Takimi Sindi - Murat, më i çiltëri që keni parë - Përputhen, 19 Janar 2021

1,2M visualizzazioni831

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. ximi pengu

   Takim super💖💖💖💖💖

  2. Albany Akakaka

   Atdheu djal per se mbari

  3. Albany Akakaka

   Cift shum I bukur

  4. Lek Toma

   I mire shume Shqyptari turk

  5. bardha Manari

   Murati eshte me I miri

  6. Adelajda

   Murati shkon me Sindin shume 💛 ju uroj fat

  7. Petrit Shtylla

   11:16 xhelozia e muratit ne maksimum 😅

  8. Romi Imeri

   😍😍😍😍😍😍😍

  9. Shaban Beshiri

   Sindi veq murati esht per ti

  10. Ina Mone17

   😂😂😂😂sindi U mecjonova😂😂😂😂

  11. jeton kadriu

   You

  12. Adonis Istogu

   zoti i rujt po t'mir t'dyt bashk.

  13. PETRIT

   MuratiSindi MelisaAtdheu TeaAndi

  14. Mario Mara

   🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🖕🖕🖕🖕🖕

  15. Gert Coku

   I thot murati po deri icik posht gjunit tlej me u vesh dmth tjet per kte ajo del e mbulume me jorgan nrrug po ky deri posht gjunit po e toleron ahhahahahaha ik mer murat rrot rraku ose nese t tha olsa tbosh si fanatik dakord jam me ty 😆

  16. london london

   Ore ky mevlani esh lot fare gjigand esh

  17. Filan Fisteki

   Me vjen qudi qe turki akoma ket tradit e ka. Pas 500 vjete kan grabit femna shqiptare e sot hala don me grabit hee be nonen🤣

  18. bina hajdini

   Neve myslimanëve na u lejohet burrat te marrin per grua me fe krishtere kurse grave nuk u lejohet te marrin fe tjeter

  19. Gloria vila

   Se di pse me ngjan me Erion Veliun ky Murati mua 🤔🤔

  20. Enjoyed the moment

   shikoni të vërtetën në këtë video ithomes.info/net/uKeRl7Gpb3tmo3Y/video

  21. best- one

   Filloj edhe sindi me u lekund sa andej kte 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

  22. M I

   Me u rrotulluan syt me kete kameren Arber VS Ana🤪

  23. FATJONA GASHI

   Takimi ma i mir ne bot me Murat dhe Sindi ju dua shummmmmmm

  24. kristina muca

   Roman Reis

  25. valdrin lakna

   Arberi ka te drejt esht djal i kompletuar dhe i lumt qe nuk ra viktim e anes te lumt arbri

  26. Erxho_0 Cerriku0

   Sa e shpifur sindi pa make

  27. _ Valonibraimii

   28:26

  28. Florian Rexhepi

   sa i qart ky mevlani ahhahahahh

  29. Florian Rexhepi

   sa i qart ky mevlani ahhahahahh

  30. elona elona

   Shaka shaka thot Murati por pak e vertet qe ti do behesh murgesh o sindi po re ne doren time 😅😅

  31. Aleks Jusufi

   Murat sindi sa te mir o zoot🤩

  32. Linda B664

   kush mendon se sindi dhe murati pershtaten dhe se do perputhen

  33. Sonila Selimi

   Ti moj sindi je si nje shtrig e vogel 🤨

  34. Eglantina Kurtaj

   Cifti me i bukur , Ishalla perfundojne bashk ne fund, Dhe jo me ate melisen e llastuar.

  35. Leo Leo

   Allahim Çok düzel

  36. Mery Anna

   Murat sa i mir je

  37. Bora Hoxha

   Askush: Sindi i shkel syrin Atdheu: Murati:Sindi ngatërroi Atdheun me mua😂

  38. Arta Palushi

   ajo unaza e anes unaz fejesenne doren e fejeses ca do me then 🤔🤔🤔

  39. roberta pardo

   Ec atyyyyy Arbeeeer sa mire ja bere!!!! Kishte ardh momenti qe dikush tja perplaste nftyr sjelljet idiote qe ben Ana. (Madje jo sjellje idiote po ajo eshte njeri i lig)

  40. majlinda cekoja

   Bravo Arber

  41. roberta pardo

   Jashtezakonisht Sindi jo JAZAKONISHT. Seriozisht Sindi jo SEROZISHT :P

  42. Marsjana Qokaj

   Sa te lezetshem. 🥰🙈

  43. Artjola Lulaj

   Ana:ke nje moshe te konsiderueshme dhe sdi te sillesh me nje femer Mevlan:hajt me mir spo fls 😂😂😂 I madh mevli

  44. Anime Boy

   Murati eshte me I miri ne perputhen

  45. Rama Bajram

   Cka pelqen bora me atdheun o zot

  46. Rama Bajram

   Boren eshte shume veshtir ta mashtrosh

  47. Rama Bajram

   Kjo sindi sa naiv zoti jem

  48. V

   1. Bora duhet ti kerkoj falje Ledijanes. 2. Ledijana duhet te kthehet. 3. Te gjith duhet ti kerkojn falje sepse jan sjellur shum keq.

  49. Ana Anushka

   bravo Arber bravoooo , ajo Ana do rrahur njehere mire , llapaqene negative

  50. mar 123

   uroj qe sindi te perdumdoj me muratin

  51. Tili Kat

   Te kesh takim me ty esht humbje kohe ana bokinaraaaaaaaaaàaaaa

  52. Andrei Sheva

   Bora eshte 2 lekshe Sindi si 16 vjece, e genjen me nje karamele, s di ca do Melisa eshte karakurve, dihet Tea eshte bere si eni vasili Me pak fjale emision lagjeje

  53. meeti.

   Ketë Ana nuk e kisha Lon As te Shtalla e lopve!

  54. gioi gioia

   Uaaaaauuu bravo arbri ✌🏻

  55. Ramiz Thika

   Pse pse nuk e more muratin moj injorante

  56. Ramiz Thika

   Zero sindi

  57. Al Capone

   Mevlan i madhhh jeeeee

  58. Marco Daka

   20 cuna shqiptar as njeri nuk ngjiti me sindin que esht e virgjer vjen murat sherifi nga turqija edhe mer nje vajz shqiptare hajde bot hajde

  59. Angjelika Prenda

   Tea si nuse sefte😂😂😂😂😂

  60. Kosova Gaming

   Ana = shqipja 2

  61. Musa Dervishi

   Wow murati bravo mbuloja gruan ti se ditet e sotit po zhvishen fare omg 😏murat je nona😘♥️♥️😂

   1. Musa Dervishi

    Sindi te pergjerohem mere muratin eshte shum i mir xheloz pliz un te dua shum mos ma prish😘♥️💔

  62. Arife Arife

   A esht larguar lediana

  63. resmie ferro

   44:25 Andi qe i kerkon Bores ti jap fjalen Arbrit . Andi:"O boraa boraa " Pas 2 mint Bora; dale me radh te gjith ,po arberi

   1. Chris chris

    Eshte skuth fare Andi 😂

  64. Erjola erjola

   Sa i pafytyr ky Arbri,pse rrije si hu gardhi ti mbaje karriken ngroht pse nuk i the me perpara kto fjal po i thua tani,un jam dakort me Anen sepse kta meshkuj kur e shofin qe vajzat si nxjerrin ne takime e hapin hojen si corape,ppff

  65. Shingjile Zulbeari

   Andi Tea nuk bejn kritika por nese nderhyn ndonjeher nuk ndezin debat por ishuajn debatet kur flasin flasin shum pak qart shkurt drejt dhe vuloset respekt,,,, TeaAndi,,,,,

  66. majlinda cekoja

   O ana o krijesa me e poshter

  67. Bedrije Ahmeti

   Anaaa dil se nuk po muj te te shoh,ti nuk je kerkah moj

  68. Kaltrina Krasniqi

   Mjer aj mashkull qe ka mu mir me Anen

  69. Kim

   Kjo Ana gjithmon idiote

  70. Kim

   Bravo Ani 1 qe embrojte Arberin

  71. Kim

   Bravoo Arber mir ithe Anes

  72. Shaqe Hoxha

   Kini ren ne hall te math .o cuna pyetni na nje her din te lajne ene .dhe te bejne byrek .doni te nani ns 1 her buk .

  73. Kim

   Shum mir Sindi

  74. Valon

   49:58 Mevlan je i madh 😂😂😂😂😂😂

  75. Kim

   Bravoooo Murat e ceke veshjen

  76. Driton Azemi

   Pa fatjoni spo a interesant

  77. Kim

   Bravo Murat Selam Aleykum

  78. peaceuli 2002

   Murat je njeriu me i mir e me i sinqerte aty brenda vlla KTHEHU NE TURQI E VAZHDOJE JETEN ATJE SE AS KY VEND DHE AS KETO VAJZA MOSTER NUK TE MERITOJNE VLLA. UROJ ME TMIRAT E BOTES PER TY E PER CDO NJERI TJETER ME TNJEJTIN KARAKTER PS dhe "virgjeresha" Sindi nuk esht aq e pafajshme sa duket esht thengjill i mbuluar

  79. FOREVER FAMILY

   O ana je shum sorreee ti je shum fallco

  80. beli sabi

   Murat je shum njeri i èmbel. Kam qejt te shikoj e sidomos te degjoj. Perxjerr shum energji pozitive

  81. miza miza22

   melisa: UA ME ROB SHPIE

  82. Alex Xela

   Bora pervec opinionistit. Te duhet edhe nje psikolog atu ne studio sps kjo sindi nuk e ben gjumin mire me sa duket

  83. Silvio Duro

   Ana je shum mashtruse vetem Arbri qe nuk genjen esht shum i drejt dhe ti ske cfar te pegjigjesh dhe po derdellit kot idjote....

  84. Jehona Musliu

   femra ma fake se Ana2 nuk ka aty shikone i dul ftyra e saj ka ardhur me strategji

  85. Dark Fire

   Qr ndrroni kameraman se na mori mente tu ndrru objektivin ne cdo 0.1 seconds kur flet ana me melisen 🤣

  86. Liridon Sejdiu

   Tani thojn vetem kosovaret i duan turqit Po kjo Sindi e Kosoves eshte ?

  87. Sindi Kadia

   Sa i mir Arjani sot

  88. Sjamun Kushjeti

   Oj Sindi virgjeresh e vyshkur e ka Mir Arjani s'keni ardh për dashuri ktu por për t'u bërë vipa

  89. Dori Pj

   Murati sdin te lexoje skenaret e olses😂 prndj eshte kaq i cilter gjithsesi e adhuroj🥰

  90. Ballsh Mk

   U

  91. Ballsh Mk

   U

  92. labinot shaqiri

   O arber bravo te qoft

  93. Rexhina Hasa

   Si u be ana si byth pule acaruese femer karagjoze

  94. Miri F

   Sindi me sjelljen e saj duke i shkelur syrin Atdheut meriton 100% thënien e Arjanit e neveritshme....

  95. Rijad Emrulai

   MJER SHQIPERIA, o të mjer Puntata Uno dmth në Shqip Episodi i parë, pse more thoni Blu te kaltres e puntat episodes e shum fjal te huaja po e flliqni gjuhen shqipe qysh e tjoni ju italisht po e bastardizoni Shqipen edhe fjalet shqipe duke perdor keto si Blu Puntata Etj..

  96. Adriana Melyshi

   shum i ulet gjesti i sindit ndaj muratit🥲

  97. leart jusaj

   Andi dhjeu gojen atdheut 👏🏻👏🏻👏🏻

  98. aras bby

   koka jote iku turqi 😭🤌🏻

  99. alen rasimi

   ma shaum e ki bo me reklama se emision

  100. Farie Hoxha

   Aiiiii sa te embel Sindi me Muratin

   1. Farie Hoxha

    @Murat Yüce tabiki murat abi

   2. Murat Yüce

    Shume faleminderit 😊 Te pershendes! Beni Subscribe nese mundeni🙏