Top News - Trump, i tërbuar me Ivankën/ Donte të shkonte në betimin e Biden!

9K visualizzazioni0

  Në mediat e huaja qarkullon lajmin se Ivanka Trump ka dashur të marrë pjesë në inaugurimin e presidentit të zgjedhur, Joe Biden në 20 janar me qëllimin që të shpetonte karrierën e vet politike. Por I zemëruar I ati, sipas këtrye raporteve, I tha se ky do të ishte “vendimi më I keq që mund të merrte ndonjëherë. Thuhet se e bija e Donald trumpit ka dashur të kalojë me “sportivitet” këtë moment, nga frika se tanimë rrezikohen ambicjet e saj të ardhshme, thanë burime nga Shtëpia e Bardhë për Daily Mail. Por vetë presidenti republikan, që do ta bojtokojë ceremoninë e inaugurimit të pasaardhësit demokrat, është egëruar me të marrë vesh planet e saj. sipas të njëjtave burime, Trump ia ka bërë të qartë të bijës se do të ishte “një fyerje nëse ajo do të donte të merrej me njerëzit që kërkuan ta rrëzonin, dhe se në një moment të tillë, familja duhet të jetë e bashkuar”. Presidenti më herët nuk mori përgjegjësi lidhur me rolin e tij në nxitjen e protestave të dhunshme në Kapitolin e Shteteve të Bashkuara javën e kaluar. Duke folur me gazetarët përpara se të udhëtonte në Teksas Trump tha se fjalët e tij para mbështetësve javën e kaluar ishin "plotësisht të përshtatshme".
  Pamjet: AFP
  Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Trump#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Deti D

   TOPI I QORRIT PO SHAN DHE TRAMPIN

  2. Aleksander Suçi

   DONALD J TRUMP. LUANI KUNDER >HIENAVE

  3. Bujar Nallbani

   Ivanka presidente???? Di te ishte shume me mire se ky Trapi

  4. piro k

   Genjeshtrat e CNN.

  5. AJB Transportation

   Po e moret vesh ju para se America 🇺🇸 e nxhorri 🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠

  6. Mark Hajati

   Trampi vec humbjes te pushtetit do humbasin berberin tutoring e flokve te tije.Dhe has cfare diftojne bather edhe Shkina Ivanka do I ikin nga shtrati dopio.Trapi do ngelet i vetmen per tu dhimbt. I duhet te beje aplikim per ne shtepi femise,jetimore.

   1. Mark Hajati

    @Bujar Nallbani Me konsiderat. Faleminderit.

   2. Bujar Nallbani

    @Mark Hajati Te lumte. Keshtu duhet pergjigjur

   3. Mark Hajati

    @piro k Shkelet vendimin per te mos u marre me mue. Gezohem qe kenke ja menagjer ja boss nevojtoresh.Te keshilloj per nevojtoren ne rrashten tende ta mbajsh higjenikisht te paster me situaten teper te rende sot nga virusi Covid 19.qe halen qe ka brenda dhe ndjehesh i gezar ta perdoresh ushqim per tufezimin e flokve nese je qeros. flm per keshillimin per gjuhen.Po me kaq sa e shkruaj kenaqem qe aftesia yte me lexon dhe me kupton. C'me duhet te di ma shume kur vec tejet me gezojne me kuptojne me mbeshtesin dhe me plot edukate e nisin pergjigjen:I nderuari Mark.

   4. piro k

    @Mark Hajati po qenke i trash o malok ,nuk kuptoke , jam aq zotni sa munde te bleje ty dhe te perdore per pastrimin e nevojtoreve qe kam,dhe ajo qe po te them te shkosh ne shkolle e te mesosh shqipe .

   5. Mark Hajati

    @piro k Te falenderoi qe nuk muresh me mua.Dhe une do gjej qetesi nga pordhat e tua. Do te shtoj nga keto qe i thua ne adresen time dhe I deklaron vete qe i thua me goje.Per kete je i falur si axhami apo nemozhe. Se po ti thoshte me mend mjere vetvetja yte ne c'nivel mjeran do perfundoje si gjynahcar.Fukarai kaq din kaq flet.

  7. Don tom

   Udhetim ne natyren shqiptare.DIMER.VLOG.ithomes.info/net/vdmolNKHrpulk6g/video

  8. Alban Aliu

   A bre lajme kot jan shpifje koti

  9. EB Brajan

   first

  10. EB Brajan

   like i dyt

  11. Heidi Sharpe

   Po pse rreni mar ju dhjefsha gazetarin kazana