Open- ‘Zhdukja e italianit dhe aksidentet', zv-ministri Hodaj përballë Anila Hoxhës, Lalës e Kikisë

10K visualizzazioni0

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Edi Elezi

   O zot kjo shurraaaa Lalla vetem gazetare nuk eshte ja fut komplet jot 🤣🤣🤣🤣

  2. Rejnald Velja

   O tonin vocaj shko fli gjum se me sa po dëgjoj nga ju po flisni përcar sikur në gjum..

  3. ALBERT CURUMI

   Per here te pare Lala po' flet si profesioniste. Mos harroni qe eshte dhe rasti Reggeni ne Egjipt qe u vra dhe Italia ka disa vite qe akuzon Egjiptin per fshehje provash

  4. Arti Hoxha

   Bravo eni prezanton në fillim gazetarët pastaj zevndministrin e brendëshëm hajde gazetari hajde

  5. Mariol Rusta

   O zvminister i degjeneruar . Si nuk arrestohet nje person qe ecen me 150 km/h ne qender te qytetit.

  6. how 11

   ANILA HOXHA RESPEKT

  7. Gesk Albania

   Arroganca ne Kulm e Zv Ministrit imagjino ca mut policie qe kemi

  8. how 11

   O zot lutem me shpirt qe ky Hodaj me fytyre serbi te zhduket

  9. SCANIA*

   Ky zv.Ministër Hodaj është një nga fytyrat më të flliqura dhe shëmbëlltyra e Sistemint Rama . Si duket për të marë atë POST ky edhe në gojë ia mer Ramës... Po kjo është KRIMINALE ..çka ky flet ... Këtu ku unë jetoj ky DELIRANT E KRIMINEL Rruuge dënohet me Burg të pa-evokueshëm minimum 3 vjet dhe asnjëherë në jetën e tij nuk mund të possedoj një L-Qurkullimi apo patentë siç thuhet atje ... Ky nuk është gjë tjetër veçse një KRIMINEL Rrugësh ... Dhe ky PLEH zv.Ministër anashkalon veprën e Krimit në flagrancë e të filmuar ...si ku r mos të ishte asgjë ... Ku keni parë mor Qelbëssirë zv.Ministër të ecet me 150km orë në një Zonë të banuar , qoftë ky edhe një Lokalitet i vogël edhe me tre shtëpi ...TURP për këtë MASKARADË ...TURP për ata njerëz që nuk i shkon Zyrë këti PLENU zv-M ... e ta hedh nga dritarja e zyrës drejtë e në rrugë ku të kaloj një tjetër DELIKANT me 150 km orë tia marrë shpirtin si MI RRUGASH ...

  10. Edi Elezi

   O lala o femer gomarice pusho moj shurreeee se le name femer e degjeneruar

  11. Kastriot Vukaj

   Ju zoteri ANALISTA.Ju doni me zor te beni..PIS..Policin.Nje shoku im u dogj i gjall ne makin.U munduam ta ncjerim ne mes te flakeve.Po rrypi siguris nuk u lironte Ishte bllokuar.Makina ishte me GAZ.Dhe flaket e mbuluan Ai u dogj para syve tan.Pse prjashtohet mundesia .Qe personi ka qen i vetem Dhe ska pas NDIHME NGA NJERI.Mos shkoni me hamedie.Leni ISPEKTORET E KRIMIT TE BEJN PUNEN E TYRE.OK

  12. Jersey Man

   O Anila je shume gazetare e mire, po mos ja fut ala Shqiptarshe, sepse Interpol, ska fuqi arrestuse e investiguese eshte thjesht me kalu information nga nje shtet ne nje shtet tjeter, mos e ngaterro me Europol. Bravo o shef Hoxha, tregoj kti Ufos pushtetit, se ka qindra arsye nje person mund te denohet per veper penale e burg gjate drejtimit te automjetit, ne gjendje te dehur, mbi normat e lejuara te shpejtesise e shume arsye te tjera, sepse vet makina konsiderohet ne bote si arme vdekjeprurese (lethal weapon) per nga arsyeja si perdoret . Po mire thote Kikia se paska marre gjoben mrregull kjo pune. Vereje si u bertet ky Zv. Ministri i Bujqesise gazetareve, gjasme do behet sikur Rama dhe ky, hahahahba

  13. Palma Gjigante

   Cfar qenka ky Tonin injoranti? Edhe nje njeri qe sdi asgje nga keto pune kupton injorancen tende, ose po dredhon !

  14. Jersey Man

   Edhe nji amator e di o Tonin, CRIME SCENE INVESTIGATION 101, se momentin qe nuk eshte bere sigurimi i vendngjarjes aty eshte prishur skena e krimit, e kupto vet, po ske qa ban tash duhet me mulu m.. me s.... per arsye politike strukturat lokale kane zbatuar gjithe procedurat e duhura, shnosh bagetia se njerzt shkojn e vine, 😆 🤣 😂

  15. Jersey Man

   O Tonin kam pas respect per ty, edhe pse ste njoh, se me pat ardh gjynah kur te qoj Rama Roje Librarie ne Tirane mbasi pat ardh ne pushtet, po e shoh se paske shit vetin, se te paska corruptu dhe ty se te paska sjell ne detyra tlarta perseri

   1. Afrim Baballiku

    ⁹9⁹0

  16. Jersey Man

   Tonin Vocaj e ke ckul: Nuk jane konstatuar eshtnat nga policia, derisa policia e ka derguar makinen ne komisariat me karrotrec. E ke ba dhom policin o Tonin, edhe i coban i kite pa eshtnat ne makine, kuku qa policie ka shteti Shqiptar. Duhet te shkrihet i gjithe personeli qe kan qene te perfshire ne ket ngjarje, sepse tregon pa aftesi ne kryerjen e punes

  17. Jersey Man

   Po pse e ngacmo moj Eni ket Zv. Ministrin e Bujqesise, clidhje ka ky me ket lidhje, ky duket sikur Liza ne boten e qudirave. Ka qene ftoht ne Puke e kan lan mu djeg trupin per tu ngrohur, gjer sa ska pas qa digjet, e kur jane qu ne mengjes i kane konstatuar kocat, 😆 🤣 😂 Policia: kemi gjet nje makine te djegur, po skan dasht me ba te madhe me kalu pa za. Policia te Nesermen: na falni burra se harruam tju njoftojme dje per eshtrat e gjetur ne makine

  18. Ahmet Beqiraj

   Z. Vasili pse nuk këmbgul që gazetarja Lala të thot se nipi i kujt është ai plera apo krimineli piloti i makinës, edhe ti me dy sandarte.

  19. Ahmet Beqiraj

   Lala kur ti e di se nipi i kujt ēshtë, përse ha kot dhe se thua, je me dy sandarte, hakmeresh me disa dhe mbron disa, je gazetare e shpifur, bën si gore. 📢 🐯 📢

  20. Ahmet Beqiraj

   Lala kur ti e di se nipi i kujt ēshtë, përse ha kot dhe se thua, je me dy sandarte, hakmeresh me disa dhe mbron disa, je gazetare e shpifur, bën si gore. 📢 🐯 📢

  21. Papi papu

   Ka ltalian sa te duash, jane 55 miljon nuk ben shenje nje njeri.

  22. Rafael Caushi

   O zonja gazetare hoxha dhe lala ne cilin shtet tè evropès gazetarèt i kèrkojn.llogari policis pse sna jep llogari sepse policia dhe prokuroria nuk i japin llogari gazetarve sepse del sekreti hetimor por meqense ne jemi shtet rumpall dhe pasi nje shqiptar ben nje pordh gazetarèt dalin ne keto televizionet piramidale dhe i korkojn policis qe tu japi llogari se kush pordhi dhe perse pordhi ne londèr vriten çdo dit njerèz po nuk ka emisione te tilla.ku gazetarèt bèjn si polica apo prokuror dhe ne studio ftohen dhe ish oficer policie qe mè shum flasin politikisht dhe diçka o gazetare vasili zv ministri i rendit èshte post politik nuk flet per krimet qe ndodhin vetem drejtori apo zv drejtori i policis kan te drejt te flasin.

   1. Rafael Caushi

    @Gesk Albania po po ke te drejt kam par ne shqiperi nje nga keta gazetarèt e kronikès sè zez qe po pinte me nje trafikant nè nje lakal ku hyri nje killer dhe frau trafikantin qe po pinte me gazetarin kam par dhe gazetar.tjeter te kronikes se zez qe futen ne mes te nje kapanoni te mbjell me kanabis dhe filmojn e çuditshme apo jo duket sikur fet trafikantet i luten gazetari duke ju then ade na filmo ?? kam par dhe gazetaree qe jan merzit shum qe u shkarkua adriatik llalla si kryeprokuror ?

   2. Gesk Albania

    @Rafael Caushi sepse i publikojne te gjitha online ne kohe reale ne websitet perkates te ministrise apo drejtorise se policise ....ndersa ktu jo vetem qe nuk i publikojne por vetem mediat u nxjerrin te palarat. Ndersa ky kllufi zc minister vjen ne studio dhe na shet pordh sikur po e pyesin ku do i kalosh pushimet

   3. Rafael Caushi

    @Gesk Albania nuk kam par ministèr apo zv minister te informoj si ne shqiperi cdo 4 min ka nje krim ne USA çdo 10 min ka nje krim ne angli por skam par as emisione as gazetar si ne shqiperi nejse ti e kupton ndryshe

   4. Gesk Albania

    e ka per detyr o Rafael te informoj publikun vetem ne Burundi dhe ne Shqiperi ndodh keshtu