Curri: Rama ka bindur Greqinë dhe Turqinë se është njeriu i tyre, përplaset me Zylon

7K visualizzazioni12

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Nazmije Sulce

   Curri po benet shebetori i canit po i ligu do te ligu n po mos u merni me cani e currin po ti je i denegjeruar o cani je si ate qe ben rama ne megjes o ram mos e caj koken nga te keqinjnt po u thusj nje her hanimmut dhe vaxhdo punen

  2. Enrik Rushan

   Po dhe greku te njejten gje po ben

  3. Enrik Rushan

   Po pse car ka ketu munt te jete e vertete

  4. ILIR AVDUULLARI

   O Eni po sa me posht mund te biesh turp edhe ate zylon mbae per ndo pastrim me fshese

  5. Arjan Kosturi

   Currrrrrriiiiiiiii..................

  6. Bujar Iljazi

   Rama ja dha 12 mil grekit per at po luajn me ramen

  7. Feti mazi

   Po keta ne tavoline jane socialist te Lsi dhe dyte tjeret jane socialist te Rames

  8. Edi Rruga

   Kush eshte ky mjekerr cjape qe na mbron greket.greket kane 30 vite qe e rjepin Shqiprin dhe po vazhdojne ta grabisin me ndihmen e politikaneve tradhtare te Shqiprise.

  9. ariana pertena

   Curri je filozof i vjeteruar

   1. jani banani

    Po ti bente elozhe Ramrs do ishte i moderuar?Logjik militanti

  10. Peter Kapaj

   ky curri hiqet sikuri di cdo gje bashke me ironikun cani qe te dy jane babale

  11. Michael Deleon

   Kurr skisha mendu qe do mblidhen kaq grek ne nje emision dhe po thon ca tju doj trapi. Turp i madh.

  12. jani banani

   KY ZYLA SHUM NJERI I PESHTIR

  13. swedi boy

   Hila je 1

   1. Feti mazi

    Kto te erdoganit jane per termetin pse po propandoni si partia e Enverit

   2. Feti mazi

    Bektel enka e asfalteve eshte amere dhe izraelite

  14. jani banani

   CURI JE I SAKT

  15. Jeff Hernandez

   0:17 dirk-girl.com

  16. Rafael Caushi

   Curi ka tè drejt

  17. Serxhio Lukani

   Rama le te thoj cfare te doj ne sbehemi kurre 1 me ato grek degjenerum sjemi shtet fqinj me ato....

   1. Rafael Caushi

    Ore rama èshte me grekun apo me turkun se me sa duket rama.po tall lesht e curit.dhe po fiton dhe prap po fiton