Ftesë në 5, Ligji për seksin pa pëlqim, plas debati mes te ftuarve, 12 Janar 2021, Pjesa 3

7K visualizzazioni6

  Tema: Seks pa pëlqim, Danimarka bëhet vendi i 12 në Europë që aktin seksual pa dëshirën e njërit prej partnerëve e quan përdhunim. Por si do të funksionojnë denoncimet dhe sa larg është Shqipëria ndaj këtij vendimi?
  Të ftuar: Skerdi Faria, Edlira Çepani, Viola Godaj, Gerta Gixhari
  #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare
  Gazetare: Xhuljana Lakuta
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Shark Next Door

   Po femrat qe e kane qef dhunshem edhe thone “jo” qe nenkupton po?🤔

  2. Ardit Sabani

   I pari koment për bieta sulon