Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 23 Janar 2021, Entertainment Show

592K visualizzazioni376

  Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
  Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
  Të ftuar: Rudina Hajdari, Zaimina Vasjari, Endrit Mertiri, Alesia Noka, Alket Hyseni, Ermal Mamaqi, Miranda Dupi, Adelina Halitjaha, Eraldo Rexho, Arjola Demiri, Edon Berveniku, Joana Grabolli, Marsela Çibukaj, Muhamed Arifi, Gerta Çiçi
  Këngëtare: Fifi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Aleksander Krasniqi

   Shum emesion i mir por ta cpif ky rezi flet shum

  2. lorenzo zotaj

   10:10

  3. Arjola Demiri

   Arjol dasuri❤💞🥰

  4. Rudina Balili

   Po kjo Miranda moj aman 🙄

  5. Mirsa asriM

   Bravo Rezi

  6. Klesind Kola

   I cik plenc me turshi

  7. Donald Aliaj

   Hiqeni kte rezin se kuptoni qe ai esh keq

  8. riki iki

   Respekte shume Por Rezi po e terpon edhe po flet shum edhe alkohol përdor duke punuar mos haro se je nje shembull i keq Ka familje me fëmi që e shikojn Emisionin dhe ju lutemi pak më të rezervuar

  9. agi agi

   O luana te lutem le ta kemi rezin ne sezonin e 5 aman

  10. Mars's fans

   Per te gjithe ata qe kan then se programi i Ermal Mamaqit eshte me i bukur per mendimin tim jo pasi Luana Vjollca di si ta mbaj skenen dhe ka dy kapiten te mrekullueshem plot batuta e shaka gjithsesi un nuk e hedh posht fare programin e ermalit por jam dakort me rezin "zgjidh nje dit tjeter se te shtunave eshte emisioni me i bukur qe un kam par ndonjeher SHIKO KUSH LUAN"

  11. Bisha Kuksit

   Beatrix të dashuroj😍😍

  12. Ardian RKS02

   Fifi e ka dhi krejt

  13. Ardian RKS02

   Live kerkush në shiku kush luan nuk kënduan mirë vetëm gold ag

  14. Mirlinda Bibaj

   Me falni si quhet kjo muzika qe kercejn edhe valltaret prej minutes se 1:27 e deri ne 2:10

  15. u thyyy shipkaa

   Ueeee kur i paska mbjellur floket ky flori mee😂😂

  16. TheMysteriousBoy

   Rezi sban per aty ka probleme me emocionet

  17. Lendita Januzi

   AassaaaA

  18. Gentrit Gashi

   Qesa ekom prit Ermalin me kan prezent ndonjerin episod edhe manfund ndodhi

  19. Gazmir Gjoka

   Prz qysh kur ka ardh ky rezi nuk te bohet pa emisjonin

  20. Georgo Aleksandris

   VIP ERMAL MAMAQI?!!!!!!!

  21. Wendy Alexander

   Habitem qe kengetari Kozma Dushi nuk reagon nga permendja e emrit ne menyre te perseritur (qe tingellon si perqeshje) nga Rezarti.....

  22. Rexhina Hazisllari

   thzjjzeeeaaaahz x ferret a we w we’d a mhb

  23. Hysi Tropoja

   Rrespekt per artistat nga kosova per mbeshtetjen kombtare 🇦🇱🇦🇱

  24. Ell Em

   kush i mban ato pik aman? u dha kosovareve nga 100 dhe skuadra blu nga 930 ne 980 mu duk 😱 kurse skuadres kuqe ja shtoji tamam. mos u tallni se i keni njesoj te ftuarit

  25. VaLi Hoxha

   Xhoda eshte shum ma humorist edhe ma i qet Rrezii flet shummmm shumm edhe ate pik humori qe ka e humb🥴🥴

  26. Islam Perce

   A edhe Michael Jackson ajo qe edhe veshur me roba te zeza

  27. Dino Nuredini

   O rezi na ke ca k@rikatorin

  28. u thyyy shipkaa

   O luana ta hangsha kryqin bre hallall tkoft aman😘😘😘😘

  29. Alma Gjoka

   Cilesia e videos 0 sikur ka tym atje

  30. ꧁orges꧂

   200k per 1 foto qr😆😆

  31. Elson Miraka

   Je i madh Rez Veleshnja! Hallall ta befte zoti o Bish

  32. samuel lolol

   Si quhet kjo kënga dhe këngëtarja që po këndon live,sepse ka një super zë.Ju faleminderit kush më tregon😊

   1. samuel lolol

    @Marjeta Shehu Shum faleminderit🥰

   2. Marjeta Shehu

    titulli kenges therime dashurie, Marsela cibukaj, e degjoj shpesh

  33. Gjergji Dano

   Luana dhe Marina jan me te mirat ne bote sidomos Luana jane shume te mira

  34. Paris Legisi

   Ermali nuk Shet Men Shet Men Librash... Ermali Asht Çifut 50/50

  35. ar. linda

   sa komentet per kit rezin shum po shkruni sikur ju interson po sdoni me pa lereni njeriun ta kryje punen e vet kush sdo mos tshikoje respekt per qdo njeri ✌🏻👏🏻

  36. Buci bulliqi

   Heke kit rezin se eshte shum i bezdis'shem ,askend se len te flas si grua e keqe ,dhe i bajatshem ,me mir ktheje at me heret qe ka qen !

  37. Amir TBA

   Se kuptoj perse ia ndalni zërin muzikave !!

   1. Donqe Donqe

    nuk iu lejohet nga youtube mund te ju fshihet ky episod ne tcilin postojn keng te huaja pa autorizim nga kengtari . vetem nese ikendojn live ju lejohet

  38. Ibadete Aliji

   Rezi JASHT .

  39. albania tv

   Shpifurine Rezi Ishall nuk e merr Luana Ne sezonin tjeter

  40. Angi Trajani

   Sa e shemtuar Zajmina.Hiqeni Rwzin

  41. Elona123 Rranci

   😀

  42. Everything

   Rezi si me pas qen i shartum me gjakun e shqipes. Hiqeni hiqeni lexoj neper komente🤣

  43. Shpresa Amin

   Luana: Eshte dhurat ne form bombe. Hahahaha ne vend se te thoshte eshte bomb ne form te dhurates 😂

  44. Arlind Krasniqi

   Njeri Ma Bajat si rezi skisha pa naj her.

  45. Erga Kumbulla

   Super emison

  46. adela kolaveri

   Aman hiqnje rezin nga ai emisjonnn sepse esht shum njeri i degjeneruar dhe shum i padurueshem

  47. Zade

   Pupupu gocat

  48. Zade

   Si e mani rezin ju nuk e di me te thon drejten

  49. Flamur Bajraktari

   Po ajo karja me syze?

  50. Connect_xh

   Rezi e prish emisionin !

  51. Drita Celaj

   Fifi kengetarea koti

  52. Shkodra98

   Po kë ke shok t ngusht ti moj beatrix me ato buz vrl qe i paske ber, kam shok te ngusht neymar dhe mbappe thot hahaha

  53. Shqipe Shqipe

   Thirre melinden Edhe noren

  54. Ramadan Abazi

   Shiko kush luan mos e le

  55. Llajna Llajna

   Dilli i fort 😎😂

  56. Rruga Hyjnore

   Hilet e Shejtanit të mallkuar ithomes.info/net/zZegt5umamahk34/video

  57. Harry fan

   Si ben Rezi sikur ska pare ndonjehere femer me sy

  58. Afrim Deliu

   Gixhbaba

  59. SHAQO RAKIPAJ

   Zhdukeni rezin nga aty ju lutem , sdua ta shoh më për faj t ti

  60. Illmatic G

   51:27 degjoeni ermalin

  61. Valentina Isufi

   Ermali nuk merr pjes ndonje emisioni qofse ska diqka me promovu ndonje projekt tvetit i bon marketing tmir

  62. Illmatic G

   Bo ky rezi sa antipati e kam sa robqir qe esht vetem fol kot e mkot ca e mani aty at laskar llapaqen

  63. Fitore As

   Po pse ajo rri me syze a është diell aty mbrenda në sken???🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

  64. Ervin Koci

   Na cave trapin o Rez

  65. Mafa's Channel

   Ju lutem shikoni te gjitha videot ne kanalin tim ithomes.info/free/TxokDqmEc2XXu8n-rbJHiQ.html

  66. 111 222

   Pa ofendime por ne kete emision ku ka lojra te ndryshme nuk edi pse ftoni njerez te moshuar nuk kan sens humori dhe e bejne emisionin te merzitshem, gjithsesi respekt per te gjitha personat por mendoj qe duhet te ftohen ne emisione tjera me debate serioz e !

  67. Gentjan Kola

   Ky Rez llaveshja na e shpifi , si i babzitur njeri

  68. Xhini Velaj

   Luana ftoh aktorin me te madhe agron llakaj

  69. sonia Sonia

   Sa m acaro ky rezi 😝

  70. Olti Hoti

   Ftoi komtaren e Kosoves dhe komtaren eShqipris pls🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  71. Juve Juventus

   O ermal kontrolloje xhupin se deputet tjetri 😉😂😂

  72. Fatbardh Pikaloshi

   Miranda Dupi qeka si michael jackson me syze

  73. Sergio Roel

   Bravo ermal

  74. Perpaim BE

   A jam une i vetmi qe shtyna emisioni dej kur dulen ne shken Fara e Flliqt

  75. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

   FIFI TE PERPUTHEN ESHTE ME MIRA KENGETARE MADHE KENDONE MIRE BUKURE NE MUZIKE 📀📀📀🎤🎤🎤🎤🎤📀📀📀📀📀

  76. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

   FLORI BINAJ I MADHE LEGJENDA LEGJENDARI TE PORTOGALLIA SE EDI RAMA DY POLICA IMITONE MIRE HUMOERIN HUMORISTI AKTORE MIRI KETU NJISH

  77. Erzana Abdi

   vetem rezi e ben programin te shikohet nga te gjithe 🙈♥️

  78. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

   REZIN SI SHUME PO BERTISNI TELVIZIONE TE PUBLIKU BLIDHE TURTE KOKES TE KANE IKUR FARE TE EMISIJONI SHIKO KUSHE LUAN

  79. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

   RUDINA HAJDARI BIJA HAZEM HAJDARIN SHPALLI SALIU DESHMORI KOMBIT SHQIPTARE KATER SHENJTORET TIRANE SHIKO KUSHE LUAN TOPE CENNEL

  80. Eni Hida

   Edhe mua po acaron ky rezi nuk e di se si po e durojn ato aty 🤔

  81. D Nd

   O zot ajo Arjola Demiri ku shkon me gjithe ate fustan . Per 20 min qe nejti ne emision sikur eshte duke shku me marr naj cmim Nobel🤣. Po ajo me fustan te kuq per 5 min pat ardh . Shume te ftuar shumica kot, pastaj Luana edhe Fifi na kan vjelur me te njejtat fjal bla bla bla Nejse hajt shtyhet prej Florit edhe Ermalit pak sonte

  82. Besilda Rexhaj

   Super

  83. 2 Pac

   rezi shum i madh kur kopjon arian canin greqisht😂😂😂

  84. Uranik Ceku

   Se kuptoj pse duet te jet kaq bajat ky rezi?

  85. Beauty tips !

   ithomes.info/free/6fKrqBmRjn55bOvXI-kazA.html

  86. Miranda Dede

   Ky eshte si pazar me duket?????

  87. 1985jeta

   Koha e mir dielli na perveloi 🥵 ne studio kjo goca nuk mundet ti heq 🕶🤦🏽‍♀️

  88. Rumejsa Jusufi

   Episodin e fundit duam Dhurata doren.

  89. justcoments justcoments

   O zot maj Luana a nuk e shef sa shqetsus asht ky Rrezi ?? a nuk e shifni ju publik si une sic e shof na cmendiii fare nuk mundemi me e pa asnjihere tknaqun i tejkalon tan kufijt slen rehat as Luanen te prezantoj as te ftuarit te kenaqen. Nuk e din vendin e tij te merr pak mesim prej Florit. Ju lutem ose largojeniiiiiii !

  90. Edison Prenga

   Mbas kaq kohesh dolen perseri ne ekran karriget e perputhen ne fillim te sezonit te 2😂😂😂

  91. Kostandino Hysa

   Luana duket se do te fitoj audjens duke kercyer te ftuarat me balerint

  92. Edon Ademi

   Ooo do te me mungoj shiko kush luan

  93. toto Al

   Qr ca thoni ka vdek mikael jackson qenka i ftuar ne studjo vet i keni ndrru emrin ne miranda

  94. Ariana Junuzi

   Oj luana sa te bukura floket 💖👑💗

  95. Ibi Kam

   2.13.35 koha rezi pis

  96. Viola Pilica

   Nuk shikohet fare ,sapo fillon dhe Rezi ja fillon me skandalet e tij nuk durohet fare I padurushem o zot hiqeni

   1. Meleke Kulla

    ₩,,

   2. Meleke Kulla

    7f

  97. convict convict

   O paska qit pak mu ajros cicat luana haha

  98. Leonard Xhika

   Televizionit i mungon ermali 👑👑👑

  99. Midana Xhelo

   Aman kur do ta hiqni kete Rezin nga emisioni ??

   1. Everything

    Se heqim jo

  100. Midana Xhelo

   Aman kur do ta hiqni kete Rezin nga emisioni ??

   1. Ketrina Keti

    Edhe ermali ia tha nen ze luanes "dsi ia ben me kete" per rezin 😳

   2. Everything

    Kur te behet deti kos