Klevis Balliu: Rama është vasal i Erdogan të cilin Europa e ka izoluar, shiti detin

2K visualizzazioni0

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 4 giorni fa

  Commenti

  1. Leda Manoli

   O Balli je komplet injorant,

  2. shoku shoku

   Detin donte ta shiste sali berisha dhe lulezim basha . Po ky esht djali i fahri balliut komunist e bir komunisti spiun . Erdogan e ka ngrit ekonomin turke . Dhe nuk ka nevoj per europen e flliqt

  3. ilirian Forever

   👏👏👏👏👏 quhet lepirsi i Erdomutit

  4. Roshi Roshi

   Me llafe Rama nuk fal dot as shpin e vet ne surrel o Balli hajdari, jo detin qe duhet marrveshje ne parlament me firma ministrash dhe miratim te presidentit. Ashtu e boni PD ne 2009 o te nraksha babin ne vesh.

  5. Tom Lleshaj

   Hera e par qe po flet persmari z Balliu .

  6. Bujar Murtishi

   Pershendetje . Nuk po e kuptoj se si Zonja Vasili fut ne emision z.Balliu nje person qe ska lidhje me analizen politike. Nje tip negativ i padeshirueshem dhe arrogant.