Takimi 4 minuta Mes Teas dhe Andit, e ndjekin familjarët - Përputhen, 31 Dhjetor 2020

1,4M visualizzazioni639

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 2 mesi fa

  Commenti

  1. Luela Lami

   E kuptuat tani pse mami andit ka ndenjur Ashtu??Ka aktruar lojën e thurur nga produksioni😂😂

  2. Mihane CARA

   Gjyshja e elvisit a esht nga mirdita?Sepse edhe un jam nga mirdita!

  3. Anton G

   Mami Andit eshte shume e bukur si cuni vete

  4. Lavdije Sinani

   Andi si e detyrove edhe maman tende te mashtroj ashtu si ty???? TURPPPPPP PER TE DY NENE E BIRE

  5. Keni Albania

   Po mami o Andi 5000 € e kishte gjoben ? 🤭🤣🤣🤣 a langaraq qe jeni pz e madh

  6. Mia Duro

   Andi po mamin e kishe ne kontrate

  7. Kryeziu Rilona

   Ku ështe melisa

  8. alisa guaci

   Cfare ka ne dhemb ajo maria?

  9. davud aaafff123

   moj BORA qeshte kjo edukate keshtu su ngrite ne kembe fare kur hyn musafiret

  10. El El

   Kush erdhi ti rishikoje takimet Tea- Andi pas lajmit qe Tea eshte me Beartin? Waww super aktorë🤮🤮🤮

  11. M B

   Woooww sa te edukuar qe jeni gjith kur u largua nena e elvist 👍👍👍👍👍👍

  12. Dolce Gabana

   Kuji te hyft oj ana

  13. Suela Ademi

   I like you kat g

  14. Teutaeta

   Super te dy👌💞

  15. Healing Goddess

   ithomes.info/net/srF_tqqknmmKfZw/video

  16. Fadil Hajrizi

   Loj e flliqur Kta njerz te gjith jan te deshtuar Ne dashurin e par Jam duke ber servis makinash🏃‍♀️

  17. ED Videos 4U

   ithomes.info/net/07eymrCNjI6co2U/video

  18. elkije kas121

   kur bora i drejtohet marias bora :Maria kam pershtypjen se ti e percjell qdo her tean😆 Maria: jo se percjelli kam ardhur per sy t zi ketu

  19. Tana Selko

   Brava mami andi tea edhe andi jan 💥💥

  20. Indrit Sakja

   Kur do ti hiqni to o burr te shofim nai takim te vertet to jan fallco jan qire per vit ri si lop poll ikni nga ecrani tashi

  21. Da Loa

   esti geloasă pagubă in ciuperci love

  22. ridvan Sopi

   Sa kam qajt more andi per maman lum ti qfar mamaje bukur me lot po shkruaj respekt nga largggggg riki

  23. Z H

   Mami i Andit yll Zoj ❤😍❤

  24. A2 Studio Production

   ithomes.info/net/tNlxxLKxenmNdZw/video

  25. Fabtastique

   .

  26. V Reka

   Duhet te votojm qe te vi gjyshi I teas sa me shume like dhe shkruani te perputhen ne komente per keto kerkesa nese ndonjeri mendon keshtu like ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  27. House Vibes

   Sa nene e embel e andit 🤗🤍 ...

  28. Nurse KM

   ana 1 puth atdheun ithomes.info/net/mdd9qJGOsHeKqWU/video

  29. Ermela Luti

   Thuhet vigjilie e vitit te ri???? Un di se vigjilie thuhet vetem per naten darken e krishlindjeve😏

  30. Lindi Tr

   Motra Teas qenka yll ..ajo qenka per perputhen

  31. Anxhela Vahaj

   tea dhe andi jan shume te mire

  32. Bledar Perhati

   emison vari lesht

  33. Jam Toni Nga Lezha

   Si mu duk bora si presore letersie kur pyste kantidatet 😂😂

  34. Anxhela Hoxha

   Mami Andit mu duka pak si shum e eger 😬

  35. Harry Harry

   A se jep sonte

  36. Learn to Fly

   O Ana1 me spez djekes se ti ....nuk ka ne ate emision , rishikoi edhe nje here putatat qe ta kuptosh veten si je !!!

  37. a degenerate

   16:52 Ana thote “ose e virgjer si Sindi”💀💀💀

  38. albulena albulena

   unë shpresoj që për 2021 tea dhe andi tbehen bur dhe gruaa

  39. Kosovare Salihaj

   Perputhen😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  40. Alles Baba Ferlind

   Fatjoni qe th ma qo mallin se nëna ime a i ka vdekur fatjonit a qka ????

  41. Diar Bunjaku

   ithomes.info/net/s6h82LqInYF1gH4/video Qfar po ndh me Andin 🇦🇱🇦🇱🎉🎉😍😍😍

  42. Diar Bunjaku

   ithomes.info/net/s6h82LqInYF1gH4/video Qfar po ndh me Andin 🇦🇱🇦🇱🎉🎉😍😍😍

  43. Diar Bunjaku

   ithomes.info/net/s6h82LqInYF1gH4/video Qfar po ndh me Andin 🇦🇱🇦🇱🎉🎉😍😍😍

  44. Diar Bunjaku

   ithomes.info/net/s6h82LqInYF1gH4/video Qfar po ndh me Andin 🇦🇱🇦🇱🎉🎉😍😍😍

  45. Experiment Jonny

   Andi si aktor filmash 👍👍 👇👇 ithomes.info/net/s6h82LqInYF1gH4/video🥰🥰🥰

  46. Experiment Jonny

   Andi si aktor filmash 👍👍 👇👇 ithomes.info/net/s6h82LqInYF1gH4/video🥰🥰🥰

  47. Experiment Jonny

   Andi si aktor filmash 👍👍 👇👇 ithomes.info/net/s6h82LqInYF1gH4/video🥰🥰🥰

  48. Experiment Jonny

   Andi si aktor filmash 👍👍 👇👇 ithomes.info/net/s6h82LqInYF1gH4/video🥰🥰🥰

  49. Experiment Jonny

   Andi si aktor filmash 👍👍 👇👇 ithomes.info/net/s6h82LqInYF1gH4/video🥰🥰🥰

  50. Experiment Jonny

   Andi si aktor filmash 👍👍 👇👇 ithomes.info/net/s6h82LqInYF1gH4/video🥰🥰🥰

  51. Experiment Jonny

   Andi si aktor filmash 👍👍 👇👇 ithomes.info/net/s6h82LqInYF1gH4/video🥰🥰🥰

  52. Niga Man

   Spju shkon emisioni ju ka qit its my love prej loje

  53. Zhanina Haka

   Kjo mami andit si ironike i ka ato pergjigje si t prera m thik ta shpif mamat e tjera ishin m t embla kjo si kohen e diktatures

  54. Sureja Memedi

   Pse nuk kthehet ana e par se ajo me mit e ben perputhen

  55. Valdeta Veliu

   Me e bukur mami Andit se Tea , tea sikur me qen e ëma Andit 😂😂

  56. Linda Vlore

   Respekte fhe gjyshes qe u mundua erdhi deri aty se veshtire levizin gjyshet

  57. Linda Vlore

   Komplimente andi shume zonje mami 👏👏👏Respekte

  58. Adi Bami

   Boh sa e pashme mama andit😒

  59. Anja Noka

   Ata qe po prisnin gjyshin e Teas 🤣😂

  60. Zenel Krasniqi

   Sa injoranta jemi ba vjen njeriu asnji su cu ne kam pervec komentusit 😥😥

  61. Aldair Hysa

   Me te vertet me vjen shum keq per eminin ..zoti te rujt emin je nje djal shum i qet te uroj suksese e jet te gjat.

  62. Sigi Kuqi

   Tek pjesa e fundit pse nuk i degjojne edhe kur te tjeret flasin si prsh Panajoti , Erlindi , Arber, Armend , Marins po degjonin pa fol asnji si gjithmone personazhet qe flasin perher ... esht mosrrespekt te flasesh mbi tjetrin kur flet ...

  63. Pllumbi 95

   Melisa 🤢🤮

  64. Behar Dushi

   Urime vitin e ri të gjthve juve edhe stafit... por edhe gjith shqipetareve ku do që jan

  65. Ilir Terkuci

   Jeni super🏆🏆🏆

  66. egzon qoti

   Mami Andit Komuniste e vertet shifet nga qendrimi dhe fjalet qe i jep

  67. GèNa

   Elvisi mbrekulli djal dhe nana e tij dashuri e embel , i dua shum njerzit me zakone sikur jan dranet mirditore ❤️ ( dhe shum dashuri per Eminin, zoti i dhente vetem gezime në jete ❤️)

  68. Anxhela Hankja

   😘😘😘😘😘

  69. Mel

   8:49 o zot Andin femer po e shof 🤣🤣 njesoj

  70. Mel

   Me duket se Fationi kot rri aty, humbi Anen 1, humbi Melisen, mirpo don te qendroj per raste fiestash

  71. Sadiku Labinot

   nana andit me ebukura edhe mewlanit

  72. Mel

   O zot nuk mund ta besoj mu realizau endra TEA 🍯 + ANDI 🍯 = 🥺

  73. Evisa Evisa

   😍😍

  74. Adela Pjeci

   Me trrashegime cifti Andi & teja je të lumtur ju pafsha pleq me thija së bashku

  75. Don Capo

   Kush e tha ate ose e virgjer si sindi hahah

   1. Don Capo

    @DM DM ahaaaa ajo esh super pjeshk 🥴

   2. DM DM

    Ana 2

  76. Angela Haxhillari

   Do heqi tea me mamin e andit. E bukur e bukur po duket si xhandar e rrepte! Ka per te nxjerr edhe nervat me te fshehura te teas kjo 🤣🤣

  77. Heidi Sharpe

   Mami I andit vip

  78. Oriola Eri

   💥NEW ALBANIAN ARTIST 🇦🇱🎉/ SUPPORT HIM ALESIO - HARROM ⬇️ ithomes.info/net/pcyPsaVmi6iHfIY/video

  79. Oriola Eri

   💥NEW ALBANIAN ARTIST 🇦🇱🎉/ SUPPORT HIM ALESIO - HARROM ⬇️ ithomes.info/net/pcyPsaVmi6iHfIY/video

  80. Rabie Rufatoska

   Bravo

  81. Altin Ibrahimi

   Ana - 16:50 ose te virgjer si Sindi 😂

  82. L. Nallba

   Shuuume simpatike mami i Andit edhe shume mbrojtese ne pergjigjet qe jep.

  83. Edona Azemi

   😍😍❤️❤️

  84. armando xhepi

   Sa negativ qe t dy si andi se nena 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  85. Lulja e pranveres

   ahhh kjo mami andit fort si me specc me dukett

  86. good shit

   Respekt oer elvisin 💯💯

  87. Elona Latifi

   Mqafsh tfytyra teas kur thone do vij gjyshja elvisit,he mi tea tu prish takimi,pa fut kembet terdhi zeri,’Mami ta sygjeroj metrin..

  88. Liljana Kacaboni

   Vjera gjasme sikur nuk e njef Tean , si lop kjo vallaj se shikoj dot

  89. ROMAN 3

   ngelet tu u mar me gjyshen e elvisit, po nuk ju ra ne sy maria, motra teas hajdee yllll hajdee, shume me e mire se tea, ah mer and mer and cu nxitove..

  90. Hajrie Lala

   Melissa duhet te iki

  91. Award

   palidhje.

  92. Gshhs Xhxbbzjz

   Andi dhe tea 😍😍

   1. Mel

    2 Zemra jan 😻

  93. Era Era

   Zoti I bekofte gjyshet tona 🙏 sa te mirat e te dashura jan ❤️

  94. ela 2020

   Mami anditit shum e bukur por shum e eger tip i sert ja humbet gjith bukurin ✌

  95. Erdison Hasani

   Aman keto reklamat me personazhet e perputhen mos i beni me se na e shpifen, jane shume fallco

  96. ff. nino

   si e ka motren tea mmmmmm

  97. HEIDDEN MUSIC

   👇👇👇👇🤝👐👐 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 👐👐👐👐HEIDDEN MUSIC👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐👐

  98. Erik Sexou

   🔥

  99. nex toro

   Juve jo vaksina po xhaxhi nga varri te ngrihet duet qe tjau japi vaksinen e ti vetm se ajo vaksin ju sheron juve me prjashtim te Elvisit qe din se si te sillet dhe se e ka kuptuar se si duet te jesh Europjan kurse ju qert jeni viqa dhe se ju duhet vaksinen te Veterineri ta merrni