Top News - “Hilet e Ramës për zgjedhjet”/ Kryemadhi në Shkodër, takim me strukturat

846 visualizzazioni0

  Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim pasditen e me strukturat e LSI-së së Shkodrës, duke kërkuar ndezjen e motorwve të fushatës elektorale. Në fjalën e saj ajo u shpreh se rezultati i zgjedhjeve do të jetë surprizë për Shkodrën, pasi sipas saj, forcës politike që ajo drejton i janë bashkuar shumë socialistë që janë zhgënjyer nga PS-ja.
  Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Rama#Shkoder#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Teo Teo

   Po si ka mundesi Qe e pret shkodra kete kalakurv te ndyr turp

  2. Bardh Matera

   O popull çe pranoni ate palaçe gruan e kry hajdutit te shqiptareve mos u genjeni se mjaft ju genjeu shporrni mos e leni tju afrohet