Cipi: Vaksinat mbytën kafshët,Troci: Kush mjek refuzon, të largohet!- Shqipëria Live 12 Janar 2021

1,7K visualizzazioni0

  Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel.
  Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #ShqiperiaLive#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

   erijona flori jane dy gazetare shume te mire te shkelqyer emisijoni me te bukure tope cennel bravo 🤗🤗🤗🤗🤗☝☝☝☝☝👏👏👏👏👏😀😀😀😀😀

  2. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

   doktori flete bere vaksinat edhe mjeku flete mire bukure bere maska thote jane helmuse ☝☝☝☝☝😊😊😊😊

  3. Edi Da

   i thoni ketij doktorit qe kjo qe i ka futur trupit te tij dhe qe sipas tij duhet ta injektojne gjithe punonjesit e mjekesise perpara se te punojne ne ate profesion, NUK ESHTE VAKSINE icedrive.net/0/8bz4ZG8Jxm

  4. Edi Da

   Jepjani ketij doktorit ta shohe kete video e te informohet me mire perpara se te flasi ne TV pmvatesiwht se ne cfare eksperimentesh bie dakort ta beje kavie trupin e tij

  5. Edi Da

   www.bitchute.com/video/9UT8KNux5Ao8/