Ermali: Zaimina Vasjarin s'do e ftoja në emision,Shiko kush LUAN 4, 23 Janar 2021,Entertainment Show

6K visualizzazioni3

  Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
  Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
  Të ftuar: Rudina Hajdari, Zaimina Vasjari, Endrit Mertiri, Alesia Noka, Alket Hyseni, Ermal Mamaqi, Miranda Dupi, Adelina Halitjaha, Eraldo Rexho, Arjola Demiri, Edon Berveniku, Joana Grabolli, Marsela Çibukaj, Muhamed Arifi, Gerta Çiçi
  Këngëtare: Fifi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. ELJONA LATIFI

   🥰🥰😍🥰🥰🥰

  2. Arben Ismaili

   Djkksduddgkkfdsslokddiddppslejhkekdjcmwrkgkjfidleowhwldolsghdldojdjmssljdmdkz

  3. Adrian Koni

   Vajza që unë dua ithomes.info/net/29dqlLZ6g6iCk3Y/video

  4. Perputhen News

   ithomes.info/net/upyCqLCbqGapmqg/video

  5. AVD Digital

   Atdheu ne Perputhen Prime puth nje tjeter nga Vajzat ne buze per ti dhene lamtumiren.Ja si reagon ajo ithomes.info/net/s7eupbSar4Kpqm0/video