Ftesë në 5, Seksi pa pëlqim në çift dënohet në Danimarkë, po ne a jemi gati? 12 Janar 2021, Pjesa 2

7K visualizzazioni6

  Tema: Seks pa pëlqim, Danimarka bëhet vendi i 12 në Europë që aktin seksual pa dëshirën e njërit prej partnerëve e quan përdhunim. Por si do të funksionojnë denoncimet dhe sa larg është Shqipëria ndaj këtij vendimi?
  Të ftuar: Skerdi Faria, Edlira Çepani, Viola Godaj, Gerta Gixhari
  #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare
  Gazetare: Xhuljana Lakuta
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Vicky b

   Sa idiot o zot.

  2. Alketa Keta

   o njerez kur do e kuptoni qe jeni edukativ ne publik dhe perderisa jeni si e tille jeni te detyruar te merrni njerez te specializuar te fushes te diskutoni per kto tema ato te ftuarit qe keni ju kane dal ne tv per te promovuar bizneset e tyre ato jane ku therret qameti

  3. melody90

   Ky Skerdi eshte komplet idiot! Si i jepni kohe televizive ketij rrote mgjthse rrota ka vlere me shume se ky.

  4. Don tom

   Udhetim ne natyren shqiptare.DIMER.VLOG..ithomes.info/net/vdmolNKHrpulk6g/video

  5. Angi Trajani

   Skerdi injorant

  6. O K

   Shum shtaz nuk e bëjn me dhun. Edhe pse jan shtaz dhe kjo asht perfekt. Kjo duhet te bëhët edhe tek njerzit.