Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.
Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

 • 100
 • 2

Commenti

 1. anxhelina cerpja

  Ana1 Ana2 Dhe Tea Hallall ju a boft zoti❤❤❤❤❤ Sidomos ana 1 sepse edhe pse edhte zene me melisen u cu dhe i shkoj mrapa Ana love you❤❤❤❤❤😍😜

 2. Nasto Alexander

  CAkO. More. Notën. 10.

 3. Alda V

  A ka mundesi qe Ana 1boll tha citate Facebook-u. Na hapi barkun, kur merr mundimin me thene mendime filozofike. Jane falas kto quotes kudo shoqe

 4. Eda Hushi

  Shyqyr që është e virgjër kjo dhe sa të mundet të ofendojë të tjerat në atë formë të ulët shum turp ,të rroftë ajo që ke në mes të k....se mënd dhe respekt nuk njeh.Një ditë do e humbësh dhe ti virgjërinë dhe nuk i dihet se si të mer jeta,prandaj nuk duhet paragjykuar një femër që nuk është e virgjër.Gjithsesi ky është skenar,por në realitet kështu ndodh që nuk kemi respekt për as gjë.

 5. Shqipe Muaremi

  Olsa: Sindi ofendoje Melisën, ndërsa ti Melisa dil nga studio, kështu do kapim 1 milion për 24or 😂😂

 6. Im noob and pro

  🇦🇱🔥🇽🇰👏👏👏

 7. Migena Xhemalaj

  Na keni hapur barkun me keto mashtrusat televiziv cdo rrjet social i shohim . Sikur ka ndo1 rendesi te madhe ky emision dhe emisionet e tjera si sulltan sajmiri dhe 18 grate e haremit na cat derrasat i bjn vetem per show me skenare dhe te behen te famshem . Jeni ber te gjith me fiksime jo ana jo fationi jo kjo ziliqare jo kjo psikopate jo kjo e virgjer jo ky kshu jo ky ashtu sikur kush jan keta njerez me rendesi kta jan njeri mut e tjetri kak dhe ju qe i mbani kandilin sikur skeni pun tjt po shihni keta debilat

 8. Elfons vorfi

  Bravo sindi ja dhe ate qe meritoj 👍💜

 9. Ilda feta

  Shume mire ja beri ....se e beret bajat

 10. kosovare kosova

  Kjo e virgjera si duket mizen mas veshi po ku jeni te sigurt qe eshte e virgjer kjo me kon e virgjer se bon gjith kete zhurm 😂😂

 11. hyrie veliu

  Njerez te rrjedhur, you are all fucked up.

 12. Alex Nebiaj

  Sa e padukat ajo sindi po ja futi hahahahah😂🤣😂🤣😂😂🤣 Sa duan djemt ate melisen u cun qe te gjithe😌😌😌😌

 13. Banditi YT CSquad

  Shtatores te madhit adem jasharit prejani floket dhe del origjinal hashim thaci, ademi yne eshte ndryshe, turp te ju vije qe lejuat dicka te till, rrofte famija jashari

 14. Ilda feta

  Lat nam 🤑

 15. Ubi Servina

  djali i ismail qemalit shum kohe jetoj dhe vdiq ne struge.. gjyshi im e njihte mir dhe kishin shum muahabet se bashku, po thuaj qe per dit takoheshin pse kishin edhe bahqen te gjindur, nji dite gjyshi na tregon se si i ka treguar djali i ismail qemalit, per flamurin sesi flamuri ishte qendisur ne nji basme te kuqe te cilin e kishte prur nji basmagji nga egjypti, u qendish nga vet nga marigona pse ajo punonte ne vlore me qendisjet, dhe disa vajza shoqe te marigones.. sa per deklaraten e pavarsis, thoshte qe ate nji kohe e kishte bajram curri, ka qen disa cop cop fletesh, per keto fleta esht i pyetur nga enveri, thoshte qe enveri e ka kercnyer me pushkatim nese deklarata ndodhet ke djali i smail qemalit, djali ismail qemalit largohet nga shqiperija pasi e kercenoj enver hoxha, po ashtu edhe titoa e ka pyeter per deklaraten. per ket rast e dinj pak strugan, as bile qe nji kohe nuk dinjin se kush esht ismail qemali, sa te prapambetur kan qen, dhe sa u dhan per titon.

 16. Xhilda Masha

  bravo trajnere Ola ti jep vërtet shpirtin tënd ketij sporti dhe këtyre femijeve .perveç kesaj ti je nje shembull per te gjithe trajnerët e sporteve te ndryshme sepse i ke hapur dyert femijeve dhe te rinjve me autizëm duke i stërvitur falas. shpirti yt luftarak është i veshur me miresi.ne emer të të gjithe prinderve me femijet me autizëm te falenderoi.Zoti te dhente suksese ne cdo hap.🤲🏻❤💙

 17. Donika Maliqi

  Fori

 18. Sandri Spahaj

  Melisa - Doktor, nuk ndihem mire. Doktori - Qetsohu do te pish nje kafe njeher 😎😂

 19. Kuzhina Vjollces Homemade Recipes

  E vërteta i dhëmbi👍👋

 20. Zouzou Zouzou

  Shife si ofendon dhe si ska turp dhe shife si flet si luanesh po ja fiku dhamapat sindi ahahahah ky esht çun dhe nuk merret me femra po sindi ta mbylli gojën direkte dhe të beri mos te rrish me ne kemb të fiku dhamapat të la pa fjal që tha të vert8

 21. Eva Evvaa

  Dmth kto e benkan cdo gjo per like

 22. Silva Seferi

  Ooooooooo njerez hapini syt dhe shikoni ca behet se na degjeneruan fare

 23. panda ytb2

  Oòo bora 1000 miljon shikues suksese per melisen duhet tjet ajo tash krenare se 1000 miljon kafe kjo per te esht rekord

 24. viktor vladan

  KARLLOQET E TOPES

 25. aleksia elezi

  gjithmon ti renato ne cdo sezon ne hell skiçen ti do gjesh nuse

 26. Erjon Bala

  Kush bohet per kafe???

 27. Don Capo

  Sa e shemtuar esh kjo sindiiii

 28. The Gamers

  kom vdek tu qesh lot

 29. Plus Peshkopi

  Mire ja beri sindi se e kan mendjen vetem tek seksi ato tjera na turpruan me te njejtin muhabet sidomis melisa na ben qe mos ta shohim fare emisjonin.nuk esht e then qe ske be seks dhe nuk e din qesht seksis sot dhe nje femij e din cfar do te thot fjala seks.jo me sindi Sindi je me e mira vazhdo keshtu.❤❤

 30. Xhoni Ensa08

  Sa e degjenerume kjo melisa ehde tjeret njesoj..por kjo sindi perlleee stott sa mire ja boni

 31. dany pr

  njeri me pa shije se mevlani nuk eshte asnje qun aty ,,mevlani edhe aronji jan shum fallc por edhe aspak terheqes

 32. ilda S

  Me qe Melisa su ofendua nga ajo qe i tha Ana 1 ne puntaten e meparshme ..Sindi ja tha me troc qe ta kuptonte se i ngeli mendja tek sex kesaj..Sindi eshte pa eksperienc ..Melisa doli e perveluara apo nga qe Melisa i'a di lezetin😂😂😂..Nje big up per Sindin

 33. manushaqe maloku

  Per mendimin Tim Melissa gaboi donte vemendjen e Mevlanit ta kerkonte ne menyre tjeter dhe jam dakort qeSindi e teproi ne fund !Ju lutemi mos flisni as per esperienza dhe as per virgjeri se tek e fundit edhe Sindi nuk ka faj se po' e veni ne dukje shum kete !Hiqeni krenarin!Eshte humanizmi para♥️

 34. Bleona Dibrani

  Ky emision ka qellim degjenerimin e rinis shqiptare.

 35. Nusmir Hamzai

  Pak e ka Melisa pse e fut hunden aty ku nuk duhet,pse kur i tha Anna vlen sa nje objet seksi ajo nuk reagoj,te lumt Sindi cdo kush ka te drejt ti mbroj ofendimet e veta.Me nje fjal thuhet, cka do mbjellish at do korish.🙃🙃

 36. marinela ndoni

  Suksese Alex! Nje ndihme e madhe per ata qe nuk kane mundesi te paguajne kurset private.

 37. Silvia Gjeli

  Ju nuk jeni ne terezi beni e mision per klikime o zot duet te pysim maria de Filippi per ca behet ky emision per klikima apo per te gjet burrrr

 38. SeMo Channel

  ithomes.info/free/6jPE4pzUrLjT7NWCvN6Rcw.html Subscribe 😚

 39. Diamant Pulaj

  O sindi per t shitur moral me mir t shkosh te prifti ose te hoxha,e jo ketu te ma luash shen merine e virgjer.

 40. Banditi YT CSquad

  O ngjela, jashari si dordolec qe tremb zogjt, dhe skenderbeu si anomik qe po i bie te fiket, turp per ata maskarenj qe e lane te vendosesh, se mora vesh qe skulptori paska qen berber dhe ska faj

 41. Kristjan Duka

  Ne fillim skisha shum qejf anen e pare por tani me pelqen shume ana sepse pas cdo gjeje qe ndodh ajo sa vjen dhe behet me e forte nga karakteri.

 42. aldona naci

  kjo melisa la nam tu bo si bebe dhe gjith atyre tu vi turp qe i iken nga mbrapa se thjesht po vlersojn nje femer te ulet qe me te vertet shkon e ben ato veprime ne kafe , e para punes askush ska te drejt te shaj askend po kur ta bojn borxh o lla ca pret ti ca jep do marresh.

 43. Zara Zara

  Kur vdiqen dy gra ne moshe te madhe, njera virgjereshe tjetra k.... Te varri i k... conin lule dhe qanin, te varri virgjereshes i thoshin:A lumadhja ti moj nuk na i dhe njehere turp te kesh!Ti nuk ishe per gje kjo tjetra ishte per ne !.

 44. Bora Spahiu

  Mendoj qe mire ja beri!? Dhe ca ka qe pellet si lope jashte Duke bere interessanten!?

 45. Ernis Gjana

  Ha ha ha ha ha 😂 😂 😂 😂 👍👍

 46. Egzon B

  Turp ju qofte gra te pa edukuara ,marrja e shqiptarise . Zoti te shperblefte per durimin doktorr kalaja se une do ta shkeputesha linjen

 47. Georgo Aleksandris

  DUHET TE ISHTE FUTUR ME HERET SE GRACJANO KA DALE. GRACJANO DO ISHTE I PERSHTATSHEM PER KETE GJAKOVARIN. MENDOJ SE DO KRIJOJE LIDHJE ME MEVLANIN KANE „LIDHJE SHPIRTERORE”.

 48. Xhoana Subashi

  Keshtu si ofendoni ju femrat aty do Arrini edhe 200 por duke ulur nje femer nk rritet krenaria e nje tjetre

 49. Albiona Ismalaj

  Fytyra e anes 2 🤣🤣🤣

 50. Tereza Gjoka

  Vertet jeni bere te shpifur, por nje bravo e madhe I shkon Sendin, qe ja tregoj vendin Melises, nje qe jeton me ndere e mbron nderin deri ne fund nuk e shet veten per fame

 51. nikoleta pjetri

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 52. PSG Oficial

  ithomes.info/net/29Jyytx-fYJpg3o/video

 53. Blair Agasta

  I dogji e verteta

 54. kuku aba

  Karvukati

 55. Edi Legisi

  Edhe per 100 vjet prap e virgjer do jesh ti me kete tru pazell qe ke.Per cfar dole ketu te na thuash je specie ne zhduke(qe shum mir qe je) Ke shum acaruse ik ne shtepi ha trahana se...

 56. Nurie Sadiki

  100 milion shikim I keni fal Fatjonit ene Anes se shkaku ketyre dyve e shikoj emisioni se per ju tjerer jo🤪🤪

 57. Flori Rrapi

  Sa serioze ana 🙂🙂😂

 58. Nike nike

  Te dyjat e egzagjeruna Sindit doja ti thoja se ski pse turprohesh me ate qe je perkundrazi kurse Melises doja ti thoja ashtu qysh duket ty sindi objek tallje dhe fyrje ashtu edhe Sindi tu drejtu ski pse qohesh dhe ben skena ashtu je

 59. Blerina Muca

  Hahahaahahahahahahahah

 60. Yllka Bajrami

  Shqipe❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 61. Ditasuper keng Rexhaj

  Melis mir ta beri Sindi se aso je ti..ama edheSindi nje verejtje je shum.e pa.pjekur .bjen je gracka gjithmon.ma.mir.largohu nga aty.

 62. Nandia Kerami

  Bravo shendet te kete o Zot

 63. Asiii

  A nuk ishte Melisa qe kur erdhi i tha Anes un nuk kam ardh te viktimizohem kur Ana kishte qar per babain e saj dhe tani kjo po qan per nje ofendim. E quditshme.🤔

 64. Yllka Bajrami

  Me ato floke si te palara e tmerrshme fmi i keq te Piterpani duhet shkoje moj e shpifur po e shtyj pjesen kur flet ti katundare dreqi sdi qka qan nerva Mevlani

 65. geni xhafaj

  ja beri mir sot i dogji asaj lavires ajo me fatjonin la nam she ate e kishte pak deri dje i pelqenis situatat e kompletuara pa problem mund te kishte dhe rolin e dashnores sot u kujtua te iki nga studjo kjo amam moj vajz kto jan frytet nga ato qe ke korrur

 66. Nirvana Mithi

  Zonja bukur tregon ....po sa nxenes exelente ka ne Shqiperi ,sa femije te mençur kane shqiptaret? por vetem enderr mund ta shohin nje shans te tille .....pastaj çfare dmth u ktheva ne Shqiperi ?Per te" bere politike" !!!.....ne kendeveshtrim tim ne kete moshe dhe megjithe kete investim per tu shkolluar , mendoj qe njeriu do formuar profesionalisht ne rradhe te pare, padiskutim pastaj edhe politikisht .....poooor ndoshta zonja ka te drejte.....sa te humbas kohe duke bere profesion, trashegimia e saj familjare ,dhe menyra e te "berit politike "tash 30 vjet ne Shqiperi te siguron pasuri marramendese pa bere asnje dite profesion ......gjithesesi... shpresoj qe shqiptaret ,e veçanerisht shkodranet kete rradhe do mendojne per vehten e tyre e sidomos per femijet e tyre qe endrrat t'ju a bejne realitet .....ndryshimet per mire do behen ngadale,ngadale ....por duke bere drejtesi per ato qe mendojne se jane te paprekshem kushedo qofshin ......

 67. Fatosi Redxha

  Maja Lori jeni thjesht perfekt.

 68. Monika

  po si ka mundesi qe Cako ne te djatht dhe ina nuk e kane marre koronen nga manushi

 69. Mirela Çelaj

  Buongiorno Arjanit dhe Bores ju persh itali 😀💁‍♂️💁‍♀️😀👏👏👏👏👏🤷‍♀️

 70. anggels egzist

  Bora : kur ta provosh tha me thuaj ska asgje te keqe 😅😅😅😅a moj bora ti ke ik per ..

 71. Sajlir Celaj

  Tulululu shkashka skusku

 72. Edi Lezaj

  hajde burdello hajde ca pret te shofin femijt kto pislliqet e ktyre ore mbylleni kte emision se nuk ja vlen te shifet

 73. Mar v

  Shum keq

 74. Teo Her

  Edhe Ana i ka then melises qe fatjoni te sheh si objekt sexual...pse nuk iku kur ajo i tha ashtu??? Po Ana pse po "ngushellon" melisen,kur ka te njejtin mendim me Sindin??? !!! Hmmm 🤔🤔🤔🤔😉😉😉🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🤛

 75. Aferdita Lisha

  Sindi je ⭐ dhe me personalitet .

 76. Eglantina Subashi

  Pjesa me e bkr e perputhen :Mimika e Anes 2 😎 Fenomene je pz ❤

 77. Bosi Bosi

  Pse nuk shkone ne burg ky Peza te vjedhish 1 milion evro te jesh i lir eshte skandaljoze bravo çonu more popull ne kam nerrmi Zvarre.

 78. Arber Avdo

  Gjithmon Kam menduar se fatjonit nk I intereson per njeri aty , por tani edhe sikur te mos te ishte te perputhen e te ishte jashte , besoj se te njejten sjellje do te kishte sepse melisa eshte nje tip qe te Ben per vete . Po Jo kto gjerat e tjera , ska ca ti bej anes e Ku ta Di un Jan thjesht per te marr ca klikime .

 79. Xhemi Caca

  sa budalle je o sindi

 80. Albania Albania

  O bora sot melisa u be me emir sepse pak ja ktheu melisa fationit ana je shum kjut ju dua te gjitheve