Top News - Rikthehet kërcënimi nga Vjosa/ Përmbytjet, Rama ne zonën e urës së Mifolit

4,1K visualizzazioni8

  Kryeministri Edi Rama ka inspektuar Vlorën, pas situatës së krijuar nga përmbytjet. Ai tha se do të vijohet me 3 projektet e fundit që mbyllin zinxhirin e investimeve për kanalizimet dhe lehtësimin maksimal të ngarkesës së ujit në kohë reshjesh intensive në Vlorë, por vuri në dukje edhe investimet në kanalizime, të cilat parandaluan përmbytjen, nisur nga prurjet e ditëve të fundit.
  Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Permbytjet#Rama#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. gjergj kastrioti

   Ku keni ba pun o derra o kamikas i shipnis