Ledjana tregon se prindërit nuk janë dakord për hyrjen e saj - Përputhen, 12 Janar 2021

27K visualizzazioni13

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Sanije Fejzullahu

   Lediana eshte bukuri ve me ndegju ke deshir me at ze te embel

  2. Ina Porro

   ledjona mos te bej te ndershmin mevlani perputhet bukur Me Melisen

  3. Arian Krosi

   Po Mamiri me i neduqu prindit se kesoji emisjoni

  4. Klaus W.

   Po cfar i gjuheni kshtu ledjanes more vajza shum te pa eduart jeni

  5. Lejla Hoti

   Je shum vajze e fort ,kam kte mendim ,brava vazhdo keshtu ledja na

  6. Funny Bee

   Me mire kan dale ketu? ithomes.info/net/s918mpVxjYqKo5w/video

  7. Muraty Ucex

   Hey ... faleminderit shum per suportin Murati ju do shum

  8. Melisa Lleshi

   Faleminderit shumë të gjithëve për komentet tuaja pozitive❤️ po më mbushni zemrën plot!!! Ju përqafoj fort, dhe ju lutem shumë për “subscribe”❤️

  9. TEA TRIFONI

   Pershendetje jam fationi! Ju lutem sa me shum subscribe per me shum video ithomes.info/net/1719sNWcpHhpp4I/video

  10. Andi&Tea fans

   Pershendetje ktu do t gjeni video nga perputhen subscribe ju lutem❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  11. Melisa Lleshi

   Përshëndetje jam Melisa, jam shum shum e kënaqur per support-in ma jepni që prej ditës së par 💓 Ju dua te gjithve , mos harroni te bëni subscribe 💓 Shum shpejt do filloj me live vlogs ne youtoube 💓

  12. Andi Shehi

   Përshëndetje jam Tea , jam shum e kënaqur për mbështetjen që ma jepni mua ❤️. Mos harroni te me bëni subscribe. Ju dua shumë ❤️

   1. Luljeta Dedej

    Më . N ,fo ..11qqqqqqqq1q1qqqqqqqqqqqqqqqqqqq11q

  13. Gjithcka

   Pershendetje ky eshte kanali i vetem i emisjonit Per'Puthen ❤️ Me ndiqni sepse keni cdo gje ne lidhje me emisjonin edhe personazhet e Perputhen 💖

  14. Perputhen News

   Pershendetje ketu do gjeni video nga me te ndryshme te perputhen SUBSCRIBE