Për herë të fundit Tea dhe Andi në Për’Puthen - Përputhen, 22 Janar 2021

1,5M visualizzazioni1 019

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Leo Korca

   Kush ma gjen ket andin bashk me ten ti .... te 2 bashk

  2. saliji merxhan

   Po lene mor qka po e lusni aq uaaaaa po lene mos te dale se pun e madhe qe nuk do me dal me Ledjanen Atdheu,po aty ka plot me te bukur e me te menqur se ai. Turp te ju vij aq e ulni veten moj vajza aty 🤮🤮🤮🤮🤮 po ti moj Idijote e ke Mevlanin pse e lut ate trap pfffff aq femer e poshter idijote

  3. saliji merxhan

   Atdheu po e ben qellimisht qe te jet ne krye te vemendjes aty sikur si e beri me melisen dhe tash me ledjanen qe vetem ti prish pun Mevlanit aq njeri i prisht ne zemer o atdhe.!! Po ti moj Ledjana rri me nje hu

  4. saliji merxhan

   Arian po ti ku di me be nje vajz per vete ore,ti je plakut ore po femrat e sodit e shikon se duan rrugaçet e jo si ti qe jane ore !! Duan lekun, duan sex te fort etj etj.

  5. saliji merxhan

   Po pse o loko e krahason Kristianin me atdheun,po atdheu eshte i pashkolluar ku me dit ae ka mbaru shkollen fillore qe sdin me fol,po kto femrat e sodit jan pa tru se shohin nje katunar e jo nje te shkolluar te menqur po biles edhe me i menqur se Ariani per moshen qe ka Kristiani!!!

  6. saliji merxhan

   Po ja fusni kot aty Melisa ledjana e te tjeret se Kristianin ju nuk e meritoni aspak se jeni femra shum te ulta per ate djale qe eshte i menqur me karakter shum te fort,ti moj Melisa vetem nje rrugaç meriton e jo nje si Kristiani. Mundohen djalin ta hedhin poshte turp tenju vije juve

  7. Keni Albania

   Hajahah emri i cunit🤣🤣🤣🤣. Me vjen keq qe 6 afrikanet e teas tani ngelen jetim 🤣

  8. Isidor Dhrami

   Ca do beje ti ne lokal o kerme e perdorur.po tani qe tea te futi brylin ca do thuash dhe po ta perseris qe ti te ha mutin dhe thuaj mamit qe leket e muajit te mjaltit tha japi beartit.hahaha o i perdorur dhe i hedhur poshte

  9. Isidor Dhrami

   Andi 1 eshte plehre dhe i perdorur por habitem pse publiku e oelqente kete ordiner

  10. Isidor Dhrami

   Tea eshte e beartit o plehre andi qe kerkon te peshkosh ate djalin dhe jashte kamerave ti te ha mutin kokra e plehres

  11. Dardania Sacra - Kosova

   Kush po qesh sot ahahahaha

  12. Andi Krasniqi

   Ne minuten e 47:00 ata 2 dalin nga studio ose nga programi kurse ne minuten 48:36 ata 2 prap ne studio 🤔🤔🤨🤔🤨

  13. Gazmend Syla

   Ja zuri u përpoq fitoi 😅

  14. Anesa K.

   Fake

  15. erilda collaku

   😂

  16. Fadile Krasniqi

   të lutem me tregoni dikush se perse dolen ata

  17. Fadile Krasniqi

   pse doli tea dhe andi

  18. emir lutfijii

   Si mundet Aemendi minuten e 47 del nga sttudio ne minuten e 50 mbrapa atdheut 😂🤨

  19. Omi Omi

   Ishalla ishalla 😂😂

  20. Omi Omi

   Ariani ka te drejte Mos bej krahasime te pasend o Andi

  21. John John

   Shyqyr qe iku kjo tea se per paK sa nuk na beri vez ,vez me lesh biles Pupupupuppupyppupupu Cfar rrace mo vlla

  22. Pantera Zeze

   Eri a kupto 🤣🤣🤣🤣🤣

  23. emgraal

   46:56 del nga emisioni 49:40 pas atheut 🤔

  24. Kutleshi Ak47

   Brawo Atdhe🇦🇱

  25. Viola Halimi

   Mfal po ne minuten 45-46 kur Pano dhe Almendi u largun e ne minuten 54 almendi mas atdheut abon me dit...!

  26. Beauty tips !

   ithomes.info/net/rplmttuHaWmDa5w/video

  27. Gatime Shtepie

   Po almendi sikur iku 3 min me pare dhe kur bora e pyet ke do zgjedhi ai prap mbrapa atdheut

  28. Dark Fire

   Kristiani qe boni takim me sindin shum bukur flet . Po Nuk e di pse me kujton enon te perpithen 1 🤣

  29. Zeli K

   Ma fallcooo

  30. Kim. Ronii

   MELISA KUJDES ME ZGJEDHJET MOS I JEP ERIT SHANCE ESHT SI MEVLANI VEQ MA RRUGAQ.

  31. Aterda Aterda

   Almend nji koh te caktuar

  32. Aterda Aterda

   Panoo sje per ktu vlla😊suksese

  33. Aterda Aterda

   Kan hy dy cuna rinj😉😉😨😵

  34. Sara Abdiu

   Minuta 47.07 almendi largohet nga studioja Minuta 48.49 shfaqet pas atdheut🙄

  35. Sebajdin Aliu

   Andi merre Tean dhe ik vlla

  36. Rruga Hyjnore

   Hilet e Shejtanit të mallkuar ithomes.info/net/zZegt5umamahk34/video

  37. ROMAN 3

   sa fallsss ky andii mer burr nc nc nc nc

  38. Arlind Ahmeti

   Largohen nga emisioni Pano me Almendin Bora ben prezantimim e Acai One dhe ja jep fjalen Ledjanes te zgjedh qunin per takim mbrapa shihen Almendi me Panon WTF...

  39. Klindi klind

   47: 00 Almendi dhe Panajoti ikin ne 49: 48 jane prape aty e cuditshme

  40. L M

   😂😂 Andi ktu e ke te sigurt Tean esht para kamerav ne Lokal kush e di sa njeriu mund ta ngacmoj Tean as qe ke iden ta shofesh fareee😂😂😂falendero Andin e kosoves qe te dha iden kujdes Tena se ta marrin te tjeret pastaj kujton Andin e kosoves te sqaroi shum mir po ti u mundove te fillozofosh Andi shipris o klloshar.😂😂😂😂😂

  41. Xhuliana Hima

   per 1muaj ndahen

  42. Anila Hyseni

   44:30 largohet Almendi 48:47 Almendi prapa Atdheut🤔

  43. Jetmir Behrami

   Kjo Lediana mos eshte LEDIAN ?

  44. Unejs Kushi

   Si a andi si karateist

  45. Arianit Osmani

   Mat mirt jeni tea andi 🥰🥰

  46. Jori Sadikaj

   Di te na thote drejtuesja e emisionit si dhe redaktoret se ku eshte gjetur fjala "Puntata",una cfare fjalori apo enciklopedie e keni marre sepse dhe nga italishtja eshte Shqiptarizuar si mos me keq.

  47. Dea Kitchen

   ❌❌❌❌❌ Hej Njerz subscribe kanalin Tim ❌❌❌❌

  48. MURATY UCEX OFFICIAL

   Pershendetje dhe faleminderit shum per suportin dhe dashurin qe me jepeni mua.. ju dua shum .❤️🇦🇱👐

  49. valon rexhepi

   ooo Andi por nje puthje duhet ta japesh ta vertetojsh se je çift me Tean perderisa ke ardhur ne nje show te gjejsh dashurine ✌🏼

  50. Klea Lleshi

   Ju lutem mundeni te hyni live kur fillon perputhen se jemi ne shtete te tjera the skemi si ti shofim please

  51. Ολυμπία Τσόλι

   Wow Atdheu 😂

  52. Hasanpapaj Albana

   Andi & Tea cfar do qe te nxjerin cfar do qe te thon mos u ndani mos i knaqni hasmit cfar do qe ka ndodh para se ju te kaloni vitin e ri bashk hidhini mbas kraheve nuk keni qen te lidhur tani e mbrapa jini vetem per njeri tjetrin👌👌🙏🙏

  53. Ada

   Kjo Tea femer pa sens, pa karakter! Kjo eshte e vetdijshme se Andi pelqente shum Shqipen, dhe prap Andi nuk shkoi pas Teas. Filloi te humbte peshe Tea dhe Andi filloi te duken. Po me vjen shum cudi kto nuk duken fare si cift, nuk kan ansje lloj afersie. Kur dy persona dalin dallohet!

  54. Ylli Krasniqi

   Shum palidhje pa fatjonin

  55. Ada

   Kto djemt kujtojn se eshte gare! Kur thon mbeshtetesit mi! Si te ishte gar plotike

  56. Moxhii

   Ik o and se na ke ca krin shuqyr iket e moret at fam mundoheni ta keni gjithmon nivelin e shikushmerish gjithmon te njejt !! Edhe shnet nhapet barkun

  57. Anita Admir Haxha

   Andi dhe tean qifti me i bukur 💞

  58. GATIME TE SHPEJTA AW

   Nese do me mbeshtesni me nje SUBSCRIBE ne IThomes Zoti ju bekofte per miresine qe keni ne shpirt ju dhe familjet tuaja !!!

  59. GATIME TE SHPEJTA AW

   Nese do me mbeshtesni me nje SUBSCRIBE ne IThomes Zoti ju bekofte per miresine qe keni ne shpirt ju dhe familjet tuaja !!!

  60. Samir Cakaj

   Pse vetem djemt largoni nga emisioni

  61. Emilio Fasho

   Shikoni pak almendin n minuten e 46 qe largohet nga studio dhe shikoni n minut e 49 qe esht almendi mbrapa atdheut

  62. Erlinda Avdylaj

   Nuk kqyret emisioni pa Tean e Andin

  63. Lisa

   PRODUKSIONI I NDYRE! SHIKONI FOTON E TEAS DHE ANDIT QE DUKET QARTE QE NJIHESHIN. Prandaj dhi si ndrikull kjo Tea se eshte qarte ne lojen e saj me Andin. Duket ti nxjerin ne Prime Tean dhe Andin per genjeshtrat. I gjithe ky emision paska qene nje GENJSHTER!

  64. Beauty tips !

   ithomes.infoWqzmADDRTRI

  65. Re ni

   Dashuri koti pa njenja vec pubblicità 😡😡😡😡

  66. Kristjan Yakuza

   Hahahahaa atdhe king🤴🤴

  67. Alban Rohani

   Ore me bejn syt mua apo ca almendi iku shikojeni ai eshte prap ulur do ken harruar

  68. Leotrim Bytyçi

   O Andi i parë po nuk e ke me vulë Tean që është e jotja,si dihet kesaj pune sot je me te e neser mund te mos jesh nese me te vertet e ndjen apo e dashuron nuk rri ne emision dhe me veten tende ja lejon atyre aty te thone qe e pelqejne e pastaj prekesh,kur e ndjen diqka qe eshte e jotja del nga emisioni dhe njihesh nga jashte,sinqerisht e pakuptueshme te qendrosh dhe te thuash pse e pelqeni Tean!

  69. AKZ Ardi

   Ne minuten e 45:00 almandi del nga emisioni edhe ne minuten e 50:00 almandi esht brenda nstudio ulur WTF

  70. Ermira Selimi

   Atdheu shum i semur i vrar ne kok sdi pse e zgjedhni antipati e kam i semur 🤦🏼‍♀️

  71. ROVENA Rustani

   Beri Mir qe iku KY Panajoti clidhje kishe familja ne ate moment do ngelesh ne dere o Panajot 🤣🤣Kur flet Almendi te ben me dhimbje koke 😝😝

  72. Its my love

   SUBSCRIBE ju lutem kush e shikon Its my love

  73. Nina Spirollari

   Ma sollet kete erin dhe ma hoqet fationin.

  74. Esat Veliu

   Ti andi nuk e don ten por ti don shqipen

  75. Arjanit Gutaj

   Tea dhe andi edhe fatjoni dhe melisa jan me te bukuur

  76. Tina Violin

   Tea dhe Andi jeni yje😘😘😍😍

  77. Beauty tips !

   ithomes.info/net/u9Wz0KV9eoaIhn4/video Tea e lidhur me Beart Rexhepi ⬆️ Faktet

  78. Daniela Muca

   Elvis mos rri aty me se asnje femer nuk esht ne nivel in tend Arjan vendin tend esht Mir ta ket Elvisi.. Nje njeri qe flet dhe esht shum I pjekur lum ajo femer we do te ket ty ste meriton asnji femer aty.. Ishte Tea po' Tea u perputh me Andin me mir dil e perputh me dike serioze se kta femra qe Jan aty Duan muskuj jo burra dhe karakter..

  79. Kristina Pepa - Art creation al

   Nuk e kam ndjekur kete emisjon por elvisi shum i drejt dhe origjinal

  80. Sidorela dori

   Melisa prandaj te ka thirre Olsa te zyra per tu pergadit per reklamen se u lodhe Bora gjith ato rreklama u ba emisjoni perputhje reklamash 😆🙃🙃

  81. Babblebabi B

   Kur njerzit jan cift puthen. Nqs keni dal ne tv dashuria duhet te zhvillohet aty se prandaj Po ndjekim kete emision. Fallco jeni qe te dy sikur keni 1o vjet te martuar silleni. Shqipja pati te drejt qe tha qe njifeni jashte se ato emocionet e para nuk i pame. Nuk pam asnje lloj emocioni gjate gjithe rruges tuaj.

  82. free fire

   Tea👑❤ Melisa👑❤❤

  83. Zejnel Morina

   Kristjani asht i jashtzakonshem, nuk ka kongurenz, po mjerish ska as femra per nivelin e tij 😇

  84. Lida Pehrshon

   YLLI BSKA

  85. Klleci aleksander

   Pershendetje Qekur iku Luan fatjoni nuk shihet me perputhja

  86. Mia Tips

   100% per giveaway ka fol thot ...😄

  87. Loco Loco

   Dikush ti thoj Andit tju rruj lobet te gjithve aty. Mos na boj si ps🤣🤣 boll me ato shembujt qe bejn sens per ty , se nuk je aty ne jeten e perdishme, je ne nje show dhe çdokush ka te drejte te shprehi pelqimet e veta , pastaj merret per baze apo jo nga pala tjt eshte tht gje .

  88. Gimo Sopjani

   Ky pejoni nuk diti me u pergjigj ky duft mi thon keti tipit per deri sa e kam perball tean do ja lypi Po edhe do I lutem zotit ishala smajep

  89. ShadowSniper64

   O Andi, mo vella, kuptoje qe ate qe thote Andi 2 eshte komplet e llogjikshme, pse te djeg ty eshte dicka tjeter. Ai po thote qe gjate procesit, nqs Tea ndryshon mendim, une jam ketu. Shume qart e bukur

  90. caje gjyriqi

   Wowowo hallaw Atdhe el Chapoja . Atdheu ka melisen 🤝😍😍🖤

  91. Katerina Kristo

   Bravos Loko mire the secili ka menyrene tij te komunikimit per te bere per vete nje vajze konomi thote jo keshtu si them une dhe kur e kundershton te fyen shume keq per publikun qe shikon dhe degjon

  92. Drane Gjergji

   ANDI dhe Tea ju uroj jete te lumtur dhe sa me shpejt me nje djale! Urime!

  93. Lina B

   Me vertet sjam duke e kuptuar ket atdheun....

  94. AIDA AGA

   O Panajot!O shen Meri...Aman kur flet,nervattttt🤯

  95. dortmund dortmund

   Lediana kujdes nga olsa se ajo thot zgjidhe ardheun e atdheut i thot mos e prano per me te ul ty per mos me te dasht publiku kujdes

  96. Kosovo Albania

   a qetu keni gjet ket vend me gjet nuse phhuuuu dhevsha bulashat

  97. Fredi Gogoli

   ithomes.info/net/vsaxutSFjH97jKg/video&feature=share&fbclid=IwAR0g68JLuNQPHGJlwGBLSIFb_-kzPwmhoTDlPiBqaDax-3P_T_KmFP7imtk

  98. Amongusplayer Rr

   Andi 2 je mbret per momentin e Andi1 robot mashkull hahahaha

  99. Fredi Gogoli

   ithomes.info/net/s8-o15aPjI1ofYY/video

  100. downfalls high

   50:30 ai Almendi aty mbrapa sikur iku njeher nga programi apo- 💀💀💀🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️