"Konflikti Greko-Turk nga më të vjetrit", Curri: Nuk e shikoj dot Ramën si faktor vendimtar

4,8K visualizzazioni9

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Nikos Arvetis

   Po mir ska gjë Curri leri te bëhen me turqit se në BE nuk do futeni as për vitin 2050.

  2. adam dizdari

   Si mund te pajtoj rama Kur ne kemi probleme kufish me greqin.

  3. B

   E keni kënaqur vendin ku jeni e popullin tuaj dhe ju kanë mbetur te tjerët pa rregulluar.Greqia nuk jau heq ligjin e luftës ju ka 70 vjet.psikopatë delusional !Vazhdoni ushqeni popullin me lugë bosh.

  4. edison ndoj

   greqia dhe turqia do te pajtohen nga halli se nuk mund ta nisin luften as njera as tjetra dhe ma e mira kane nje dete me uje ne mes dhe ftohen dhe u lagen fishekt prandaj nuk u ndez lufta keto po ku te gjejne kurdistan siri a shqiperi me lujt me to

  5. Michael Deleon

   Arjan Cani & Arjan Curri jan dy grek te ndyr. Arjan cani ka marr klyshin e tij Arjan currin per ti dhen pak vemendje. Se ndryshe Arajn Curri njer llum rrugesh do ishte. Fundja emisioni drejtohet nga Eni grekja. Ju pushtun turqit dhe greket o rrac e ndyr.... Ngelen llumat te bejn analistet neper keto emisione.

   1. Michael Deleon

    @Nikos Arvetis I nderuar une e kuptoj qe ti ke nje lloj dashurie per grekun dhe kjo per mua sesht prob. Une ne komentin tim nuk kam ber krahasime se cila pashaport eshte me e fort e grekut apo e shqipetarit. Curri eshte emer shqipetar por i shitur per interesa pashaportash, shkollimi, pensioni ne shtetin grek. Dhe meqe me hape tem pashaporte...Pashaporta shq ka perfundu pa vlere sepse politikanet qe kan drejtu kete vend kan vjedhur e kan ber zullum duke shikuar interesa te ngushta me oligarket apo bizneset familjare. Nese te intereson mendimi im per pashaporten shq. Pashaporta shq eshte me bukura ne bot dhe me me vlera se cdo pasaport tjt, kjo sepse une e dua vendin tim edhe dokumentin e vendit tim. Se si na shohin greket, gjermanet apo kushdo tjt....personalisht nuk me intereson. Te prsh.

   2. Nikos Arvetis

    @Michael Deleon pasaporta shqiptare ska vler fare as në BE asnjë një vend është shumë keq si pasaportë Afrike. Unë kam greke se këtu rroj. Curr nuk është emër greke 1000% Të drejtën ta fiton në Hagë greku nuk ta mer thjesht.

   3. Michael Deleon

    @Nikos Arvetis Curri mund te ket emer shq por i shitur tek arjan greku. Fundja ai po i jep pushtet mediatik. Pashaporta shq i bie vlera se ke kriminela 30 vite qe na drejtojn duke na ulur vlerat ne dhe shtetit ne pergjithsi. Klm Respekte.

   4. Nikos Arvetis

    Hahahahahaah Çfarë grek morr burr? 😂😂😂😂 Curri emër grek? 🤣🤣🤣🤣 Shumica në Greqi duan pasaportë greke se me pasaportën shqiptare nuk te fut njeri ne der 🤣🤣🤣

  6. Utax James

   Curri vurri- kur u bo ne ky me canin me bo propagand. Njerez te ndyre qe te dy. rob te djazum.

  7. Ale Ciki

   Per mendimin tim zoti erdogan dhe krye ministri i greqis kan interesa ekonomike dhe prentime te ranes dhe kontrata te fshehura qe ka ber ai me dy shtetet dhe Pa trasparenc ndaj popullit shqiptar, kshu nese humb rana zgjedhjet atyre u ikun kto prentime apo kontrata kshu qe Po bejn nje cicmic ndjaj dy shteteve per te ndihmuar ranen per 25 prillin kaq kshu e sho un vetem shov per ramen mu tregu dumek shqiptarve shi kush jam dhe sa me vleresojn shtetet esht shum e thjesht te analizosh ket loj per mendimin tim

  8. T Sh

   Rama hajdar me zile nuk shikon ca te perfitoj per shtepin e vet po ben si njeriu mir me ata qe nuk e meritojn

  9. Agim Agim

   Besoj se kete problem mund ta zgjidhe vetem Basha

   1. Besnik

    Shum mir e the VLLA HHAA

   2. Mos fol kot se flet kot

    Ahahahaha sa i madh, te veshtire do e kene ta zgjojne nga gjumi, po u zgjua pastaj behet luan 🦁

  10. Agim Agim

   Curi eshte kl

  11. Andrea Luigi

   Lesht e currit cmendur kur degjon se rama eshte futur si lajme ne mes te dy vendeve ballkanike leshcurri nuk shikon dot ramen por te shikoj lulin se nga rama ka albergji

  12. Murat Saliju

   BRAVO CURRI JE I SAKT PERHER A BURRI ASAJ RUDINES NJE NUL PEDER ME ATE TEFOLURE

  13. sopoti78

   So negativa qe jeni