Habit avokati: Edi Rama nuk e bëri vaksinën, po eksperimentojnë me ne- Shqipëria Live 12 Janar 2021

1,5K visualizzazioni0

  Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel.
  Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #ShqiperiaLive#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Xhumedi Naci

   Ptu ooo maskarenj po eshte kurth ooo qelbesira nuk e ben asnje politikan ne bote vaksinen ata bejne vaksine per te rrojtur sa me gjat vaksina eshte per ne popullin e varfer qe te na shkurtoje jeten oooo qelbesira analista o Opinionista pptttttuuuuu

  2. Power Dinami

   Ah ta qivsha emisonin qe beni o gazetar leshi a ftohen keta gjys te vdekur per te dhene mendime per dicka qe nuk e ka idene!!!!o te dhjevsha top cennell qe u katandise me keq se kanali zen burishes.

  3. Anna Anushi

   Ku e dim ne se cfar beri rama Edhe une dyshoj qe ai e ka ber, te gjith kan ber te njejten gje ne bote pushtetar nuk e kan treguar procesin e vaksinimit qe nga flakoni 🤣🤣

  4. Luli Luli

   Plakut i pasken ra trute ne qafe paska shkuar per leshe .Medja qe transmeton frike dhe disinformim .

   1. Roshi Roshi

    I vetmi ven qe i jepet hapsir ne televizionet kombtare lloj lloj moterqimi dhe thot lloj lloj karlliku pa llogarit pasojat esht Shqipria. Ne vene serioze kte plakun e cmen mund ta nigjosh vetem ne autobuz duke fol me nai plak tjeter.

  5. Edi Elezi

   🤣🤣🤣🤣🤣