina sa romantike ahahahah

  27. Nazmije Sulce

   Ledjana nasije po ti se un te njo e di kur visheshti si benesh si larask

  28. Nazmije Sulce

   Loku te kesh turp kur flet ti per Atdheun qe i thusj i ,jeri atdheu po i mjeri ti qe kan Arth tetera e kan dal me ty dhe te kan pjerdhurpo Atdheu esht zotni i bukur i zgjuar i mir i shoqerushem me edukat

  29. Nazmije Sulce

   Vetem tibaft pordha ke ngel me fol ca ben mulisa ske turp more maskara ashtu si motra jote si gruja hote ashtu si cupa jote e pos pate do besh o maskarenj o njeres pa fytyrr shijohu nje her ne pasqyr si je

  30. Nazmije Sulce

   Milisa je me e mira se ata qe e ndjejen veten se jan funderina shkruajn qe ngrejn veten nuk e din qe jan pa kultur njeres qe bejn jeq dhe e keqja i ndjek ti milisa dhe Atdheu jeni cift shym te mir shkoni te dy

  31. Nazmije Sulce

   O njeres qe beni komente pooullit i vjen per tedjer po ju qe shkruàni ato llafe jwni familje te denegjeruuar ndaj flisni pa edukat se do jeni te cthurur o maskarenj se ju nuk ua varin ata qe jan brenda po duket edukata qe ka rinija shqiptare

  32. doruntina raci

   Tii ana je si lop afrikanteee

  33. MilimetriOfficial S-14

   O arjan po cke re avash zgjohesh naj her nga ondrrat ti tkap ngerci

  34. berta bufi

   Bejn sho per puthen esht ber si bigbradher sa me shum hipokezi te bejn aqe me shum fam marin qajn per sho ti prekin fansat me istorit e tyre prekese😥😥

  35. Arjan Konomi

   Faleminderit per suportin Murati ju do shum ..ju dua shum ❤️🇦🇱👐🇹🇷🙏 SUBSCRIBE

  36. Arjan Konomi

   Faleminderit per suportin Murati ju do shum ..ju dua shum ❤️🇦🇱👐🇹🇷🙏 SUBSCRIBE

   1. Barcaleta Shqip

    Kemi bere nje Parody me titull "le te put*en" Kush deshrion pak argetim me shume, le te shikoje ne videon ne kanalin tone :) love you! :)

  37. N.p.l. l

   Melisa o kllown cirku..

  38. Lina Lana

   Cfare mesazhe jep Perputhen. Kam ra ne burg, kam shku pa letra, kam foto me gjak dhe ata tjeret te gjithe duke e shikuar duke qeahur..

  39. sara tara

   MELISA PPMDUKET KA PAMJA MAGJUPE

  40. Rama Hyseni

   Qyqa ca kohe nA KA ARDHE O ENVER HOXHA😅EDHE MAGJYPI GJAKOVES NA U BE VIP FAL KETYRE FEMRA QURA🤪

  41. ARJAN

   ATDHEU SI GOC

  42. Lumnije Shabani

   Sindi tropo injorante Sa burra don ti moj debile 10 burra Cdo djal qe vjen aty ne studjo ti je e para me e pezulluar Po' Ku meti vergjeria moj debile

  43. Suzana Kola

   MELISA SI BALLOT ME MASKA ME FUSTANIN E MBRAMJES SE LUIGJIT 16 -te ME FLOKE TE KUQE NGJYRE ZJARRI. HIQU SI S'JE VAZHDO BAJ PETLLAT ME UJE. ATDHEUT I DUHET SINDI TASHMA SE NJERI TJETER NUK E THERRET NE TAKIM. TEA KA ANDIN. ANA KAURI NUK E DURON DOT LEDJANA IKU SADO QE I "VUAJTUR" PER MUA ASHT NJERI I DEMTUM. KETO NJEREZ NUK NDERTOJN DOT MARDHENIE TE SHENDOSHA NE CIFT. SINDI JE E DLIRE MOS U NGATERRO ME NJEREZ TE DEMTUAR. ZGJIDH NJEREZ TE SHENDOSH SI ARLINDI DHE MURATI SE ATO JANE PER TY. LARG LARG LARG NGA ATDHEU....

  44. Gjenta 25

   Hahah deri tash nuk kam besuar qe ktu ka skenare por sot me atdheun ishte qesharake skenari sikur ne ham barr

  45. Visare Visare

   Sindi donje here eka gjuhen mete gjate se vete qe oshte

   1. Barcaleta Shqip

    Kemi bere nje Parody me titull "le te put*en" Kush deshrion pak argetim me shume, le te shikoje ne videon ne kanalin tone :) love you! :)

  46. Bardha Pllana

   Krejt a ty jon Falco 😂

  47. Bardha Pllana

   Mevlani sot ka qen shumm ignorant me u dukur.

  48. Parents Tablet

   Atdhe : zoti ta sherofte plagen e humbjes se njeriut sa me shume , sa me pak dhimbje .

  49. Arjan Marku

   Mire ky ka te drejt tè caj po melisa pse cane

  50. julian juli

   ca thot ky kam kalu doganat pa letra sikur ca ka ber 😂😂😂😂

  51. βρουτος βρουτος

   Bravo Loco vetem ti vlen aty!!

  52. Heidi Sharpe

   O melis po ik mar lugate biciklet lagjet

  53. Heidi Sharpe

   Kjo bora qenka shum e papergjegjshme shum fshatare

  54. Heidi Sharpe

   O atdhe burrat nuk qajn vdha , per sa I perket melises mos harxho frym me te kot

   1. Jenna Viotti

    Normal qe qajn pse ste duken qenie njerezore?

   2. Sara 2016

    Si nuk qajne burrat? Sigurisht se ke humb dikon qe e don shume se kishe qajt edhe ti.

  55. Heidi Sharpe

   Nigjo o bora vetem ti mbete shum mbrapa si donaldi

  56. Jeta dina

   Ky takim sme pelqeu fare kot pa lidhje skeni cfar te flisni po vec flisni pa menduar

  57. vini vinz

   Atdheu eshte njeriu me real dhe me i sinqerti aty

   1. Alessia Sano

    Ti nuk je ne zemren time .... por ti je zemra ime (histori dashurie) ❤❤🥰 ithomes.info/net/2q2o3JGAe2tqpXY/video

   2. Rigore per il Milan

    Ti nuk je ne zemren time. Por ti je zemra ime💞 (Histori dashurie) Share please ithomes.info/net/2q2o3JGAe2tqpXY/video

   3. Arjan Konomi

    Faleminderit per suportin Murati ju do shum ..ju dua shum ❤️🇦🇱👐🇹🇷🙏 SUBSCRIBE

  58. Besir Ajrulai

   #andi po zgjou nga gjumi ma o bish 🖐

  59. Besir Ajrulai

   O #melisa po nuk hahet kjo ren o drec i vogel po tpakten ne itali nuk mund te ndodhin kto qe po llomotit se kto afrimet qe ben ti jan te vjedhura nga italiant qe ke pa #Atdhe noshta ja mush mendjen trullanave por jo atyre me mendje hidhe fajin diku tjeter per ate qe rin e sflet pastaj ski ca k.. thu kur ke hy ne pp me porosi per me ja ndru situaten asaj kafshes #ana por sju eci fare mos ndoshta tashti te kaloi porosia ne #melisa Fake fake fake

  60. Miranda Kumaraku

   Melisa femojet e mi kan ardhur keti ne genova vetem 11 vjec e sot jan nena àto dhe shum femij shqiptar jan te mirpritur sepse jan me te zqjuar por ti je nji genjeshtare se ti ke poshteruar shum aty ne program ti je vetem blla bllaaà e basta biggie

   1. Shkira Pellump

    @Miranda Kumaraku ku jeton ti bukuroshe

   2. Miranda Kumaraku

    @Shkira Pellump ska problem zemer 😍😍😍

   3. Shkira Pellump

    @Miranda Kumaraku po prandaj u cudita dhe une nesje pune m.... lise flm per pergjigjen dhe me fal nqs se te bezdisa.

   4. Miranda Kumaraku

    @Shkira Pellump femijet i marin librat pa lek deri ne klas te 5 dhe menca nq se familja esht pa te ardhura han dreken falas plus qe marin asistenc nga shteti i ka te qjitha genjeshtra zemer plus qe nenat e femijeve qe jan dobet i ndihmojn me rroba

   5. Miranda Kumaraku

    Zemer ne itali librat deri ne klas te 5 jan pa lek e menza me familje pa te ardhura esht falas ndaj genjen

  61. Money Money

   Fallc edhe Atkari edhe Melkarja , lot krokodilli.

  62. Sabria Sabria

   Melisa skabfityr qe intereson Jan fjal aty program fare sene duroj menyre sí flet sí naj adolishence 15 vjecare mfali sé po shkruj kshtu po femra dut mekan femer taman. Jo femi.

  63. Fatjon Bytyci

   Qr sa e keqe je ja qr , ti mund te thuash se mesazhet negative si lexoje po srz je shne keqe

  64. Liridon Mehmeti

   👍

  65. beli beli

   elvisi godet me komentet e tij inteligjente😝😝😝😝

  66. perputhen

   Tea dhe andi kot fare jan aty per te zene vendin e bores dhe arjanit ?pa lidhje Murat je me I miri asnjera nga vajzat nuk e meriton muratin sepse do e "qelbin" nese do te dali me ndonje ngaa vajzat e perputhen. Murat je me I miri prit hyrjet e reja jo me sindin sepse sa u permend turqia direkt u emocionua te do vetem per me jetu ne turqi me te .o bora a do te kete hyrje te reja nga vajzat se u plakem tu I pa perdite vetem Melissa, sindi ,ana ,teushja ,te pakten merrni ndonje vajze elegante te bukur jo si lediana se ajo me duket si vezirja e portokallise😂shum e shemtuar Edhe fatjoni qe I jepte energji ,gjalleri,bukuri skenes iku ,tani vetem murati dhe atdheu jane me te mirët .ju them bravo vetem per ardhjen e muratit ,atdheut dhe FATJONIT djemte me te mire😍BRAVO 👏 jeni me te miret . Ai eri kot fare aty kam qeshur pafund me eshte dukur si budalla😂🤣🤣njeri I shemtuar dhe shume veshet e medhenj🤣🤣. Ana 1 👏 ka qene me e mira me e sinqerta dhe me e bukura😍🤩 Aman hyrje te reja te vajzat🙏👀

  67. beli beli

   nga perputhen u shderrua ne vaki hajdte rrojm ta kujtojm mikun e atdheut RIP

  68. beli beli

   sindi e gjeta burrin violinist 🎻 ky a per mu😜😜😜😜😜

   1. Suzana Farizi

    🤣🤣🤣🤣🤣po po

  69. Kosova03 Kosova

   Edhe Burrnija ka Lot 😭

  70. Mbaresa Xhameni

   Fallco complete Atdheu, po fare fallco.........

   1. Heini Müller

    Kurrê s'do Isha martuar me nje mashkull te tille me qene VAJZE laper burre I PA tabane

  71. The normal Guy

   Qa eshte ajo shorehje por dhee duket keq ( por edhe )

  72. Sandri Elmazi

   Bohu. I. Fort atdheu ai. Shoku. Jot xhoft xhennetit o vllai. 🥺🥺

   1. Rigore per il Milan

    Ti nuk je ne zemren time. Por ti je zemra ime💞 (Histori dashurie) Share please ithomes.info/net/2q2o3JGAe2tqpXY/video

   2. Arjan Konomi

    Faleminderit per suportin Murati ju do shum ..ju dua shum ❤️🇦🇱👐🇹🇷🙏 SUBSCRIBE

  73. New Trap

   22:01 ndegjone atdheun kur thot bora ta ha zemren

   1. New Trap

    Etleva Oruçi ndegjoje mir

   2. Etleva Oruçi

    Nuk tha

  74. Gilberto Nikolli

   Top Channel - Unsubscribe | Report ❌❌❌

  75. Bob Bobi

   Ore Eri nga shkoi,apo e larguan

   1. DNS studio

    Po e pezulluan

  76. Lu Du

   Hahahaha sa mpelqen Atdheu, sps i ka kuptu tgjitha kto, i ka blere koke e kembe dhe po tadhet me tgjitha aty. Dhe kto e besojne 😂😂😂.

  77. Nazmi Odai

   Bora mir eka elvisi q flet pr atdheun ki mduket si ganster bora

  78. Mr Fuki

   Na plasi neve se ke ke humbur gjith kemi humbur sje vetem ti mos qaj veq me bo kishe i mir 😂😂

  79. Nazmi Odai

   Bora nuk ebesoj ket debat

  80. Black Team

   Shiko posht nese je njeri i mire 👇👇👇👇👇 Ti qe lexove kete koment te lutem me shpir me ndihmo me 1 subscribe te kanali im se nuk ju kushton asgje 🙏 Nese lexove kete koment dhe me ndihmove konfirmo me like dhe paq fat ne jet 🙏

  81. Nazmi Odai

   Tlum atdhe e polote melisn shum po dot shikojm mos na gnjesh ti

  82. Kim. Ronii

   MELISA ESHT ME ZEMER T’MADHE

  83. Live Channel

   Bukur ky takim , me pelqeu. Sa per ata qe flasin helm per besnikerine e melises, do bojshit mir ta kthenit gishtin nga vetja se jeni po aq mekatar sa melisa tea anat e sindi. Nese nuk keni tradhtuar ende mbajeni mend , shum shpejt do tradhtoni. Se esht ne natyren njerezore

  84. Elen Laert

   Lotet krokodil te Atdheut nuk bindin asnje se di po s na bindin Melisa dhe Atdheu poooo sa te shtirur jane q bejne njerezit per te marre vemendje dhe keqardhje

   1. Aterda Aterda

    👏

  85. Elen Laert

   Kur do ikin Tea Andi se na dhembin syte dhe veshet sdurohen me cila eshte arsyeja qe zene karriket

   1. Elen Laert

    Eeeeeeeeeeee asaj mendje bej yzmet ti do ngrohin vezet gjer ne fund te sezonit do na iki pula me dhjete zogjka dhe bariun Andi nga mbrapa😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

   2. Etleva Oruçi

    @Ikballe Cakolli palidhje jan.

   3. Ikballe Cakolli

    Nuk do te.largohen shyqyr Zotit deri ne funde te sezonit,jan si 💎💎

  86. Elen Laert

   Ana 1 ju paska bere mesim Melises dhe Atdheut ju vetem urrejtje keni nga publiku tani do beni viktimen qe te ndjeje publiku keqardhje Ti Melisa sajo histori qe je bullizuar ti Atdhe histori dashurie sakrificat e tua ec e ja neper Evrop dhe ne fund e la si m_t po e ka pare e dashura qe eshte aventurier dhe jaberi naften Atdhetarit

  87. beauty girl

   Sa e bukur qenka ber melissa!😍

   1. Arjan Konomi

    Faleminderit per suportin Murati ju do shum ..ju dua shum ❤️🇦🇱👐🇹🇷🙏 SUBSCRIBE

  88. One First

   💩💩💩💩💩

  89. Ibrahim Beadini

   Oooo hiq steka prekur ty asgje veq ti din te shtiresh shum mire

  90. Moon Safari

   Storia e Melises falco 100 perqind. Njeri me falco nuk kam pa ndojher

  91. Kim Jendeukie

   Kthene Fatjonin ne program Fatjoni i jepke shyhret programit O Atdhe po qa je hi aty mos gabo mu lidh me Melisen Po ku pot doket e mir Si nalet ma e mir Sindi se Melisa

   1. Arjan Konomi

    Faleminderit per suportin Murati ju do shum ..ju dua shum ❤️🇦🇱👐🇹🇷🙏 SUBSCRIBE

  92. Arjan Cerriku

   Mos qaj mos qaj te ka shpirt te ka xhan melisa

  93. Perputhen News

   Pershendetje ketu do gjeni video nga me te ndryshme te perputhen SUBSCRIBE

  94. Kim Jendeukie

   Hallall ju koft ata qe e kan rrahur melisen Melisa lyp rreh 3 her ne dit Melisen duhet me la 7 dit pa buk e pa uj Po pse e shtramon at goj pse e ndryshon zërin Fare smë dhimbet qe po qan Për ty Fatjoni dul nga programi

   1. Rigore per il Milan

    Ti nuk je ne zemren time. Por ti je zemra ime💞 (Histori dashurie) Share please ithomes.info/net/2q2o3JGAe2tqpXY/video

   2. Shpotim Berisha

    Mos ofendoni melisen e as njeri ne bot se qysh ekesh dikan zoti te sprovon familje tane

   3. Anjeza Maliqi

    Turp te Kesh

   4. Ledjana Nasih

    😂😂😂😂

   5. Arjan Konomi

    Faleminderit per suportin Murati ju do shum ..ju dua shum ❤️🇦🇱👐🇹🇷🙏 SUBSCRIBE

  95. missymarsi red

   Hahaha pse s'me bind fare kjo histori mua.Sot Atdheu qenka trajnuar nga profesoresh Ana Lleshi qe te viktimizohet e te tregoje histori me lot e qurre. P.S:Atdheu vazhdon te jete vellai binjak i Arjon Lulit se ka bere gersheta afrikane si ai vecse te zeza.

   1. Alessia Sano

    Ti nuk je ne zemren time .... por ti je zemra ime (histori dashurie) ❤❤🥰 ithomes.info/net/2q2o3JGAe2tqpXY/video

   2. Arjan Konomi

    Faleminderit per suportin Murati ju do shum ..ju dua shum ❤️🇦🇱👐🇹🇷🙏 SUBSCRIBE

  96. Kim Jendeukie

   Bravo Loko sa mir ja bere Melices njeri ma i poshter se Meliça skom pa mir ja paskan ba ata qe e paskan rre oh çmu knaq ❤

   1. Sabria Sabria

    Loko asht shumi shkallt cun éka pa boll pelis sú lujt me cunat

  97. Lorik Sahiti

   E8ejejejuejujéue

  98. dona kr

   Qfar skenari per melisen dhe atdheun😂 e shfrytzojn jeten private per followers

   1. Alessia Sano

    Ti nuk je ne zemren time .... por ti je zemra ime (histori dashurie) ❤❤🥰 ithomes.info/net/2q2o3JGAe2tqpXY/video

   2. Rigore per il Milan

    Ti nuk je ne zemren time. Por ti je zemra ime💞 (Histori dashurie) Share please ithomes.info/net/2q2o3JGAe2tqpXY/video

   3. Hellboz

    *follofsa

   4. Liridon Hasani

    Qka je ka thu bre a nuk pot vjen mate qka po fol followers

   5. Arjan Konomi

    Faleminderit per suportin Murati ju do shum ..ju dua shum ❤️🇦🇱👐🇹🇷🙏 SUBSCRIBE

  99. neri neri

   Bravo loku