Ledjana i përgjigjet pyetjeve të publikut - Përputhen, 12 Janar 2021

105K visualizzazioni80

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Diellz Ulluri

   Poo moj tea moj lop.ti dole.me.te.tjetrin dhe dole.nha aty me tjetrin ti ke masjtruar krejt publokun0

  2. Elidon Jaku

   E keni myt me pytje ket ledjanen si me qen ne polici po duket .

  3. Edison Pg

   Ledjana je me e mira Nga gocat

  4. Adrian Koni

   A ka qarë meleku i vdekjes? ithomes.info/net/1cuOprF_rpZ4m6Q/video

  5. Anastasi Gjoka

   Tea:Po nese s'te pelqejne pse do dalesh moj cupe.O Zot o zot u zgjua Tea me ne fund nga gjumi.Po ik o hiqeni ate,na u duk sikur ca ishte.Eshte fake komplet kjo Tea.

  6. FF:El_Capo

   Pershendetje ky eshte kanali im i youtubet.Subscribe ju lutem. ❤❤

  7. xhoni bravo

   nje te shkurter po e pati te madh e ka fjalen do dal,se zakonisht te shkurterit e kane te vogel kaq skupton o tea

  8. Emanuela_ Helsinki

   Të përqafoj Lediana nga kryetyteti i Finlandes HELSINKI nga larg.

  9. Emanuela_ Helsinki

   Dhe je shumë femër e zgjuar,dhe e matur.

  10. Emanuela_ Helsinki

   Lediana je shumë e mirë mos u shfaq me te bertitura si disa zëmër mbaje veten,TË LUMTË.💖

  11. Emanuela_ Helsinki

   O Fatjon përse ngritë zërin dhe bërtet nuk je në pllug duke LËVRUAR.

  12. Drita Celaj

   Alla shqiptarece te pa edukuar shumica

  13. Bajame Xhixhabesi

   Tea mami

  14. Riona Shala

   TEA -Je shume e mire dhe e bukur vetem vazhdo. ANA KAURI-Ti nuk me pelqen shume pasiqe ti ndave nje cift qe ishte shume i mirw MELISA-Je shumee e lenduar por e di qe ti do ta perballosh . LEDJANA-Je shume e urte. Fatjoni -Ti hedhe akuza shume te renda ,dhe sapo ndave nje cift dhe nje nene e bije vetem se me anen e dyte nuk shkon fare ti shkon me melisen dhe vetem bertet rende. MURAT-Je djale shume i mire dhe je shume i urte. ATDHE-Po ashtu je shume i mire ,je i urte. MEVLAN -Je edhe ti i mire dhe pak i nevozuar.

  15. Jani Dobruci

   perse llape moj tea

  16. Jani Dobruci

   te lumtur ledjana

  17. Jani Dobruci

   he tea kur dole me radh ti I harrove

  18. Artur Shquti

   Lediana po fol tamon

  19. Jani Dobruci

   ku po te prek apo nuk ka sjelljen tende.....ik moj se na shpife..me sjelljen tende

  20. Jani Dobruci

   qfar ke moj melisa

  21. Kuti Kutat

   Qiftin qe jem ka e presum te gjithë te perputhen

  22. Βαγγελης Ντισιος

   Shum turp per vajzatqe dalin netakim fatjonin

  23. Elivera Pulti

   Ledjana perputhet me Mevlanin mos deghoni mistrecen melisen

  24. Shqipe Ahmeti

   Mos dil sepse po te mershin zemren . dhe une kam then dikur nuk e dua nje mashkull te shkurter .por sot kam nje te fejuar sa une ne gjatesi.

  25. Dren Baba

   po kjo tea qfar ka se ajo ka dal me bioseksual jep kshilla tani per ledjanen

  26. lina popovic

   Ledjana jav kalontegnitha gocave

  27. Arber Veliaj

   Ledjana je vajza me me edukate aty bravo te pershendes dhe mos bjere pre fjalve te kota te melises sepse eshte fallco aty

  28. regina muka

   O melis qepe gojen.. E ti tea... Andi tha nuk do dilja kur me nje te shendosh e ai doli me ty hahah

  29. Violeta Bytyqi

   Lediana pershendetdje nga Australia je ni vajz shum e durushmde e qet Bravo

  30. ida Husha

   Uuuuaa kjo tea 😡😡😡😡😡

  31. Enno Sala

   🤣🤣🤣🤣

  32. Anisa Adami

   Lediana je ma e mira se krejt lere tean se tea aktrin shum mire nuk e di qka kerkon ne at emision masi e ka andin qka presin ti nxjerin nga emisioni po sesht e vertet qe eshte me andin genjeshtra po te ishte ashtu nuk do ishin ketu lediana veq vazhdo zemra

  33. rage mp3

   Melisa s ësht për një është për të gjithë ..

  34. Seli Seli

   TEA SHUM E BUKUR LUM SHTEPIA QE E KA

  35. Daniel Dollia

   Eneida danjeli

  36. shqipe kiptiu

   foli kjo baxhella

  37. shqipe kiptiu

   uahhh moj tea te erdhi gojaa tyyyy ojjjj

  38. Viola Muriqi

   Tea edhe shume e bukur dhe edhe shume e qete nuk flet fare

  39. Lina Golaj

   Ledjana shum e qet. Flet, e mer vesh dhe te Ben ta degjosh. Nuk e di pse ju hodhen kundra te gjith. Kurse me turkun ran pertok te gjith...aw sa I mir, sa I embel etj (edhe cunave po i pelqen muraku). Aman Mentalitet shqiptarsh...

  40. sebahte korca

   ledjanan qik shum e mir e qet

  41. hava dakaj

   Per mendimin tim ledijana asht vajza ma e sinqert aty edhe mevlani asht ashtu lutem per tah e ishalla perputhen se shkojn bashk

  42. hava dakaj

   A moj tea ma mir rri mos fol futja gjum siq bam po mos i paqagjyko femrat mase nuk te pelqejn djel mat shkurt pse dot dalesh Se edhe andi ka than nuk dal kurr me ni vajz te trash siq je kan ti po dul koha e kallxon vet oj tea oj tea

  43. hava dakaj

   Ledijana je shum e mie mos u merr hiq me komentet negative se ajo qe rri kot e eman karriken e zen aty asht teja se ajo pe quan veten se asht perputhur e rrin hala karrik se lshon veni e ajo po dihet se ka ardh vish per fam je shum e mir ledijana😘

  44. Ima Zaimi

   Nuk e kuptoj kush kujtojnë se janë që i turrën Ledianes në atë mënyrë ,duke filluar nga Tea, Melisa dhe Ana .Kush ja jep të drejtën ? Apo formati ashtu do sherr se rritet shikueshmëria.Pastaj çfarë ka për t'u sharë Lediana nga pamja? Njerëzit që nuk shikojnë veten e tyre në pasqyrë por gjykojnë të tjerët :( Tea si vajzë e maturuar që sillesh, bëhu burrneshë edhe dil prej aty se boll përfitove nga ky emision.Nuk u mjaftoke me aq ti , mos kujto që kemi harruar zgjedhjet e tua që nga fillimi ndaj s'je ti për të gjykuar Ledianen .për mos të llogaritur që ti ke disa puntata që rri kot aty as nuk flet asgjë , sot që fole ja fute kot.

  45. Brikida Sina

   po ti te per se po rri aty

  46. blerina kola

   Tea sa takime bere experimentale kur e dije shume mire thelle brenda vetes qe mendjen e kishe tek Andi dhe ti ua cove kohen dem djemve .Tani ne mungese te Andit do te biesh ne sy per te bere analisten???Edhe ti ke qene e urte nqs e mban mend ne fillim te emisionit kur njeru s ka cfar thote ska pse flet P.S nuk ehste se jam pro njeres apo kundra tj por sme pelqen tendeca per te ngacmuar ven ne siklet apo bullizuar njerezit

  47. Ermelinda 22

   Bora të lutem! A mund ti bësh pyetje Teas ajo kur Graciano është aji që është...Tea për çfarë doli me Gracianon?!!! Pliz🙏

  48. Niku Mateo

   Zemer he si yll prandaj te kan inat kjo melisa buk I shkon te sulmoje ty se te ka paterjote e poshtura ben si e mir po zemren e ka gjarper plot me helm se ato vajza e tjera jan gjeloz per ty po nga melisa buk e prita qe te sulmoje po ti ledjana je vetja e jote aty dhe qendro gjithmon si ta ndjeje zemra e jote 🤩❤💥

  49. UKË UKAJ

   Si melisa si teaa Ajo morri vogel edhe ajo sy miza qe i ka fry buzt me gjelpan E kan inati ledianen qe 4 muj rrin aty kot veq per fam ajo teaa si lopa qe han bar aty hala nuk e ka te sigurt per veten e vet e flet per tjetren

  50. Flaka Aber

   O Tea bind gjyshin tend ti nje her pastaj pyet te tjeret 🤨

   1. Elton Daily

    Mësoni gjermanisht etj tek kanali jonë. 👓

  51. Kaia Sky

   Edhe bora super bitch dhe xheloze. Tani te themi te drejten Ledjana eshte e kompletuar palloshe 2 metra jo si kto tr tjerat

   1. Elton Daily

    Mësoni gjuhë të huaja nga kanali ynë 💻

  52. ariela¡• ariela¡•

   Krejt fake😠 Prz te gjith kan ardh per show aty😝

   1. Elton Daily

    Mësoni gjuhë të huaja nga kanali ynë

  53. Tana Copa

   Pse bertet ky fatjoni nk e kuptoj 🤨😂

   1. Elton Daily

    Mësoni gjuhë të huaja nga kanali ynë. 💻

  54. ela ela

   MEVLANIN ME LEDJANEN,MELISA ME ATDHEUN OSE ELVISIN DA CUHN I MIRE

  55. ela ela

   LEDJANA SIKUR SKA IC NERVA PERPLASJA NE SURAT ASAJ ANES KUR FLET KJO ACARUSJA DHE RADHES TJETER I FUTEJ AJO SINDY SI ZHAPIK

  56. Mira Sula

   Dua ti them famlijes Ledjones te jeni krenar te lumtur per ni vajz qe keni rrit edukuar si Ledjona un nuk ju njof perzotin por ju them bravo per ni vajaz shembullore qe keni ju si familje e gjith shqipria bravo faliminderit shum per Mirkuptimin ju pershendes nga Italia sukses

  57. Mira Sula

   Ti tea boi pytje vetes tate per familjen jo ledjones ti je ajo qe ke pas lidhje me biseksualet tani u lidhe me Andin qe esht i dores zez rrac gjypku nuk esht I dores ton te bardh mosi qai hallin Ledjones se ju si goca aty me Ledjonen je 00000

  58. Begishe Tershani

   Krejt çka po kuptoj se në Shqipëri te ket vajza eksperiencë me meshkuj, e në sex, vleresohet si puna e Melises. Kurse Sindi që është tamon femer tipike nënqmohet, nga të pa vlerët!

  59. Mira Sula

   Ledjona bravo bravo je shum e bukur zemer por te lutem Ledjona mos hargjo frym kot me ato lloi ftyrash qe ke aty se nuk ja vlen Jan rrempalla ti qendror ashtu siq ke qendruar deri tani bravo bravo sukses te pershendes nga Italia sukses faliminderit per Mirkuptimin

  60. Mira Sula

   Ti tea shikon veten tane shikon Edhe boi pytje Ati Andit gjypkut ni cop gjypk ke marr mosi boni pytje Ledjonen Ledjona sukses zemer te pershendes nga Italia sukses faliminderit per Mirkuptimin

  61. Lubiana Rustami

   Kot fare hyri tea ne biseden me Ledianen .fatjoni thot mos si rash me anen2 kur me ka ardhe nje vajze e mire

  62. Zodiac Quest

   Lediana eshte super vajze,shum e sinqert,po un se kuptoj kto tjerat ce i kundervihen palidhje,ju vajzat tjera shikonja veten,se krejt budallalliqet vet i keni ber para,e tash na tregoni mencurij.

  63. Shefkije Cela

   Po ti tea mos kritiko vajzën dil nga emisionqa qa po pret ma aty se ke fol vet nuk dal ma me andin edhe prej tute sepo ta marrin vajzat tjera e pranove andin mas ni kohe pauz po ju kisha lutshikoni fjalë e juaja se qa kini fol përpara tani kritikone ledjanen se per fam keni ardh ju moj ti tea melisa edhe ana k

  64. Georgo Aleksandris

   LEDIANA OSE NUK E DINTE OSE NUK JU KUJTUA KUR E PYETI TEA DHJAMI SE PERSE DEL ME TE SHKURTER KUR NUK TE PELQEJNE. FJALIA E PARE QE ANDI I THA NE TAKIMIN E PARE ISHTE: UNE KURR NUK KAM MENDUAR SE DO DAL ME NJE FEMER TE SHENDOSHE( SI dose e dhjamosur). DHE TANI „PERFUNDUAN BASHKE“. Telenovela vazhdon..........

  65. Drande Mani

   Ledjana eshte vajze e qete e mire ca shofe deri ktu pore ky emisjon eshte per kuku .... edhe aparacjonete plastike jane per kurvate te ka fale Zoti shnoshe moje viktim e 2021 Anna do ja keshe marre vicite buste e vu vetese une keshtu dote theme per kure te keme kohe te ndjeke kete emisjon buze vce 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  66. lora loretaa

   A ka pajtu melisa me nenen e saj sot bravo fatjon ti kur pelqen nje goc e pelqen per vete jo per te gjithe

  67. Regi Mitrushi

   Vajzat dhe fatjoni pa pik turpi akuzojn ledianen qe ka ardhur per fame po ju te tjere per çfare keni ardhur??? Apo do e beni si ato kalamanjt e kopshtit qe te sulmojm te riun turp

  68. Resa Lora

   Cfar pytje Te pakuptimta qe beri Tea

  69. Faa AAA

   Te cuditshem keto njerez je i pershtatshem per emisionin kur ben skandale,ulëret dhe bullizon. Lediana je flori,deri tani je njeriu me i sinqert aty. Tea letargji qe pas ikjes se Shqipes.Me 4 muaj i duket vetja dive..humbi kilet rriti mendjemadhesine.

  70. Jonalda xhija

   Tea Melissa fation ju zent barku 3 muaj rjesht ishalla hahaha😂😂, shum I futet hundet per ledianen, te gjith I kundervihen asajt ajo eshte vajza me mire aty 🥰🥰🥰

  71. Its Me

   Ledjana nje vajze shum e qete dhe e zgjuar nuk ben bla bla bla

  72. elena elena

   Tea eshte e vetmja ne ate studio qe s'duhej t'i dilte kunder Ledianes. Tea harroi qe Andi i saj i dashur, ka thene qe s'do dilte kurre me nje femer te kolme, por si me magji na u "dashurua" me Tean 🙄Nderkohe i kerkon llogari Ledianes se pse do dilte ajo me nje mashkull te shkurter. Shume e keqe dhe e paarsyeshme u tregua Tea sot

  73. elena elena

   "Kur ju te treja po ziheshit e bertisnit, une thoja me vete 'po une c'dua ketu' " 😂😂😂 bravo, kujt t'i djegi le ta mbaje 😂

  74. elena elena

   Bravo Ledjana per qendrimin. Me kaq sa kemi pare nga ty, ti qendron shume me lart se te gjithe aty, dhe ne nje fare menyre i jap te drejte prinderve te tu, sepse mendoj qe asnjeri s'eshte ne nivelin tend, por uroj te mos na zhgenjesh me vone. Mos degjo keto hienat qe kane nxjerre briret per vete, dhe mundohen te te bullizojne ty qe te flasesh vend e pa vend sic bejne ato. Mos bjer ne nivelin e tyre

  75. shpresa rexhaj

   Po ti Tea cfar flet po gracianon pse dole ti a po prvosh te gjith kur te pelqente Andi une se kuptoj pse dalin me te gjith kur te pelqen nje me shume se tjetri me ate dil ne takime jo te gjithve hidhuni ne qafe pa lidhje

  76. pa filtra

   Ledjana je Simply the Best......poooor qendro me kembe ne toke, me qetsine qe te karakterizon dhe nga sjellja jote ne vazhdim ose do te mbetesh FLORI ( siç je per momentin) ose do behesh TENEQE ( siç u be Tea )... shum rrespekt.👌👌👌👌👌👌👌👌.............

  77. kristi meçanaj

   Ua por shkurtisija ti jep me shum zemr o ledijana pse 🙃🙃

  78. Sevdije Islamaj

   Brravo ledjan shum e zgjuar ishalla perputhe me mevlani 👸

  79. Safigje Kaso

   Kur u bene dhe keto sorrat dhe ky Fatjoni te kritikojn Ledjanen.

  80. lule vete

   Kadal moj tea edhe ti dole me djemt po I le.. bone qa deshe mos e poshtro ledjanen qe mos ti mare ty poenat ledina erdhi me karakterin qe eka mos u mbaj tea se kushje njeri je mos e harro fillimin e par se rrishe si pul idjote veq me I vu posht tjerat ti me mbet e para gjeloze

  81. Brikena Kena

   Bravo ledjana je shum e mire

  82. Jake paul Wins

   Melisa le nam ju perdor Atdheu si I do qejfi po paske qen mendje leht pas asaj qe beri me Anen ai nuk meriton ta zgjidhni me o vajza Persa I perket goces se re Ledjana esht shum e qet ku te le melisa te flasesh ruaj qetesin Ledjana

  83. Eduarti Perlica

   Mevlan hiq dor nga melisa se sja vlen barra qeran esht komplet adoleshente ska lidhje ajo skutpon rreskpet asgje vec fatjoni esht djal.i zgjuar luan pak e ju jep.rrugen hallall i qoft

  84. Faton Ibraimi

   Nje djal ibukur te perputhen eshte fatjoni ju lumt

  85. Enver Latifi

   Kedjana po sa ka hy dhe sa njer ja lodhin atu kur ka femna ma fallco aty shum vazhdo keshtu mir je

  86. Bahrije Zeqiri

   LEdija mos ju kthe përgjigjëje as melises as Teaas

  87. Vagelis Kiaris

   shumir u ben qe si kushton renci atyre se e kan treguar qe jan k....v.....

  88. Bahrije Zeqiri

   Po tii Moj Bora pse i lejon kto Qika meku gjujt Ledianes ,po teja duuuul e duuuul me krejt ,psee dul pra ,u zbulue Teja e ka prish sod kreeeeej tu fol ajo leti tregon prindrit e vet sadopak n vidooo

  89. Zeli K

   Sa e mire Ledjana

  90. valentin mustafa

   Tea te hngren me sy🧐!!

  91. Zeli K

   Tea je shume fallco zemra vogel.

   1. Anastasi Gjoka

    Per Tean nuk mund te thuhet zemer e vogel.Se s'ka permasa te vogla.Per Tean mund te thuash shqiponja e madhe hahahhaa

   2. Bahrije Zeqiri

    Bravoooo

  92. Zeli K

   O Zot kjo Tea sa fallcooo qe eshte. Ik dil nga emisioni, njeri fallco!

  93. Leta Shllaku

   Ana o pse i bon fresk vetes mi isha shume e bukur po ku je mi

  94. ani meda

   O tea o trape a ti mendoje se do kishe nje te ardhme me ate B gracianon

  95. Albulena Asani

   💖😄

  96. MEDINA SHABANI

   Nje duhet te kuptaj ledjana se meduket nuk ash tu e kuptuar Ledjana shkrihet mbas Atdheut por aj si ne filim tregon se Ska kurfar interess ndaj Ledjanes mue me duket se aja po e kuptoj por nuk pranon te largohet pilqimi saj mbas Atdheut. Atdheu shihet se aj Ska as Pik simpatije ndaj saj dhe edhe po shihet se Ska as qef ta shi e ta degjoj ledijanen. Por kja prap se prap e lyp kontaktin ndaj Atdheut. Mu Ledijan as pak sme duket interessante dhe Te isha mashkul dhe ne ven te Tyre as niher se kisha pranu takim me Ledijan bile as 4 minuta takim. Ledijan ash desorintura dhe si e humbur ne studio. Sa per mu as Sja kisha dhan Chancen me hyr ne shtudio

  97. Soni Edison

   Bravo ledjana shum e llogjikushme dhe shum e qet respekte femer me vlera

  98. Albulena Asani

   Teja shum ebukur

  99. Albana Aliaj

   Tea je nje hipokrite,te doli fytyra,ty do te japi llogari Lediana se cfare bisedon me mamin. Je nje 0. Arjan Konomi cdo fjale e thene nga ti merr vlera dhe kuptim.