Rama si "negociator", sa do të ndikojë në zgjedhje? Flasin Çani, Hila, Zylo, Curri dhe Balliu

8K visualizzazioni15

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Fran Kasneci

   Po si behet kjo Eni per Edin po ç far fiton populli moj Eni a fiton mirqenie apo dite ngopet me budalleqet e Rames nje lider qe esht lider duhet te jet ne rregull me popullin e vet tjerat ja budallalleqe

  2. Enrik Rushan

   Po ci kini keto prap me Balliun ju po kujt I plasi per shqiperine ne I hapen dyert e nuk ardhi njeri ta ndimoje

  3. Arjan Kosturi

   Pirdhni se liroesh.

  4. Albin Husejni

   O kty arian qenit duhet mi QR

  5. corado elezi

   per mua vetem ai hila ishte ok kurse keta te tj jan servila partish. nk e kuptoi se çfar lidhje ka arjani çani me dipllomacin esht nje lloi si ti japesh nje veterineri te pilotoi avionin

  6. Edison Kurto

   Balliu ik ha sufllaqe tani.

  7. THE ONE UK

   Turp Turp Turp ti beni Rreklame Rames

  8. Athina Tzavara

   me shume vota ka mundesi te marre endri shabani ,me patozin, nga pd e balliut dhe e salijanjit,,

  9. Raimonda Mimani

   Eni nuk ka minuta mos fol shume balliu se nuk ka per ty minuta Eni le te flase ke do dhe nuk le te flase ke nuk do

  10. Flora Mitro

   Pika te raft me gjith dipllomacin e Rames

  11. Wendy Alexander

   Bravo Balliu

  12. Raimonda Mimani

   Cani eshte rehat, I vjen verdalle dhe nuk nxjerr asgje ne fund

  13. naun bera

   Jeni bere kanal per te ardhur keq se eni ka kohe qe ja ben miauuuuu qe eshte rropqire se per te ftuarit n'a vjen per te vjelle 🤮🤮 persa i perket hiles gruan j'a qifte turqia balliut motren j'a qifte rilindja bashke me enin

  14. Raimonda Mimani

   Eni paske ftuar Hilen ta kerkoj si nder rudina meqe ishit bashke te ftuara ne ate tavoline?????!!!!!

  15. Flora Mitro

   Ne kemi hall per shqiprin ca do bej rRama ska par shpin e vet shikon Greqin e Turqin

  16. Raghy Motors

   O eni ke thirur per te dikutuar apo pazar grash ne cau koken cani llafazan i pa pare i ka hyre vetja ne qef smorem veshe ca u tha po cani eshte te drejtoj vetem programin me ca cubiste dhe boll

  17. Funny Bee

   Me mire kan dale ketu? ithomes.info/net/s918mpVxjYqKo5w/video

  18. Sooso Ssfra

   Bravo curri per pa anshmeri politike.

  19. Gzim Sheta

   ÇANI JE NJE SERVILE RROTE K..