Fationi i bën kryqin Melisës, ja si i përgjigjet ajo - Përputhen, 28 Dhjetor 2020

202K visualizzazioni107

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 2 mesi fa

  Commenti

  1. Jonida Balla

   Jrjtjr ❤️💋jtjtur ❤️💋h❤️💋jrhrur ❤️💋ktktiy Bejrut ❤️💋jtutut ❤️💋❤️jrirury 💋❤️j rht jrjt hey ❤️💋hrjty ❤️💋❤️💋jrjt jtuty ❤️💋ku rjthrh ❤️💋jrjt jruy ❤️💋❤️jdjthh 💋❤️jrjtjt height 💋❤️jtuty 💋❤️💋❤️jfjth 💋❤️jrjtjt ❤️hrurut ❤️hejt jjrjt ❤️💋❤️💋krkrkru ❤️💋ktktj jtjtur ❤️💋jtjtjjtjtj ❤️💋

  2. Jonida Balla

   ❤️💋❤️💋❤️💋❤️💋❤️💋❤️💋❤️💋❤️💋

  3. Jonida Balla

   He e nrjr jrur jrur hey ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💍🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂

  4. Jonida Balla

   Jrur Jrur jrur hryt ❤️🥰🚖💍

  5. Klajdi Muca

   Fatjoni speaking English water🤣

  6. Evaxxx Eva

   Fatjoni me vjene keq qe ta them po qenke njeri pa by... themi ne nga vlora u bere si bletet sa ne nje lule sa te tjetra

  7. Emil Bobi

   Mevlan je nji cop katunari qe po me vjen keq qe kjo melisa e spo te kuptuka ti pshurrsha letrat qe ti kan dhen se di si ti kan dhen letrat ty

  8. Emil Bobi

   Melina sesht e per mevlanin se mevlani duket si i virgjer sdi te hedhi melinen

  9. Donika Biba

   mevlani eshte shum larg melises,uhuu nuk pjekin fare,mevlani do nje nuse sot ,melisa sapo ka hap syte ka goxha kohe per burr serjoz

  10. Donika Biba

   kësaj melises ja djallosi fatjoni dhe direkt u hodh nga mevlani,sedi ne ja dalloste dhe mevlani cdo beje jam kurjoze,

  11. Luljeta Caca

   Melissa ta vuri vizen e para o fatjon

  12. xhuljano shqipe

   Ky Panajoti Ça nuse kerkon Ai ika Buzet me Qumesh akoma

  13. Ali Baba

   Burri 35 vjec hec vetullen si noizy hahahah

   1. Suzana Farizi

    Ty SA vjet ke

  14. Sami Nebiu

   Sa e turpshme ajo pjesa e Fatjonit që ndërhyri kot dhe nuk diti se si ta bëj. Një her u bë bajat me Annën përkëdhelet përkëdhelet, pastaj fenomeni fenomeni, iku nga studio për ru bërë viktimë si fëmijë 5 vjeç, tani X X (iks iks). Bën mirë të mendoj para se të ndërhy se del shum fëmiror...

  15. Altin Lazi

   Ky mevlani te shton jeten pz 🤣🤣🤣

  16. Julie Kotori

   Fationit I ka hy vetia shume ne qef legen diale.

  17. Ida B

   Na keni care koken me keto kryqe 😝

  18. mirditori official

   Xhan mund tket e arjanin nuk thu keq o Mevlan, e dyshimte kjo melisa nuk di cfar do 🤣

  19. mirditori official

   Mevlani serioz tani qe i ka ardh mami ne studio 🤣

  20. vera palloshi

   😀😀😀😀

  21. Alb Funny

   Subscribe shqipe ju lutem ❤

  22. Bes Bau

   Ky Mevlani a Hajvan esht apo prej Cilit Fshat vjen?? Boaaaa del takim me Melisen 4 min dhe fol fjale qe as edhe nje Hajvan sdo ti thoshte!!! Ky Djal esht ashtu si thuan te na.. Mendjemadh e Kryefikur 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  23. FF COBRA YT

   10:12 kush e ka ven re ate emoten e elitepaasit ke fre fire 😂😂

  24. Perputhen_ Fans

   Eeeee Fatjon eeee Delete po ik meso njeher shqip o mjeshter

  25. fjorla fjorla

   iii ma shpifi kjo ana 2 njeri me negativ skam par

  26. tattoo ervin

   Jeni ba si 100 vitrinat !

  27. Katie Lesko

   Ky Fatjoni esht pak ego dhe shum pa edukat qe ja beri kryqin Melises

  28. Anna Anna

   Fatjoni esht kot mir i ka then Melisa esht i programuar ,, Edhe me Anen 2 ( 2-3 xhiro dhe mbaron )

   1. Anna Anna

    Dhe vdes per Melisen , sikur vdes per vemendje ,, e tregon bukur te kjo video duke her sikur po ben muhabet e spo i degjon,, po pikerisht e theksoj Edhe me shum stresin qe ndjen qe humbi interesin e Melises

  29. A&K A&K

   Ky Fatjoni na e shpifi me kryq ne dore prifti.. ulu pak me kembe ne toke o cune

  30. Edi Prishtina

   ajert rustani shum gabim e ke se me i miri ne studio ëshë fation por rob qir

  31. tani laci

   Bora keto vajza mendoj se kerkojn quna ti punsojn ne rruge,se sa per lidhje serjoze asnjera nuk ja vlen,se ngelin burrat e tyre te pjekin caffe per dashnort e tyre

  32. IRa- ira

   Thoni qa doni por Fationi eshte shume i vendosur dhe kte e ka tregua me Anen 1 as kjo sesht me e mire mos tju mashtroj sikur qe qanit per Anen 1 pastaj e shanit kshtu keni me ndrru mendim edhe per Melisen edhe kjo eshte per show i ben mashkujt per vete dhe vazhdon planin e saj viktime e radhes o Mevlan me dukesh ti ...njesoj sikur i ke then Arjonit nashta te kujtohet ...

  33. Valdrin K

   Nje fation ka perputhem (mbreeti🤴)

  34. Shqiponja Gjermani

   Sa qesharak dhe i merzitshem ky Fatjoni. Pasi i thot vajza qe nuk do dal më me ty, ky i ben iksin.

  35. alisa guaci

   I ziu mevlan ca do heq me melisen kjo i jep shume gojes . Ai eshte i urt nuk eshte si kjo 😔

  36. pewdipie number one

   Fationi the king👑👑👑👑.mos te zihemi kot kush do melisen kush do fationin.un mendoj qe nje gje duam te gjith,qe melisa dhe fationi te jene se bashku

  37. Shora Hassan

   English subtitles or nah???

  38. Elena Oikonomopoulou

   Melisa je shum e mir vashdo jetoje lojen .

  39. Elena Oikonomopoulou

   A ky fationi sa i bukur esht aq pa tru

  40. its_era

   Ah more fatjon ajo ta ka heq vizen me koh😉

  41. ppl need

   Sa I shpifur qe eshte ky Fatjoni, ska me te keqe se nje mashkull inaci dhe llafazan

  42. Meriton Haliti

   Kurr ma mir ske fol fatjon

  43. Milena Miley

   Mevlani o burr ideal per kedo amo Fatjoni o mashkull mu knaq syri.

  44. Blendi U

   Fation & Melisa qifti ma i mir u kon por sdi pse u ndan😢😢

  45. Heini Müller

   Kushe I beri kryq Melissa po eshte turp MO Melissa iu hodhe ne qafe sikur ishte ne hotel jo ne TV turp🤑🤑🤑🤑

  46. fazile mehmeti

   Fationi i poshter esht i duket vetja qe esht dikushi por je hiq kushi medukesh me i keqi dhe me pa vler

  47. Kriss Kriss

   Ma burrni ka i Baxhelle sesa Fatjon lecka!! Fute ate X nbyth barbonqino !!

  48. 4lb4ni4 4ever

   Ti bo x gocat tu I cu paracetamol te tjerve 😂😂

  49. Sara Kambo

   Ca keni me Fatjonin ore njerez kush ju afrua qe nfillim ? E pastaj hodhi krahet her te Panajoti e her te Mevlani po ik ca perkrahni nje femer kaq menjefyll se mor vesh me rob shpie

   1. Sara Kambo

    @Rovena Selaj normale skenar i gjall kudo ... as si intereson per teleshikuesti shife dhe si e thojn njeher ....sduhet te interesojne komentet negative i thot Arjani gocave ... fal komenteve jan aty ku jan idiotet

   2. Rovena Selaj

    Po më shum jan të planifikuara besom çdo gjë për fam.semos meren me njerzit që kan nevoj që na mbyt varferia ne kulm qe shqiptaret vuajn ane mban si ne shqiperei e ne kurbet

   3. Sara Kambo

    @Rovena Selaj nvend tbejn emisione edukative bejn emisione gja per te mesuaŕ cna qenka dashuria hahaha edhe kjo sesht as dashuri se vetem zihen e kapen e shtiren gjith kohes

   4. Sara Kambo

    @Rovena Selaj mua mvjen keq qe i japin ne tv kto qe nese i shofin adoleshentet esht gjynah se ca shembulli te marrin nga ata aty?

   5. Rovena Selaj

    Shiko të gjith të perparuar jemi dhe rregulli i natyres esht që cdo gjë behet avash avash se dhe në për filma që shofim kështu ndodh po shqiptarkat moj xhan kan xhavluar ( jo të gjitha) pastaj aq me keq per meshkujt shqiptar që të gjith i duan goca për shpi sado te perparuar te jen esht tradita jon😊👋🙏

  50. Musli Krasniqi

   Delet

  51. Silvi Salla

   Ta dhjeu Melisa mer fatjon....vetem me egon tate do perputhesh.

  52. Georgo Aleksandris

   O ARJAN KONOMI JE EPIK. IMAGJINO KETE SPEKTAKEL PA ARJAN KONOMIN. GJYSMA E VLERES. ARJAN JE SHUME VALUT.

  53. Arban P

   Ca jane keto 4 min fallcoqe qe Ben Melissa me mevlanin

  54. Anna23 Anna23

   Me fal melisa po me serjoz eshte mevlani sesa je ti kam qef te te degjoj njeher te flasesh serjoze.

   1. Rovena Selaj

    Melisa qesh si budallaçk kot fare esht un se kuptoj ku i kan ato aftesi qe njerzit i preferojn sa fare jemi ne shqiptaret sikur çfar bejn po meruni me njerëz qe kan nevoj qe na mbyt varferia ..

  55. Rodjon Metohu

   Melisa eshte si drite fationit i ka hyp vetja ne qef kushedi se ca i duket vetja por je bere i shpirrosur tani per syte e publikut . Boll bere gjasme ste intereson Melisa

  56. Marinella Ella

   Fationi si sente in colpa deve deve dire mea colpa sta perdendo una ragazza molto bellina vuole Ana che e tutta Peppe Velenosa

   1. Rita Luneto

    @Marinella Ella è certo e perché no

   2. Marinella Ella

    @Rita Luneto Ora o capitò anche io a scelta di uscire con Atheu

   3. Rita Luneto

    @Marinella Ella melisa e scema ame non mi piace più none seria per niente

   4. Marinella Ella

    @Rita Luneto non è vero niente melissa a entrato da l'inizio del trasmissione con fationi po ja come fanno queste donne come Ana 2 insieme con i regissori che hanno allontanato melissa da fationi e furba quella Anna 2 faceva di tutto per allontanarla melissa da fationi che i piace a ana2 secondo a me quelli nella prapascene aiutano a ana2 molto ma molto stratega vediamo dopo ne

   5. Rita Luneto

    Ma chi sono bellina li la melisa mamma mia I vuoglie tutti ragazzi che sono nel trasmissione

  57. Jon Kenedi

   Kur u be dhe ky pederasti te bej kryq ik rr.p q.r ik

  58. And Anna

   Fatjoni eshte narcist dhe Ashtu ka per te pesuar si te legjenda e Narcisit

  59. Pjerin Stenaj

   Hahaha sa mir ja ban Fatjoni se ja ka vendos × per melisen😂🥰🤩😅

  60. T Sh

   Kjo melisa tall pi..in me mevlanin por ika te gjitha kto te qeshurat se nuk e qan dot. Dhe kerkon te xhelozoj ate fationin dhe qeshjet fallco gjithsesi esht shume lojtare aty dhelper e keqe asnje spo kupton lojen aty se ben si femije por nga ana tjeter te kafshon nese i kthen krahet 👊🏻

  61. Hlias Goce

   Fatjon pse mevlani perpiqet per melisen she ty po efendon he njeri PA sjellje

  62. Baby Baby

   O fatjon je nji femijj dhe jo burr ti qe ben kshu me melisen ty asnji nuk te preferon vetem tallen me ty dhe mir ta bejn dhe mjer ajo femer qe do ta kaloje jeten me ty torollak

  63. Alda Shabanaj

   Fatjoni po trg pak arrogant , ai mund të sillet të përqafojë dhe të bëjë si të dojë me gjithë vajzat ndërsa kur Melisa bën diçka të tillë ai i bën kryqin ❌

   1. Alda Shabanaj

    @A&K A&K☺️☺️

   2. A&K A&K

    Te mbeshtes Alda, po ce do nje mashkull si Fatjoni ! Qe nxehet si femi i llastuar

   3. Alda Shabanaj

    @Sara Kambo 👍👍

   4. Sara Kambo

    @Alda Shabanaj aaa ok mfal ateher thash se mendoje se Melisa ishte nrregull ... se po mbenin pershtypje komentet ktu ... jam dakord per kete qe the dhe un mendoj se Fatjoni esht mashkulli tipik Shqiptar qe ka nje super ego sikur ca i duket vetja ...

   5. Alda Shabanaj

    @Sara Kambo po ishte vet Fatjoni që e largoi nga vetja , unë nuk po mbroj Melisen thjesht nuk më plq mënyra se si vepron Fatjoni në disa raste .

  64. Shqipe Puro

   Sa pa lidhje

  65. Tushe Murra

   Se jeni shume te zemrure te dy zoti ju bashkofte

  66. Adriatik Vecani

   Mevlan degjoje mamin se paska shije.je djal i mir por nje gje nuk kuptova ku te linden flutrat per Melisen tek mullari o Mevlan djali 😂😂😂😂

  67. Rinesa Murseli

   KINGJEFATIJN

  68. Ermelinda 22

   Melisa dukesh qartë që ke shënja PSIKOPATIE Qesh si psikopate,kërkon takim në një ditë me dy djem,edhe kërkon të xhelozosh Fatjonin...Se hiç nuk ta ndjen për Mevlanin e shkretë. Të rikujtoj që bije në kondratita me fjalët e tua.

  69. Donika Belcka

   Per mua melisa shkone me shume me fatjoni edhe jo me Mevlani daj une dua te jete me fatjoni melisa

  70. Diana Vata

   Shum gabim boni Fationi, kerkon te jet ne qender te vemendjes dhe ben zhurm pa qen nevoja.Sot nuk ishte momenti per budalliqet e zakonshme.

  71. Arjan Cerriku

   O fatjon pat te drejt sindi qe i tha ti shkon per nje kafe per grua nuk merret melisa ajo bene hi hi me çdo çun qe del

  72. Ajet RUSTANI

   Mevlani shkon shume me melisen dhe eshte djali me i mire aty.

  73. Nela Nela2

   Djal pa kultur ky fatjoni eshte sme pelqen fare

  74. Evelina Aliaj

   Lere stidjon dhe zhduku ana vrroma🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖🧖🏿‍♂️🧖🏿‍♂️🧖🏿‍♂️🧖🏿‍♂️🧖🏿‍♂️🧖🏿‍♂️🧖🏿‍♂️🧖🏿‍♂️🧖🏿‍♂️🧖🏿‍♂️🧖🏿‍♂️

  75. Alda Margjini

   Ky fationi atë kryqin që e vendosi aq shpejt ashtu do e heqi shpejt

  76. Mario Sherifaj

   Gjino do ti han fiqet tj 😂😂😂😂

  77. Bala Lazime

   ❤️🤟🤟

  78. Bala Lazime

   ❤️🤟

  79. Bala Lazime

   Hryt htyt htyt htyt brh❤️❤️💋💋♥️♥️💋💋💋💋❤️❤️💋💋❤️❤️♥️♥️💋💋❤️❤️💋💋

  80. Goku Goku

   Fation rri shtermber e fol drejte ,me duket se te ka hyp vetja ne qef🤔

  81. Erta Middle

   Melisa mos ja hidh syte fatjonit ca i duket vetja u bo ky me te bere kryqin ty mire ja bere qe fole mire per mevlanin ....po qe njeri me zemer dhe e thjesht zgjidhe mevlanin melisa mendoj se ju do jeni shum bukur bashk

  82. Ksedi Vogli

   Fatjonni mee Melisen sshkojn mos gaboooo Melisaaaaaa ME KTO TE TJERET!

  83. Erta Middle

   Shum te mire keto te dy

  84. Erta Middle

   Putheee mevlan

  85. Shqiprim Tafaleci

   Te lutmt fatjon

  86. Alketa Keta

   si bari delesh e ben me se miri mevlani

  87. Kristina Pepa - Art creation al

   Miq po keni mundesi na beni SUBSCRIBER flm😚😚

   1. Kristina Pepa - Art creation al

    Kush do SUBSCRIBER ti bej 5 me beni dhe ju

   2. Kristina Pepa - Art creation al

    @sasha bejaj shum flm respekt per ju

   3. sasha bejaj

    Mundesi kam vetem per t ber t ber report

   4. Perputhen

    @katerina Rrapi kam nevoj per ca subscribe ke mundsi me mbo subscribe te lutem

   5. katerina Rrapi

    Ok mike

  88. Alketa Keta

   mund ta vishni prift fatjonin se ngeli me kryq ne dore

   1. Silvi Salla

    😂😂😂😂😂

  89. Vlora LONDON

   Fation je nje derr mashkull, Ske respekt per femren. Shume trap je

   1. Feti mazi

    jo fatjoni o ne rregull po pelqime ne tri vajza dhe 20djem veshtire

   2. Kriss Kriss

    Derr theee ?!! Ky eshte nga ato barbona ce do tjete ne qender te vemendjes , me burreri ka nje Prostitute sesa “Fatjona “

  90. Era Alda

   Te meriton Mevli ty zmr sepse Fatjoni deshiron aventur

  91. FF:El_Capo

   Subscrib

  92. Rudi Bimbari

   Delete ghaaaa 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️ qr English water

   1. Vilma Shkembi

    😘😜😜😜😜😘😘😘😘😘🎁🎁🎁🎁🎁😘😘😘🤔🤔🤔😘😘😘😘🎁🎁🎁😘7iiii

  93. bruna soares

   Po shyqyr qe është bo pak ndryshim sot në emision me ka pëlqyer shumë që prindërit kon qen aty.

  94. Florida Ferati

   O Fatjon Djali ate ❌ ta ka bere Melisa e para 📌

   1. Fier Fier

    Pooo

   2. IRa- ira

    Ja beri se spat qare nga inati Melisa se ky e refuzoi takimin i pari pastaj ajo skishte koment dhe tha ti sdel me mu ma hhahaha

  95. MCz

   11:10 Kaj mos ta nin se sta bon bajat ma Fationi Hahahahahahaahhaahahahahahahahah

  96. Jorgo king

   Fatjon mir ja bere se ajo nk do nje takim por do dy takime se nje nk ja del mir ja ke bo melises

  97. Eri Biko

   Shum e bukur😭😭

  98. Isidor Dhrami

   Ngele duke bere kryqe dhe idjotsira o fatjon qyqari.mos haro qe te kanne bere kryq te madh vajzat dhe publiku.

  99. Ρ. κοστα

   Kte panajot pse e majn aty ?

   1. Perputhen

    @Doci Blendi kam nevoj per ca subscribe ke mundsi me mbo subscribe te lutem

   2. Perputhen

    @Izaura kam nevoj per ca subscribe ke mundsi me mbo subscribe te lutem

   3. Doci Blendi

    E mbajn per roje burgu 😂🤣😂🤣

   4. Izaura

    Hahahaha Po pra..

  100. Izaura

   Fatjon je kot fare..