Hila: Mos kalo caqet, Çani: Nuk pjerdh për caqet, goditet falas dhe mbrohet me para, debatet

20K visualizzazioni30

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. don Don

   cani cani cani .................lere te tregoi hila perrala me gjigand

  2. Agim Baci

   Cani a e din sa budall je

  3. Sokrat Allko

   BRAVO CANI

  4. Andrea Demartin

   E kam inat Canin, dhe nuke ndjek te emisioni vet, po ketu ka fituar shum pike, se keto qe po ndodhin tani, cani I ka parashikuar para 10 vitesh

  5. adnand ahmeti

   Cani behet nami posht tavolines ketu tregojn prallaaaa mos u lodh kot

  6. Gj.Kastrioti

   Gazetarë kazanësh!

  7. Tare Duka

   O hil..e paske koken katrore 😁😁😁😁

  8. Ramiz Zenuni

   Paska mbetur te bej analize Cani,, kjo eshte injorance, pu puuuu kjo eshte cmenduri...

  9. Nazmije Sulce

   E mban dhe esht nuk esht as si canno e assi to mut qe komenton respekt per ilin

  10. Nazmije Sulce

   O cani po flet sikur po dhjet po shtrengonesh shum po rames te ter ju qe e shani ti hani ate qe ben ili dhe rama po ti je idenegjeruar o cani dhe i paguar rames ti ti hash mutin mundohuni ta qetesoni ca in se ka pir drogen dhe do nje femer i shkreti ku e ka sofin qe ta qetesoj te dengkerumin

  11. Ervin Velikaj

   E Cani ka shum te drejt

  12. Skender Skender

   Ky.Juka eshte.si shinpanze

  13. Agim Baci

   O can pse e heq veten si fallxhor te lumt qe merr gjithato lek me karagjozlliqe ai qe te jep ato para esht shum me karagjoz.

  14. Castriot1

   Hila Plere me Ere te Qelbur

  15. Castriot1

   Cani Ikone Patriot Elite Je i Adhurushem.

  16. izet laci

   Xhamiat e kishat nuk u interesojnë ateistëve dhe afetarëve.Xhamiat e Erdoganit i kërkojmë ne muslimanët plasni ju dashakeqët!Politikanët e gazetarët fanatikë janë kolerë e ktij vendi! Ah sa pikë humbni o mediokër!

  17. Edi Bardhi

   Bravo Cani qe I thua budalla se diplomat Hila e mban vehten per te zgjuar

  18. maja abazi

   Ku nje cani respekt ai se nje ate fjal cani esht nje prrallazhi

  19. Tali Talo

   Po te kishte studio televizive ujku i cerrikut do të ftonte Arjan çanin me të parin 😁😁😁😁😁

  20. Paolo pali

   Bravo Qani

  21. Gerald Z

   Cani eshte si shumica e gazetarise shqiptare qe nuk kekojne fakte por spekullojne kot per audience (per te kapur ndonje kocke). Gazetari pertace qe nga DREJTUESJA emisionit qe nuk drejton po lejon kacafytje dhe xhungel. Bej emisione kot pa u pergatitur

  22. Andy Morava

   CA DIN KY GREKU - MUNDOHET TE ULE TJERET SIC BEN NE STUDION E VET KOHEN E FUNDIT -DHE MUNDOHET ME RIT PRAP NE STUDIO TJERA :- UNE DO THOJA PER KET TYPIN GAME OVER TE KA DALE KOKA

  23. Tropoja 4ever

   Cani je fenomen 🤚

  24. Utax James

   O Cani Curri - juve nuk duhet te jeni ne television. Propagand dhe rremuj Greek . Tup per ty o eni. Sepse edhe ti vllehe je. Nga greqia anon . Nuk I do shqiptaret. Na mbyten te huajt dhe spo e kuptojm.

  25. Arjan Beqiraj

   cani ka pir naj viz,dhe jepi fol.ca te vi ne mend

  26. Afrim Imeri

   Çan plhera Njeri i degjeneruar

  27. Jemil Jemil

   Hila je idobët. Si Minxhozi taku Çupi dhe Vasili po deshe mos mbroni qeverinë ju duheni çu te shkencëtarët për eksperiment të shpëtojnë minjtë,,,,,

  28. Klodi Pupuleku

   Cani esht i madh

  29. Karafil Elezi

   0:25

  30. Gjergj Pepushaj

   Cani eshte legen

  31. ariana pertena

   Cani playing like son of the b...ch

  32. Frenk Luli

   O cani je komplet jasht konteksi

  33. liljana bombaj

   Ik o plakush i dreqit

  34. sopoti78

   O cani po ty kush te paguan?????

  35. Agim Agim

   Robert ku I ke Cani

  36. Michael Deleon

   Arjan greku ka ardhur ke Eni grekja duke prur dhe klyshin e tij

  37. Castriot1

   Hila Hajdut

  38. Castriot1

   Un Respektoj dhe Love Eliten Intelektuale&Doktoret&Artistet&Shkencetaret&Gazetaret e Ndershem &Gjithe Popullin Shqiptar ne Shqiperi&Kudo ne Bote. TURP&TRISHTIM qe te Kemi Nje Regjim me Bablokun E Neveritshem Kriminal te Surrelit. Poshte Regjimi Droge&Krim&Shpopullim&Korupsion Me Sharlatanin Bablokun Drogaxhi&Pervers me Qender ne Surrel. E&I zencin mallkimet e gjithe Kombit Shqiptar. Mos te Qeshte Buza Kurre O KryeMavri i Surrelit. Shqiptari.

  39. Castriot1

   Cani je Patriot&Yll&Trim&Ikone. Ikonat Adhurohen. Hila Ndyresire e Neveritshme

   1. Power Dinami

    Ky ja kalon dhe ujkut te cerikut.

  40. Xhoana Bui

   Cani fantastikë

  41. Alban Aliu

   CURRI MIRE JA BERE KTI HILES SE BURR BYTHE XHAMIAT NA I SJELLKA TURQIA NDERSA KISHAT A JOO ATY SKA PROBLEM LE TE NA SJELL GREKU BURRE BYTHE MUT GREKOFILI BRAVO CURRI E CANI

  42. Nikos Arvetis

   Hahhaahhahahaha Ahhaahahahahahahahahahahaha E bën këta telenovel 😂😂😂 Rama do negociatat për në BE po tha greku JO do hapen politike anti shqiptare në BE si u hap nga Franca, Holandë, Danimarkë, Belgjikë.

  43. Benny Petra

   Mir I tha qare rendesie ka qfare mendon Carja e B......s

  44. Ardi Dushku

   " Truth is the daughter of time , not of authority , ‼ ( Francis Bacon)

  45. Benny Petra

   “Cakoooo” faktet i ka Cakoooo kush tha rama kush tha miqo kush tha erdogani.Cakooo po flet po nuk ke rrespekt per te ftuarit

  46. Fitim Toci

   Cani ka te drejte qe flet me ate arogance ,se nuk paguhet as nga edi dhe as nga luli, por paguhet nga athina zyrtare ,

  47. kristo gjinollari

   Cani.ti.idi.mire.pazaret.greke.se.je Ilyere.mire.edhe.po.su.pagove

  48. mati boc

   Po cani racisti cfar do ne open